Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marysia ze Wspólnej

skuter czy rower?

Polecane posty

Gość gość
Skuter ma swoje zalety, ale jeżeli nie pokonujemy jakis odległości rzedu 40 km dziennie tym rowerem/skuterem to zdecydowanie rower wedlug mnie, przynajmniej można zrzucic troche wagi, wyrobic jakies miesnie, skuterem tak naprawde to pusto przejchana trasa jak samochodem. Ja swój kupowalam niedawno tutaj http://www.activsport.eu/ i jestem bardzo zadowolona do tego czasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjanek
silniki spalinowe do rowerów są dostępne w ciągłej sprzedazy w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W mieście na rowerze będzie idealnie i na pewno bardziej zdrowo, niż na skuterze. A z czasem i do jazdy w zimie się przekonasz, tym bardziej, że zimy ostatnio bardzo lekkie mamy. Tylko kupując rower miejski pamiętaj o kilku szczegółach: http://loverower.pl/362-rower-miejski/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artercis
w internecie można kupić rower z silnikiem spalinowym lepsze od roweru i skutera nie trzeba sie meczyc w kasku tak jak na skuterze O !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z artecis, sama kupiłam rower przez neta - http://www.cyklotur.com/rowery/crossowe/p,rower-integra-2015-brazowo-czarno-bialy-200-zl-do-wydania-na-akcesoria-gratis-author,432385.html, pytałam znajomych, zaoszczędziłam kilkadziesiąt zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilkolak
a ja nie zgadzam sie z toba rowery spalinowe z silnikami spalinowymi silnik do roweru w internecie mozna kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczka na Dowód bez Zaświadczeń http://www.kredytyt.pl od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze! - Kredyty na Wakacje 2015 - kredyty przez internet, dla Firm - Kredyt na mieszkanie/hipotekę - Pożyczka na Samochód bez BIK, Chwilówki Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę Kredytu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrek
Rower z silnikiem spalinowym ma jeszcze więcej zalet niż skuter można jeździć po ścieżkach rowerowych nie trzeba się męczyć w kasku jak na skuterze i jazda nie jest taka nudna jak skuterem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam zdecydowanie rower a najlepsze moim zdaniem mają na stronie rowertour.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie skuter <3 i to najlepiej vespa! Kupiłam niedawno wspaniały skuter w www.motoroom.pl ijestem strasznie zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr12345
mogłaś sobie kupić rower z silnikiem lepszy od skutera i nie trzeba się męczyć w kasku zły wybór wybrałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franekkjv
rowery z silnikiem czterosuwowym tez sa dostepne poniewaz dwusuwoe beda likwidowane bo niespelniaja norm emisji spalin i bedziemy mieli w rowerach takie same silniki jak w skuterach 4t !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skuter to mega fajna rzecz, ale trzeba mieć na uwadze to, że jest niekiedy awaryjny, więc na pewno się przyda namiar do dobrego serwisu. We wrłocławiu jest http://naprawa-skuterow.pl/ oni specjalizują się w takich naprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariuszjargodzki
a moj rower spalinowy mi tam tez naprawia ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej jest zapytać przez formularz konaktowy: http://naprawa-skuterow.pl/kontakt/ i zadać pytanie. W sumie to dobra forma komunikacji, od razu się człowiek wszystkiego dowie, co potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tazbirka
Skuter to dla mnie większa wygoda! Swojego malucha kupiłam tutaj --> scooter.com.pl gdyby ktoś akurat szukał czegoś na śląsku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hebik
Scooter nie działa tylko na śląsku, mają jeszcze kilka punktów w Polsce, więc nie musicie się ograniczać ;) Ale modele to mają śliczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika7771
Ja preferuję rower, gdyż jazda na rowerze jest zdrowsza i dla mnie przyjemniejsza :) Wiadomo, że skuterem można szybciej dojechać w dane miejsce oraz wybierać się w dalsze tereny, ale jazda na rowerze ma taki plus, że nie trzeba kupować paliwa. Generalnie to jeżdżę rowerem dla sportu jak i czasem do pracy, rower można urozmaicać w różne akcesoria jak np liczniki, bagażniki :) Często zamawiam także rzeczy przez internet ze sporti.pl , nawet rowery dziecięce tam mają także dla swoich pociech można coś znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniulka_28
Skoro masz kawałek do pracy i z tego tytułu wolisz skuter, to... polecam coś pomiędzy skuterem a rowerem czyli rower elektryczny :D. Możesz normalnie jechać ścieżką rowerową itp, więcej możliwości, a nie męczysz się jak w przypadku zwykłego roweru. W Media Expert są w miarę tanie (a dobre) rowery elektryczne, ktore mozna wziac na raty. No i to dużo ładniejsza rzecz niż skuter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paroleparole
Wybrałabym "coś pomiędzy" czyli rower elektryczny. Sama go posiadam, nie męczę się, a jednak troche ruszam! No i jest ladniejszy niz skuter ;). Osobiście polecam markę Indiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka77
Skuter, zdecydowanie :D tylko musi być jakiś łądny :D ktoś już wyżej polecał ten sklep chyba, mozę się powtórzę, ale super modele moim zdaniem mają na scooter.com.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woku
scooter.com.pl jest w moich okolicach bardzo popularny, mają obok jeden duży punkt i wielu znajomych tam kupowało, z tego co wiem nikt nie narzekał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PeggySue23
Zdecydowanie rower! :) Niby "sport to zdrowie" to utarty slogan, ale... najprawdziwszy. Sama ostatnio kupowalam rower i tak: ładne i przystępne cenowo są rowery marki Indiana (jesli nie stac cie na rower za kilka koła). Sprawdz sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×