Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beznadziejna Persona.

Rozmowy w toku - dzis o Galeriankach

Polecane posty

Gość życie nie jest czarno białe
wlasnie ogladam :) zastanawia mnie czym te dziewczyny sie kieruja i czy sa swiadome, ze sa prostytutkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze; ja nie obejze bo w pracy jestem. kiedy powtórka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie nie jest czarno białe
straszne, dla tych dziewczyn prostytucja stała się zawodem jak np. dentystka. Po co pracować za 800 zł, jak można tyle zarobić w 2 dni. To może lepiej zostać dealerem narkotyków? Może płatnym zabójcą? Kim jeszcze? Matko, gdzie te dzieciaki miały rodziców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adadasdasd
ciekawe czy będą galerianki z kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie nie jest czarno białe
w głowach się im przewraca :O oni nie wiedzą co jest dobre, co złe. Ważny jest szybki pieniądz :O ale to powoduje bieda w portfelach i bieda w rozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karambuła
juz zalaczam, bedzie ciekawie. swoja droga teraz wszyscy w szkole beda wiedzieliu ze to dziwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie nie jest czarno białe
do 30 a potem co sobie w cv wpisze? Dobry kontakt z klientem, elastyczna i co jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jebnięci ludzie!Pierdoli ze nie jest fajnie,to po co to robi?Nie ja tego nie rozumiem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko zastanówmy się dlaczego te dziewczyny to robią? Ja sądze, że dlatego, iż usłyszały o tym w TV... więc takie programy raczej rozszerzają problem niż go zwężają. Tak, wiem, że prostytutka to najstarszy zawód świata, ale jego różne wariacje wymyślają ludzie, a rozpowszechnia telewizja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie nie jest czarno białe
to sa wykolejone, biedne dzieci bez opieki rodziców!!! gdzie oni byli do cholery, że te dziewczyny w taki sposób widzą świat? One potrzebują pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tirmisu-masz rację,tv też rozpowszechnia to co sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie nie jest czarno białe
a propagowanie takiego sposobu życia przez tv to druga strona medalu. W młodych głowach ten program raczej zachęca, a nie odstrasza. Przecież to wszystko tu jest takie piękne, fajne i lekkie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArekPoznan
Ale zauważcie jak tępą i pustą osobą musi być autorka tematu, LeNkA. Jej podejście: "Będzie się działo" pokazuje dla kogo takie programy są robione. Oglądasz to jak show Jerrego Springera, nawet się nie zastanowisz nad problemem. Dla mnie niczym się nie różnisz od tych dziewczyn które tam występują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArekPoznan
Przerwa: idź stąd pustaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie nie jest czarno białe
mi się wydaje, że tą blondi poniosła dziecinna jeszcze fantazja. Ja też kolegom na podwórku opowiadałam, że umiem latać, jak nikt nie widzi ;) Tylko wyrosłam z tego. Ona by chciała może mieć tyle kasy, naczytała się opowiadań i teraz świeci - znaczy, że ona tak myśli. Co te dziewczyny mają w głowie, żeby za spodnie się sprzedać? Za fluid?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×