Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asterix

jak sobie radzicie z mężem,który pije?

Polecane posty

mój mąż ma problem alkoholowy,chociaż twierdzi co innego>ta sytuacja mnie wykańcza.on wychodzi rano,wraca najczęściej ok 18 po kilku piwach.dni,kiedy przychodzi trzeźwy,bawi się z dziećmi i mogę z nim normalnie pogadać,zdarzają się coraz rzadziej.a dla niego to normalne,wypić po pracy piwo czy dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwo czy dwa czy
pije jedno 2 czy wiecej bo jest roznica.skoro piszesz ze jest podpity to chyba nie po 2 piwach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwo czy dwa czy
znam wilu facetow co lubia sie napic piwka codziennie ale chyba 1 to nic zlego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to dla mnie nie jest normalne,że on mając wspaniałe dzieciaki olewa je,bo woli piwo z kolegami.Jak przychodzi do domu,jest wielce zmęczony,po godzinie kładzie się spać,rano wychodzi i tak w kółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy mówię,że jest pijany,odpowiada,że przecież się nie przewraca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy widzę,że znów się napił,szlag mnie trafia i nie umiem zapanować nad emocjami-czasem czuję,że mogłabym zrobić mu krzywdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24345
Tak,musicie powaznie porozmawiac.Ty juz stalas sie bardzo nerwowa z tego powodu.Martwisz sie, rodzina przestaje zdrowo funkcjonowac. Porozmawiaj bardzo spokojnie .Zapytaj go jaki jest powod tego picia.Moze maz ma jakis problem, ktory zaglusza alkoholem i tez potrzebuje rozmowy , zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kant dupy-mój ojciec też pił i czuję,że zafundowałam sobie powtórkę z rozrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexa____
Zostaw dziada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexa,to nie takie proste,mamy dzieci,dom w budowie,itp,itd.Dzięki,dziewczyny.Doszłam do wniosku,że chyba nie szukam rady,bo i tak nie widzę opcji,żeby coś zmienić,po prostu chciałam się wyżalić,bo dziś znów mnie wkurwił,a nie bardzo mam z kim pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexa____
Ja bym postawila sprawe na ostrzu noza. Na pewno bym nie znosila takiej łajzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexa____
Nie szkoda Ci dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexa____
Zrob cos. Ja mialam w domu "ojca" ktory popijal i do dzis twierdze, ze wolalbym zeby z nami nie byl przez te wszystkie lata bo przynajmniej by byl swiety spokoj i spokojne dziecinstwo. Szkoda, ze moja mama rozwiodla sie jak juz bylam dorosla... Ale i tak lepiej pozno niz wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexa____
Ja tez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexa____
Dzis gdy mijam go na ulicy to dla mnie zupelnie obcy ktos... Nawet na niego nie patrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexa____
Ja jedynie czuje wstret i obrzydzenie, nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupeek
masz bledne kolo - z meskiego punktu widzenia to wyglada wprost jak ucieczka od pelnego awantur i problemow domu. doszlo do paranoicznej sytuacji, w ktorej wypite przez niego jedno piwo jest dla Ciebie problemem, robisz mu o to wyrzuty, co on odbiera jako nieuzasadnione pretensje, przed ktoymi ucieka... ...na piwko z kolegami. no a po tym Ty jestes jeszcze bardziej zla, jeszcze wieksze pretensje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sobie radzicie z mezem
ktory nie pije nie pali uzywa....czasem ...jedna kobita cale zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jesli nie moze dnia
przezyc bez piwa, to jest alkoholizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexa____
Nie jedno. Dla facetow nigdy nic zlego sie nie dzieje. Wszystko jest oki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupeek
@Alexa - podejrzewam, ze od jednego-dwoch sie zaczelo (z reszta w drugim poscie autorka wyraznie pisze o "piwie lub dwóch"), a autorka (takze za sprawa przykrych doswiadczen z domu) zaczela miec o to pretensje. maz nie rozumial co w tym zlego, dom zaczal kojarzyc sie z "awantura o jedno piwo", wiec po pracy, zamiast do domu woli pojsc z kolegami na piwko - bo oni sie nie awanturuja. potem latwiej mu sie zasypia i tez nie musi wysluchiwac tyle wrzaskow jak juz spi. ale za kazdym piwkiem sie jednak stacza. po wypowiedziach autorki wnioskuje (nie wiem czy dobrze!) ze kiedy maz przychodzi do domu i czuc od niego to piwo, to nie mowi mu "kochanie, a prosilam Cie zebys nie pil po pracy", tylko raczej jest to "znowu piles! ile razy mam ci powtarzac ze sobie tego nie zycze!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexa____
"dom zaczal kojarzyc sie z "awantura o jedno piwo", wiec po pracy, zamiast do domu woli pojsc z kolegami na piwko" A no wlasnie-woli piwko z kolezkami niz zone i dzieci. A skoro to tak ooooooogromna trudnosc mu sprawia nie siegnac po piwko tylko spedzac czas z rodzina no to sorry, ale gosciu ma w doopie rodzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexa____
A wystarczy tylko zeby przyszedl normalnie do domu i nie smierdzial piwskiem i byl trzezwy, spedzil czas z rodzina. Piwa moze sie napic z umiarem np.wieczorem z zona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexa____
Ja bym takiego wyjebala z domu i z zycia-koniec kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia69
Alexa ma racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexa ma racje jasne
:O jakby wszystko bylo takie proste, nie byloby tylu nieszczesliwych rodzin :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×