Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ooooonnn20

Nie mogę przestać o niej myślec.

Polecane posty

Gość ooooonnn20

Poznałem świetną dziewczynę , spotykamy się ,choć teraz nie mamy zbyt dużo czasu więc widzimy się dość rzadko. Nie jesteśmy jeszcze parą ale wszystko idzie w dobrym kierunku. Problem w tym, że nie mogę przestać o niej myśleć. Ciągle próbuje coś robić żeby nie myślec o niej ale tak sie nieda. przychodzi wieczór i znowu to samo....czasami w dzien kładę się spać żeby tylko o niej nie myśleć... najchętniej bym do niej codziennie dzwonił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianziom
cool story bro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella w sukience
myslisz o niej? Ale jak? O tym jak wygląda? przywołujesz jej twarz? czy o tym, co teraz robi itp:)? bo to ciekawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooonnn20
mysle o niej ale nie na tle seksualnym. JAkies 20 minut temu do niej zdzwonilem i odrazu mi lepiej, to jakas obsesja jest chyba, jak narkotyk, nie zadzwonie - nie wezme - czuje sie do dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zauroczyłeś się tą dziewczyną
będzie git, umów się z nią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werdykt z luzizjanny
Jesli o kims się mysli to znak, ze ten ktos nas ciekawi, intryguje:) Ale jak myslisz? Widzisz jej twarz? Cieplo o niej myslisz:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooonnn20
Dokladnie, ona mnie intryguje, fizycznie mnie niesamowicie pociaga ale to idzie w parze z charakterem. Ona wie czego chce, ma strasznie silny charakter/ osobowosc, zna swoja wartosc, nie jest latwa, anielski wygląd i ta diabelska osobowość to jest mieszanka , ktorej sie oprzec nie potrafie :D A mysle o niej hmm.. tak widze ja ciagle, a poza tym patrze caly czas na tel, czekam czy zadzwoni, napisze ... nie mam co ze soba zrobic po prostu, chcialbym ciagle byc przy niej :D Zbyt emocjonalny jestem chyba po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emocjonalny?to chyba nie to...moze tez...ale sądzę,ze spotkałeś kogos,kto wkomponował sie w Ciebie kazdą cząstka duszy i ciała...kogo czujesz kazdym brzmieniem duszy i każdą rozpaloną cząstką serca...to chyba powod do radosci a nie smutku...zycze powodzenia...cmok😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werdykt z luzizjanny
Wiem co czujesz;) Tez tęsknie, myślę;) I też intryguje mnie wiele rzeczy:) I tak brak tej osoby zwłaszcza wieczorami i w łikend:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchaj kolego
Mam pytanie, mimo iz jestem starsza i to ja powinnam pewnie ci radzic. Ale interesuje mnie czym sie tak zauroczyla owa kobietka :) W sumie wyzej napisales ale tak ogolnikowo, bo diabelski charakter to ja np nie wiem co to jest ;) Czy ona np robi jakies gesty, usmiecha sie itd co cie intryguje? Pytam bo chce zauroczyc jednego faceta wiec lepiej poznac wersje kogos kogo zauroczono :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooonnn20
Dzieki wszystkim za odpowiedzi. pani "sluchaj kolego" proponuję przeczytać książkę dlaczego mezczyzni kochaja zolzy to bedziesz wiedziala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, myśli o niej źle i pewnie już nie pamięta jak wygląda... weźcie te pytania, o ja! koleżanka chce zauroczyć faceta... ciekawe na jak długo hehehe... może bądź sobą i pokaż mu swoje najlepsze cechy... brrr o radę cię chyba nikt nie pyta :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werdykt z luzizjanny
opisz czym cię ujęła:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh czytałam :P choc bardziej odpowiada mi "Mężczyźni są z Marsa..." nie patrz na nic...na komenty...opinie innych...to Twoje zycie... powodzonka raz jeszce 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchaj kolego
Tos mi powiedzial, czytalam te ksiazke nic specjalnego, chcialam uslyszec w praktyce jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchaj kolego
Moze zle napisalam, chcialam sie dowiedziec czym cie tak zauroczyla ze az nie mozesz przestac o niej myslec! Bo wiadomo ktos moze sie podobac, ale ty opisujesz swoj stan jako ciezki stan milosny :):) wiec stad ta ciekawosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werdykt z luzizjanny
zgadzam się ze słuchaj kolego:) oba posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooonnn20
Nie wiem czy umiem to opisac. Wiem, ze bardzo jej sie podobam fizycznie i bardzo mnie polubila a mimo to jest momentami dosc chlodna... i niedostepna, nie wiem moze tylko ja tak mam, ale nie lubie nachalnych i latwych dziewczyn - mowie tu o przyszlej partnerce nie o jakiejs tam dziewczynie do tanca czy czegos ( mam dosc spore powodzenie ) i czesto trace zupelnie zainteresowanie taka dziewczyna. A ta mimo, ze bardzo jej sie spodobalem nie ulega odrazu tylko ciagle mnie nakreca coraz bardziej... Nie wiem czy ma sens ta wypowiedz ale jestem troche skolowany dzis + zmeczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młokos z ciebie
młody jeszcze jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werdykt z luzizjanny
A ja myślę, że ona to nie jest żadna zołza. Ona jest sobą. I chyba źle ją odbierasz:) Nie jest chłodna i niedostępna, jeśli CIEPŁO do Ciebie pisze (gg, smsy itp), mówi;) Byłaby taka gdyby nic nie mówiła, a jak coś to oschłym tonem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 4 latach razem mój facet zostawił mnie dla mojej koleżanki….ból cierpinie i upokorzenie w jednym. Stwierdził że z nią jest dużo bardziej szczęsliwy. Myślałam że zeświruje. Cały czas się obwiniałam i zastanawiałam co ze mną jest nie tak, co zrobiłam źle. Nie dawałam rady i musiałam go zdobyć ponownie. Posunęłam się do zamówienia uroku miłosnego z http://urok-milosny.pl. To była moja ostatnie nadzieja. I w końcu wrócił na kolanach. Teraz znowu wstaje co dzień uśmiechnieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważne aby znaleźć rytualistę, który będzie chciał podzielić się wiedzą a nie tylko wyciągnąć pieniądze. Jak dla mnie taka osobą jest pani ze stornki wrozkadiana.pl Stara się pomóc jak może, to prawdziwa kobieta anioł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×