Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

ja mam zamiar jeździć na rolkach jak się wykuruję, bo na razie to jestem przeziębiona. trochę ruchu nie zaszkodzi, a podobno dobrze robi na organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krokiecik8--my jak myśleliśmy i 1dzidzi to nic nie wychodziło,a mała poczęła się w dniu w którym teoretycznie nie miało prawa dojść do poczęcia...ot matka natura:) trzymam za NAS kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj oglada sobie mecz, a ja korzystam z tego, ze nie marudzi heheheh, ania_d bedziesz miala aneks kuchenny z sypialnią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anamade moj przez pewien czas tez sluzyl jako wieszak:)maz kazdego dnia sie pytal kiedy wsiadam na rowerek bo kupilam i stoi:Pa ja kazdego dnia odpowiadalam ze od jutra:Phihihi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam w planach śmigać na roleczkach ale to już po świętach jak troszkę czasu uda mi się wygospodarować i jak trochę jaśniej będzie wieczorkiem może nawet mój M da się namówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krokiecik ja słyszałam jeszcze o wiesiołku,robiłam też test owulacyjny,ale tylko w jeden dzień był pozytywny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka sobie jaaaa czesc kochana, nie przepracuj sie za bardzo przy tym sprzataniu....:) ...ja jutro sie zabieram za sprzatanie...:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe prosto z łóżka sypialnego do lodówki - taaaaaa bardzo sprawna komunikacja będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja słyszłam, że nasi mężczyźni są za bardzo zestresowani i przemęczeni i to ma duży wpływ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krokiecik, a moze Ty to ja, a Ja to ty??? normalnie jak piszesz to widzę siebie i mojego wstreciucha :) kochanego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też słyszałam o wiesiołku i innych specyfikach, ale na razie stawiam na naturę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka sobie jaaaa ja ostatnio zaszlam wlasnie jak wyluzowalam,jak zaczelam cwiczyc!!bylam w szoku!no ale szybko sie skonczylo:( ale bedzie dobrze!!! ja dzisiaj tez troszke ogarnelam w domciu:) nadzieja kiedys bralam wiesiolek ale nie pomagal tak bardzo.Lepszy bylo dla mnie siemie lniane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...tak nasi mezczyzni, a my to co??? sroce spod ogona, czy jak :D cały dzień leżymy i pachniemy....nic nas nie rusza, kazda z nas to SUPERWOMAN ...co do wezła komunikacyjnego pomiędzy kuchnia a sypialnia, może to całkiem niezłe rozwiazanie, nie będziesz musiała wstawac, tylko z łozka nalesniczki będziesz smazyć... ...kurde tez chcialabym miec szwagierke, zaciagalabym ja do czarnej roboty ;D heheh, a tak to samych szwagrow, ale oni cos czuje liczyli by, żebym ja przyjechała i im pomyla okna;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja86 ja też robiłam test owulacyjny wyszedł pozytywny, ale co z tego jak się ie udało i byłam jeszcze bardziej rozczarowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly8 ja akurat kupiłam sobie test i wiesiołek,gdy pokazały się 2kreski zabraliśmy się "do roboty" i zaszłam w ciążę,tylko,że poroniłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie najbardziej martwi fakt, ze mi sie @ przesuneło zawsze maiałam 30 dni jak w zegarku, a od jakiś 4 miesięcy to 32 dni czy któraś z was też tak miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uciekam dziewczyny, mój M właśnie wrócił z pracy więc idę trochę się Nim zająć ;) Słodkich snów Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam, ale w druga stronę z 30 na 28...ale takie bylo zalożenie lekarza...zeby skrócic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi nadzieja to musiało bardzo boleć... mi jest przykro jak przychodzi @ a co dopiero poronienie kochana myślę, że nidługo będziesz miała swoje maleństwo, słyszałam, że po poronieniu łatwiej zajść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×