Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Witaj Nadzieja! miło cię .... hmmm... czytać!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia, cześć ! :) dawaj, wpisuj się do tabelki ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Kinia udało się:D.Przynajmniej nikt pod Twoim nikiem nie będzie pisał,botem ludzie się podszywają i wulgaryzmami rzucają! Fun jak ja się wpisywałam do tabelki to też mi nie napisało Śląsk tylko jakieś znaki nie wiem czemu,bo jak piszę teraz to wychodzi dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja ja po poronieniu nie staralam sie wogóle o dzidzie,postanowilam ze teraz juz najwyzsza pora zwlaszcza ze latka leca ,juz sie ustatkowalam na tyle ze moge smialo myslec o powikszeniu rodzinki.Zreszta bardzo dlugo nie odczówalam instynktu macierzynskiego zwlaszcza ze od 12 lat choruje na serce i to tez bylo duza przeszkoda.Teraz Pani doktor upewnila mnie w tym ze moge miec dziecko i zaczelam intensywniej myslec o tym jak nigdy wczesniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Fun:) a chetnie sie wpisze tylko ze ja jestem tutaj laikiem i musicie mnie poinformowac jak to mam zrobic i co konkretnie zapisujecie w tejze tabelce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja pewnie ze nic straconego:)postanowilam popisac sobie na takim forum bo zawsze to lzej czlowiekowi jak nie jest sam z problemami:) ja tam jestem dobrej mysli czas pokaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia wejdź na poprzednią stronę.Tam masz aktualnątabelkę od Fun,musisz ją zaznaczyć i zrobić kopiuj i wkleić ją do okienka,gdzie piszesz odpowiedzi.Potem tylko najeżdżasz kursorem w odpowiednie miejsce i się wpisujesz.Wysyłasz i gotowe:)Jak nie będziesz umiała to napisz mi miasto cylk starań i Cię wpiszę!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja, wiesz co, a propos Śląska - to właśnie tam mi się szykuje delegacja... na pół roku... dla mnie to masakryczna odległość !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano nie za miłe, to fakt. Ale może w następnym miesiącu będą milsze? Mam... nadzieję! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia, z tą tabelką to tak, jak mówi Nadzieja - a jakby coś, to pomożemy :) Wreszcie ktoś w tabelce będzie z mojego rocznika, jupi! ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fun,a jeśli można spytać to gdzie ta delegecja,tzn w jakim mieście?bo ja na Górnym Śląsku mieszkam.Kurde,aż pół roku!Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dziewczynki teraz to was zabije pytaniem:)pierwsze mam wpisac mój cykl tak ?a dokladnie ?drugi to jak mam rozumiec ile mam lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....................cykl...........wiek..........mias to......... HOORHE.................1.............27..............Gliw ice anamade...............10..............27.............Wars zawa taka sobie jaaaa.....5..............27.............CK tamagoci..............3..............23..............wick low nadzieja86...........................24..............Śl? sk ania_d...................4............26...............Kr k krokiecik8............23.............26................uk molly8..................8..............27................ Gdńsk kwiatuszek2203......17............25..................... ..W-ek euforiaaa.............................27................. W-wa Fun......................7.............30................ . Trójmiasto trezele.................3..............26................ Lublin KochanaMyszkaaa...1..............18..................Miel no Kamilsien.............14.............29...............Ł? dź kinia1980............................30................UK Brzuchatki Nick.................cykl.....wiek.....data porodu....płeć..... misza 83...............4.......27........styczeń 2011...?.... Szczęśliwe Mamusie Nick..................wiek....data porodu....imię dzieci...miasto...... taka sobie jaaaa.....27.....22.02.07.....Nikola....CK tamagoci..............23.....21.03.08.....Nicole.......wi cklow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak umialam tak zrobilam:)no nic fun ja tez sie ciesze ze juz nie jestes jedynym 30 letnim rodzynkiem:)widze ze tylko dwie staruszki na tym forum sa hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia, chodzi o to, który to cykl starań - to będzie 1 w Toiwm przypadku (tak?) - bo zaczynasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie - dwie staruszki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja - Bytom!!! Ja cały czas jestem w delegacji, więc to dla mnie niby nie nowość, ale nigdy tak daleko od domu :( Jest jeszcze jakaś maciupeńka szansa, żeby się z tego wykręcić. ale... czarno to widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie aż tak daleko,a możesz mi przypomnieć co do za praca?bo nie pamiętam,czy pisałaś,a te delegacje,to poważnie brzmi:) Kinia cyklu nie musisz wpisywać!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja, nie aż tak daleko... od ...? Bo że od 3-City to na pewno :D:D:D Pewnie masz na myśli, że od Ciebie - a Ty w jakim mieście mieszkasz? Delegacja brzmi poważnie i groźnie, ale nie jestem nikim ważnym w firmie, jeśli o to chodzi :D :D :D pracuję w branży budowlanej - stąd jeżdżenie z budowy na budowę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....................cykl...........wiek..........mias to......... HOORHE.................1.............27..............Gliw ice anamade...............10..............27.............Wars zawa taka sobie jaaaa.....5..............27.............CK tamagoci..............3..............23..............wick low nadzieja86...........................24..............Śl? sk ania_d...................4............26...............Kr k krokiecik8............23.............26................uk molly8..................8..............27................ Gdńsk kwiatuszek2203......17............25..................... ..W-ek euforiaaa.............................27................. W-wa Fun......................7.............30................ . Trójmiasto trezele.................3..............26................ Lublin KochanaMyszkaaa...1..............18..................Miel no Kamilsien.............14.............29...............Ł? dź kinia1980.............1............30................UK Brzuchatki Nick.................cykl.....wiek.....data porodu....płeć..... misza 83...............4.......27........styczeń 2011...?.... Szczęśliwe Mamusie Nick..................wiek....data porodu....imię dzieci...miasto...... taka sobie jaaaa.....27.....22.02.07.....Nikola....CK tamagoci..............23.....21.03.08.....Nicole.......wi cklow Poczytalam troszke i juz zakumalam o co chodzi z tymi cyklami ja staram sie pierwszy miesiac wiec musialam sprostowac wpis do tabelki.Narazie zmykam trzymajcie sie papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczynki, spadam - będę jutro :) Buziaki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To narazie Kinia:) Fun z Trójmiasta to cholernie daleo,ale mi chodziło,że ode mnie to nie tak daleko!:)Ja mieszkam w Pawłowicach koło Żor:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki, Wczoraj wrocilam z gor, polazilam, powdychalam swiezego powietrza i jestem 'jak nowa';) Nadal mierze dzielnie tempke i wychodzi na to ze wzrost nastepuje u mnie w 16 dc dopiero ale rzeczywiscie o 2 stopnie wiec chyba jest ok. Dzis znow mam o stopien wyzsza wiec chociaz to mnie cieszy. A martwi mnie to ze bola mnie piersi mooocno - juz kilka razy tak bylo, czasami mam taki cykl ze az nie moge ich dotykac - i to tez najprawdopodobniej hormony:(Juz nie moge sie doczekac wizyty u lekarza, zawale go pytaniami, musze sobie chyba na kartce wypisac hehe;) Buziaki dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kamilsien:)ja tutaj jestem nowa i tak szczerze mówiac to od cyklu zaczelismy sie starac z mezem o dzidzie tak na powaznie i nie mam pojecia jak sie mierzy temperature i co ona tak naprawde pokazuje.Musze chyba jeszcze wiele sie nauczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten ciepły i słoneczny poranek:P Kinia to nic trudnego porostu mierzysz temp.każdego dnia zaraz po przebudzeniu,a przed wstaniem z łóżka,najlepiej w pochwie i zawsze o tej samej godz.(godz.wcześniej lub później mieści się jeszcze w granicach tolerancji)!Wtedy wiesz czy miałaś owulację i kiedy i pomaga to obserwować swoje cykle:) Anamade jak tam monitoring?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje dziś ano zaczełam miec bązowy śluz jak na okes i bzuch mnie zaczął boleć;-/ zaczełam plamić teaz byłam patzyc niby ustało bzuszek pzestaje toszke boleć mysle że to pzez taletki pzestało tak stasznie sie boje ze tym razem znó poronie chodze co chwile do kibelka sprawdzac pozniej zadzwonie do lekaza jest mi niesamowicie przykro jak tylko pomysle ze dajej moze mi sie to przytrafic , boje sie ze jak dostane okres bedzie to jednoznaczne z samoistnym poronieniem ;-/ boze dziewczyny tak sie boje strasznie jestem przerazaona niesamowicie i wiem jedno ze kojelnej utraty juz nie przezyje ;-/ Zaczełam własnie krwawić ;-/ jestem juz przerazona i załamana dzwonie do lekaża ;-/ jestem załamana do lekaża jeszcze sie nie moge dodzwonić drugi raz świat mi się zawalił na głowe nie jestem dobrej mysli że to przez jakies tabletki bo gdy dowiedziałam się że jestem wciązy to odrazu poszłam do lekaża i dostałąm duphaston żeby poprawic ukrwienie macicy i donosić ciąże i nie sądze że to po tych tabletkach ;-/ jestem zrozppaczona że drugia raz bede przechodzic przez to juz się tyle nacierpiałam :-/ i nie potrafie sobie wytlumaczyc dlaczego dlaczego tak ktos mi żle życzy i dlaczego Bóg mnie tak każe dalczego mi daje ludeczka i odbiera..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×