Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

HOORHE gratulacje!!!:D i powodzenia,dbaj o Was:)Ps.Widziałam,że miałaś "uprzejmość"spotkać się na kafe z Jagodą:D.Współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hoorhe gratuluje!!! krokieciku ja też ide w sobote i jutro na caluski dzien prawie;masakra;;;a co tu tak pusto???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
horhe gratulacje, superowo!!!!!!!!!!! zaczyna sie dziać Dziewczyny, ja wczoraj mialam taki straszny bol glowy ze nie dawalam rady po 20 poszłam spac! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro ide na 12 :) na monitoring, juz sie nie moge doczekac...a z drugiej strony strasznie sie boje kolejnej porazki, juz mnie to meczy i powoli wykancza psychicznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Anamade,ja w domu obserwuję jak ciśnienie wariuje,więc może to od tego te bóle głowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno od tego Kochana...dzis juz mniej boli głowa, ale kolezanki w pracy umierały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam!!!! pamiętam!!! tylko sama wiesz nie zawsze to wychodzi! starama sie jak mogę, ale jak słysze co dzien o nowych forumowych brzuchatkach to jest mi duzo lepiej i mam ten trybik do dzialania. Dajecie mi Dziewczynki Powera!!! Kocham Was za to! Ze JESTESCIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też niewsze to wychodzi,ale stale sobie powtarzam,że nie mam na to wpływu itp.A dalej jakoś trzeba funkcjonować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o,właśnie,chociaż niektóre pisały,że je "niby"głowy bolą!Tak,tak,a teraz pewnie się przekopują hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochaniutkie:D Ja juz jestem:) Wlasnie wrocilam od lekarza,owulacja byla!!:)sluzowka podrosla ale mimo wszystko powinna byc grubsza!wiec dostalam tabletki na jej wzrost.Musze tez brac duphaston. Anamade mnie dzisiaj tez glowa boli:(mojego meza rowniez:(juz tak pare dni mnie pobolewa.Sloneczko trzymam kciuki za jutrzejsza wiztytke!!mam nadzieje ze wrocisz zadowolona:) Hoorhe gratuluje!!!!:)noooo!coraz wiecej brzuchatek!!:) Nadzieja ja tez staram sie wyluzowac,ale ciezko jest!!ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no,bo skąd się potem tyle brzuchatek bierze?:P.A to "powiedzenie,że głowa mnie boli"to się mężom czasem gada,a nie z nami takie numery haha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah Esterka Świeta racja! Dziewczynki to owocnych......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P ja niestety narazie nie będę się przekopywać,bo mam w domu gościa-ciotkę!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hoorhe i ja gratuluję!!!! Dokładnie to z Tobą się coś zaczyna dziac a nie koło Ciebie:P:)) Uwierz... Nadzieja...Ja w Ciebie wierzę (w Was;) będzie dobrze,czasem tak się dzieje i nagle jest niespodzianka...;)Na pewno się uda! Wiadomo,ze tak całkiem na luz nie da się wrzucić życia...kiedy pojawia się tego typu priorytet jak dzidzia:)) Ja miałam to szczęście ,ze z obiema moimi "paskudami" zaszłam od razu..ot tak..powiedziałam "to ten dzień" i masz.....Teraz coś jest trudniej...a to ciekawe...Nie sądziłam,ze jeszcze odczuję ten sam instynkt a tu proszę :)) Bo to ciudne jest.....i kropka:))))Jeśli teraz się nie udało...nie wiem,czy jeszcze będę próbować....Coś strasznie zawiedziona jestem...:( Dobrej nocki ;)))Wpadnę tu rano....O ile nie przeszkadzam.tak nieładnie się wtrąciłam hihi:P:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piatkowy poranek:))) Sluchajcie, nie robcie sobie zartow z tym bolem glowy:P:P:P:P Serio, wczoraj poszlam spac z bolem i ... obudzilam sie z bolem:((((( Ale za chwile wypije kawusie i bedzie ok:) Dziewczyny, mierze tempke, byl wzrost o 2 kreski ale to nie jest wzrost w stosunku do najwyzszej temperatury powiedzmy tej pierwszej czesci cyklu... a tak ma byc, podobno owulacja jest wtedy kiedy temp wzrasta w stosunku do najwyzszej z 1 fazy cyklu. Czy orientujecie sie w tym???? Dzis mam 14 dc wiec czas najwyzszy;) Bede pozniej, pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hoorhe, GRATULACJE:))) super wiadomosc! cami, jasne ze nie przeszkadzasz:) i nie poddawaj sie, trzeba wierzyc ze sie uda:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilsien:)najwazniejsze ze byl skok i ze sie utrzymuje:)ja czytalam ze owulacja wystepuje przed skokiem temp.!wczoraj bylam na monitoringu i okazalo sie ze pecherzyk na 100 pekl a skoku jeszcze nie mialam.U mnie jest tak ze temp mi skacze po 4 dniach od testu owulacyjnego. Milego dzionka:)u mnie sloneczko dzisiaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki! U mnie dziś super słoneczko! Prawie 20 stopni! :) na 12 na monitoring :) Krokieciku przekopuj sie kochana, maja byc dwie kreseczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×