Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Cześć:) Dziś czuję się o niebo lepiej.Wypróbowałam MAXFlu tabletki musujące z paracetamolem i jestem zadowolona,szybko działają i są skuteczne,gorączki już nie mam,a wczoraj zanim wzięłam ten lek to mi gorączka podskoczyła jeszcze.Od momentu wypicia tego leku po15min.zaczęłam czuć,że działa,cholernie szybko,a nie spodziewałam się tego:Więc dziś jestem jak nowo narodzona:)Tylko katar jeszcze mam,ale to już pikuś:D A co tam u Was? Euforia jak tam ćwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejo cieszę się, że pomogło! :) Wczoraj udało mi się zrobić ponad 25 min!!! Myślałam, że wyzionę ducha ;) Dosłownie byłam cała mokra!!! :P A dzisiaj to jest niezły ukrop!!! Masakra!! :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tutaj pusto :((( Ej dziewczyny gdzie się podziewacie??? Zapomniałyście już o nas? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Euforia ja nie zapomniałam o Was:)kurde to nieźle się wzięłaś za te ćwiczenia:)Ja jak tylko dojdę całkiem do siebie dalej będę ćwiczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:) Ja was podczytuję, ale nie miałam czasu pisać... Ale coś widzę, że faktycznie pustawo tu się robi... Co się dzieje? Ja mam 16-ty dzień cyklu - i dopiero zaczyna mi tempka skakać, ale tak ledwo ledwo. Obserwuję to już któryś cykl z kolei i nawet coś tam czytałam w necie o krótkiej fazie lutealnej bo coś mi się wydaje że tak mam... tempka mi skacze późno i utrzymuje się niedługo bo ok 10 - 12 dni. Nie wiem już, co mam o tym myśleć. Poza tym bolą mnie sutki - po raz pierwszy w życiu (!) jakoś tak dziwnie że same sutki właśnie. Bo normalnie to mam obrzmiałe całe piersi i całe piersi mnie bolą. Jak Wy macie??? Gorące (!) buziaki :) mua!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforia i Nadzieja, gratuluję samozaparcia w ćwiczeniach!!! Ja nie mogę się zebrać... Kurczę dziewczyny ale jak czytam że wy ćwiczycie to mi głupio i może też zacznę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejo Ty kochana akurat się udzielasz więc wiem, że o nas pamiętasz:) Gdzieś kiedyś czytałam, że na steperze trzeba ćwiczyć min 20min żeby były jakieś efekty :P Hej Fun :) u mnie faza lutealna trwa podobnie. Po szczycie sluzu mija ok 2/3 dni po czym temperatura też nieznacznie zaczyna wzrastac o 0,15. Tak mam przez 1,2 dni a później już skacze nawet o 0,35; 0,40...A sutki mnie bolały w pierwszym cyklu po odstawieniu tabletek anty...a teraz praktycznie w ogóle nie czuję piersi przed @...a kiedyś mnie całe bolały.. Ale za to jak brałam tabletki to mnie cały czas bolały i lekarka musiała mi z tego powodu non stop zmieniać na inne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Fun mnie sutki bolały 1raz w życiu jak...w ciąży byłam,a potem zaczęły boleć całe piersi!:D Mi też jest się ciężko do ćwiczeń zabrać,ale się staram bo dupsko rośnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:)widze ze na calego cwiczycie i jezdzicie na rowerach.Nadzieja ciesze sie ze juz sie lepiej czujesz ,ja w polsce to nawet balkonu nie mam ale za to tutaj w Uk mam dom z wielkim ogrodem i dlatego uwielbiam tutaj przebywac.Warzywka tez sobie z mezem zasadzilismy i uprawiamy sobie maly ogródek zawsze to jakies zajecie i pociecha.Bylam dzisiaj u lekarza ,on przydzieli mi polozna poniewaz w angli kazda kobieta ma swoja ,dopiero beda do mnie dzwonili i umawiali sie na wizyte a ja tak sie nie moge doczekac zeby powiedzieli mi czy wszystko jest ok.Fun masz racje nie ma to jak faceta miec przy sobie a ja mam go az nadmiar bo 24h mieszkamy i pracujemy razem ale nie moge narzekac.Buziole dla was i dobrej nocki zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej;ja pracowałam dopiero jutro mam wolne jade do dentysty i takie tam;a to co dzieje sie na dworze to jaks amaskaraaa;;; aaa w ogole spoznia mi sie okres jeden dzien robilam wlasnie test ale wyszedl wynik niewazny-zadnej kreski co ja mam robic??????/pozdrawiam oj rzeczywiscie tu pusto anamade molly gdzie jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tak gorąco, że odpuściłam sobie dziś ćwiczenia :P Kinia będzie dobrze! 🌼 nie ma co się martwić na zapas! Trezele jak będzie Ci się dalej spóźniać to powtórzysz test za parę dni..powodzenia u dentysty! Ja uciekam spać! Dobrej nocki Wam życzę! Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforiaaa, i co - myślisz, że taka krótka faza lutealna może być powodem kłopotów z zajściem w ciążę? bo tak gdzieś wyczytałam :( Idę do gina 28 czerwca (kolejki do mojej ginki półtoramiesięczne!) i chyba muszę zacząć spisywać pytania na kartce :D Nadzieja, jak mi powiedziałaś o tych sutkach... to aż mi się coś zaczęło marzyć... ale jak już pisałam, ten cykl był jednak stracony - tak czuję. Czekam na @ - a to za tydzień. Zazdroszczę wszystkim, które mają króciutkie cykle :P Pozdrawiam cieplutko Was wszystkie! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w słoneczny dzień:) Fun ja też za ok tydz.no może niecały dostanę@;) Kinia zazdroszczę Ci:(.Chciałabym mieć taki ogród,a zostaje mi jedynie balkon;)Ale za to rzodkiewki mi ładnie rosną:)i nie tylko:) Miłego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! Fun podają, że faza lutealna zwykle trwa od 12-16 dni. Rzadziej 10-17 dni...Za krótką uznaje się poniżej 10 dni. Z tego co kiedyś czytałam jest taka możliwość, że zbyt krótka może mieć wpływ ...Ale myślę, że nie powinnyśmy się tym martwić... Możesz wspomnieć o tym lekarzowi. A ja miałam iść na pobranie krwi ale @ nadchodzi i niestety muszę iść po :/ Mam nadzieję, że to nie przesunie naszych starań do następnego miesiąca.. Dzisiaj to jest chyba jeszcze upalniej niż wczoraj...opalałam się chwilę na balkonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,ale ce cisza tu przez weekend była:( Co porabiałyście?ja w sobote byłam w Tarnowskich górach w kopalni srebra,a wczoraj na rowerach byliśmy. Dziś tempka spadła i dostałam plamień,więc @nadchodzi:(Tylko trochę za wcześnie! U mnie pogoda pochmurna ,a w nocy są okropne burze i pada.Tak głośno jest,że okno trzeba przymknąć:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) My w weekend grilowalismy u znajomych i nawet nie wlaczalam komputera. U mnie po staremu, @ sie skonczyla, mierze nadal temperature, jest na stalym, niskim poziomie. W tym cyklu wybieram sie na monitoring:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja i co, warto do tej kopalni srebra pojechać? Ja też czekam na @ - powinna być w tym tygodniu. I już nie mogę się doczekać czasu nowych starań :) Ja tu w weekend zaglądałam, ale nawet nic nie pisałam - bo widziałam, że nikogo nie ma... czyżby nam topik zdychał? ;) No mam nadzieję, że nie!!! Pozdrowienia dla Was wszystkich! :) mua! P.S. gdzie Ania, Molly, Anamade i reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforia, trochę mnie pocieszyłaś tą fazą lutealną - skoro za krótka to poniżej 10 dni, to jeszcze się mieszczę w normie, bo mam tak koło 10 właśnie. Ale i tak nie zaszkodzi pogadać z ginką o tym, co myślicie, dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha - jeszcze raz ja, z pytaniem za 100 punktów tym razem : jak to jest z ta podstawową temperaturą ciała, bo zastanawiam się, czy ona jest wyższa z okazji panującego w ostatnich dniach upału??? Mierzę jak trzeba, po obudzeniu się, o stałej godzinie etc - ale ostatnio trzy razy budziłam się i było mi bardzo gorąco (okno od wschodniej strony). czy to że odczuwam gorąco znaczy, że ptc też mam z automatu wyższą? W tych właśnie dniach, o których mówię, zaobserwowałam piękny skok tempki - ale nie wiem, czy się cieszyć, bo nie wiem, czy to skakała ptc czy też był to wpływ temperatury otoczenia. Nie wiem, czy nie zagmatwałam za bardzo... Proszę was, nie śmiejcie się jeśli to pytanie jest głupawe :D Ja naprawdę się nad tym zastanawiam od paru dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Fun,z tą kopalnią narazie proponuję się wstrzymać,bo była zalana i trasa do zwiedzania jest bardzo okrojona(chociaż za o wiele mniejszą kwotę).Warto się wstrzymać ok,2miesiące.ja jestem zawiedziona tą krótką trasą,bo jak tam dzwoniłam to nic mi na ten temat nie wspomnieli,tak to byśmy pojechali innym razem!Przy tej kopalni jest też muzeum maszyn parowych,które można sobie obejrzeć.Ogólnie miejsce warte polecenia,ale troszkę później;) My jeszcze chcemy zobaczyć muzeum browaru w Żywcu,ale nie wiem jeszcze kiedy:) A co do Twojego pytania o tempkę,to też się nad tym zastanawiam,a sypialnie też mam od wschodu,Może to ma jakiś wpływ,sama już nie wiem;:D Kurde wzięłam już ibuprom,a brzuch i krzyż dalej boli:(jak ja tego nie cierpię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Nadzieja za informacje o tej kopalni - chciałam jechać za parę tygodni jak juz będę na Sląsku, a tak to się wstrzymam :) Ja na uciążliwe bóle miesiączkowe dostałam kiedyś od gina receptę na AULIN, pomaga od razu - to były raczej masakryczne bóle związane z torbielami jajników, więc nie wiem, czy tak od razu się go przepisuje, ale możesz zapytać lekarza... Mój ówczesny gin wtedy stwierdził że lepiej wziąć jeden aulin na dobę (serio!) niż kilka ibupromów - a ja tak brałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fun,ale możesz tam zadzwonić i zapytać o to,czy już można przejść całą trasę po kopalni32 285 49 96! A co do tych bóli,dzięki za readę:)Ja kiedyś nawet brałam zastrzyki i ketonal forte,a nawet w szpitalu wylądowałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja, dzięki za namiar :) Jeśli chodzi o bóle - to w takim razie obie wiemy jak to jest. Ja też próbowałam wiele - ketonal forte a jakże (skuteczny ale mega bóle wątroby), zastrzyki, aż do zemdlenia z bólu i wylądowaniu w szpitalu (a dodam że próg bólu mam wysoki...), po którym to MUSIAŁAM przejść na pigułki antykoncepcyjne (miałam wybór albo to, albo operacja na torbiele). Ale cóż - takie babskie życie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×