Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Witajcie!!! My ten weekend i zresztą najbliższe też spędzamy poza domem... Kochane ja też użeram się z tą paskudną @...przez dwa dni dokuczał mi kregosłup :/ na szczęści dzisiaj jest już ok. A ból brzucha od czasu ostawienia tabletek jest naprawdę znośny! Fun a dużo wyższą masz temperaturę???? Ja ostatnio miałam w granicach 36,75; 36, 80...a jak pewnego dnia obudziałam się taka właśnie rozgrzana to miałam 36,90..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Euforiaaa, to się zbiegło ze skokiem temperatury, na który czekałam. Ale skoczyła mi aż o 0,4 stopnia, a normalnie tak nie mam - raczej jakieś bidne 0,2 ;) Dlatego zaczęłam się zastanawiać, czy to mi się zdarzył pięknisty skok, czy to może być "wina" upału...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz Euforiaaa, ja obserwuję, że od czasu odstawienia tabletek (będzie już 10 mcy) ból jest znośniejszy - tzn na tabsach oczywiście w ogóle go nie było, a teraz jakby one go wyciszyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Fun! A długo już mieszysz tempkę? Moje 2 pierwsze cykle były jakąś zupełną porażką...w pierwszym to w ogóle skok był jakiś taki ledwo widoczny... z czasem jest coraz lepiej. .Skoki są bardzo wyraźne!A Ost wykres już nawet zaczął mi się podobać! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzę od momentu rozpoczęcia starań, czyli 7 cykl. I dzieje się w tych, wykresach, oj dzieje :D aczkolwiek jakieś tam prawidłowości już dostrzegam - m.in. raczej krótką fazę lutealną i nieduży skok temperatury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz musisz zobaczyć czy temp będzie się utrzymywać na tym wyższym poziomie...jeśli tak to widocznie miałaś ładny skok :) a jesli spadnie to pewnie mogła wzrosnąć pod wpływem tych czynników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację, faktycznie trzeba poczekać i porównać:) Ja już uciekam - życzę miłego wieczorku i do jutra! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu pustki :( Eh dzisiaj przeszłam samą siebie...Wrzuciłam do prania ręcznik który farbuje...trochę byłam zakręcona przez ból głowy...i niestety moje ulubione bluzki.........są w tonacji niebieskiej... Normalnie już dawno nie byłam tak wściekła na siebie!!! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wtorkowo:) Euforia ja jeszcze też sie stosowałam czopków;) A teraz mój cykl miał 25dni,a poprzedni43dni!Wczoraj @się rozkręciła!byłam popołudniu na zakupach i spotkałam koleżankę,której dawno nie widziałam z mężem i 8mies.synkiem!I znowu sobie pomyślałam,że my to kurwa musimy mieć pecha!we

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforiaaa rozumiem twojego wk...a na niebieskie bluzki - zdarzyło mi się to, tylko w tonacji różowej :D też byłam wściekła. Nie przejmuj się, szybko Ci przejdzie:) ściskam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i przepraszam za dlugie nie odzywanie sie ale mialam duozzzo problemow operacja meza mialam wypadek reke w szynie wychodzilam na imprere i sie potknelam i reke miedzy dzwiami a framuga zatrzasnelam :( wstyd sie przyznac no ale taka jest prawda. puzniej po badaniach kamienie w nerkach i pozostalosci po poronieniu z macicy z grudnia wizyty w szpitalach ktore musialam odwolac z powodu @ teraz z macica mam termin na 14 sierpnia a z nerkami jeszcze nie dostalam terminu wiec czekam ale nie czekam tak aby lekarze sie zajeli wszystkim tylko zaczelam na nowo przekopywania i powinnam miec dni plodne wedlug wiliczen od wczoraj i od wczoraj przkopywania na nowo :) moze bede miec prezent na urodzinki i 2 kreseczki ujze a juz 7 lipca mam urodzini wiec nie tak dlugo :) jeszce raz was przepraszam za nieobecnosc i postaram sie reguralnie wypowiadac buziam i sciskam wszystkie was milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey! Fun już mi prawie przeszło tylko nie moge przeboleć jednej nowej bluzki, którą miałam raz na sobie, niestety ona najbardziej się pofarbowała :/ Chyba na to potrzebuję więcej czasu ;) Tamagoci ja również trzymam kciuki! Oby po tych nieprzyjemnych chwilach przyszły same radosne!! Nieobecność oczywiście wybaczamy! Zdrówka życzę! A ja dziś byłam na zakupach i kupiłam sobie buty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj Tamagoci ale sie narobilo...:(duzo zdrowka kochana zycze:) Euforiaaa mi kiedys tesciowa pofarbowala biale ubranka na zolte!!!masakra!:ooczywiscie nic nie powiedzialam:Pbo widzialam ze strasznie glupio jej bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamagoci, ja również życzę dużo zdrówka ... trzymaj się dzielnie kochana :) Euforiaaaa, no ja właśnie mam nadzieję, że nam topik nie umrze... kurczę byłoby szkoda! Dziewczyny do dzieła! Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,ale ciśnienie szaleje,odczuwam to niestety i widzę,a zaraz sobie zmierzę ile tez ja mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam i wszystkie was o zdrowko pytam :) zeczywiscie malo skrobiecie pamietam poczatki jak co zajrzalam to srona lub wiecej do nadrobienia :) no ale to byly poczatki a na poczatku zawsze duzo do powiedzenia i do podzielenia sie troskami wrazeniami i innymi sprawami a teraz znamy sie podzielilysmy sie i czekamy na brzuchatki ktorych malo malo :( moja corka dostala kota co zreszta widac na fotkach na nk i jest nim zauroczona biedny kot nie ma chwili spokoju :) jest noszony wozony w wozku moja corka poprostu go piesci ile sie da :) nic uciekam robic jajka faszerowane i jeszcze czeka mnie mycie okien w sypialniach i wpokoju zabaw corki zycze milego dnia i odzywac sie kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Nareszcie w domku! :) Też się czuję dzisiaj nienajlepiej :/ @ mi się ciągnie i boję się, że nici będą z przkopywania w tym miesiącu...nie wiem czy uda mi się odebrać wszystkie wyniki do przyszłego tygodnia... Nadziejo Kochana a Wy kiedy rozpoczynacie przekopywanka? a może już rozpoczęliście i mi umkneło? Tamagoci fajnie, że córcia ma zwierzaczka... ja jestem jak najbardziej za zeby dzieciaki miały zwierzątka! :) Ale mi zrobiłaś smaka z tymi jajkami!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceść Monia jasne,że możesz do nas dołączyc:)Napisz coś o sobie.Woj.już znamy i wiek:)Jesteśmy w podobnym wieku i widzę,ze jesteś w 8tc,dobrze rozumie? Euforia ja bym już nawet te testy owulacyjne odpuściła i kochała się,kiedy nam przyjdzie ochota,a nie jak test pokaże2kreski,bo to juz czasem nie jest przyjemność,a przymuś,ale mąż chciał,żebym te testy robiła,bo mówi,że musimy w końcu to dziecko"zrobić",bo on na wywiadówkę jako dziadek nie chce chodzić!no więc się przekopywaliśmy,ale nic z tego,bo @przyszła,ale już się kończy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja-> tak,musze brac duphaston bo miałam plamienia i teraz tez troche brązowego sluzu(ale nie zawsze). a tak to nie wiem.meżatką jeszcze nie jestem,chcemy wziąc slub na spokojnie w przyszlym roku,zreszta jestesmy razem juz 6 lat to rok mozemy jeszcze poczekac :) a ciaza planowana,za drugim cyklem nam sie udalo :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Monia :) Gratulacje!!! :) Ale Wam fajnie!! :) Nadziejo w takim razie powodzenia!!!! :) Pewnie niedługo się uda!! Nadziejo a Twój mąż jest z Twojego rocznika czy starszy??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:( jestem zalamana i okropnie smutna:(:(:( zauwazylam dzisiaj plamienie brazowe ,pojechalam do lekarza z mezem i lekarz oswiadczyl mi ze moze bedzie wszystko ok ale jezeli to poronienie to nic juz nie da sie zrobic:( Jutro lub pojutrze bede miala USG mam czekac ale jak tu czekac???Jak poronie kolejna ciaze to nie mam pojecia co zrobie:( Czy ty monia_aa tez tak mialas jak duze to plamienie wystapilo u ciebie prosze o odpowiedz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnik80-> to plamienie to nie było jakieś specjalnie wielkie ale po każdej wizycie w wc na papierze było i troche brazowego i krwi(dodatkowo serce dziecka wolno biło). biore cały czas duphastone,przez tydzien leżałam,w tamten piatek bylam na kontroli i niby juz nie krwawie,moge chodzic,tylko bez przemeczania. Duphastone biore 2razy dziennie i nawet teraz pare razy mam brązoway śluz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Witaj Agnik ja też nie miałam dużego krwawienia ani bardzo mnie brzuch nie bolał.Wszystko zaczęło się od minimalnej brązowej plamki na bieliźnie,a potem była już krew,ale nie dużo taki mniejsze plamki,potem troszkę więcej,ale nie jakiś krwotok! Monia ja też brałam duphaston!Jak nie masz krwawienia to nie jest aż tak źle.te brązowe to upławy,a one często się w ciąży zdarzają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×