Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Witajcie Monia i Agnik :) Cześć Nadzieja :) może reszta dziewczyn rozpoczęła już sezon urlopowy i dlatego tu tak pusto ? ;) Pozdrawiam Was wszystkie w oczekiwaniu na @ ;) I życzę miłego weekendu - już teraz, bo będę dopiero w poniedziałek. Mua! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane:) Witam nowe kolezanki:) Ja jutro mam wizyte u gin,ciekawe jak moje pecherzyki:)Mam nadzieje ze pieknie urosly.Zaczelam juz brac encorton i powiem szczerze ze dobrze sie po nich czuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewcyny:)Ale u mnie zimo brrr... Euforia nie dziękuję:P.A mój mąż jest ode mnie starszy;) Monia spokojnie,najważniejsze,że nie masz krwawień,a nie dźwignęłaś czegoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allle
Witam, mam 21 lat i z mezem staramy sie o dziecko ale dopiero od tego miesiaca. czy ktoras z was moglaby mi powiedziec czy mozliwe jest zajscie w ciaze jak okres mialam 5 i skonczylam 10 a wspolzylismy 14 i 15? nie umiem wyliczyc kiedy mam dni plodne. okres zazwyczaj mam co miesiac miedzy 4 a 6. prosze o porade czy w tych dniach moglam zajsc w ciaze i kiedy bede mogla to sprawdzic.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam allle jest to możliwe,ale u każdej kobiety owulacja jest w innym czasie!najlepiej obserwować swój cykl poprzez mierzenie temp.obserwacje śluzu,szyjki.Możesz też kupić sobie w aptece testy owulacyjne,one pokazują kiedy może nastąpić owulacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allle
a kiedy mogę sprawdzić czy jestem w ciąży? jakies objawy?dzieki z a odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam allle jest to możliwe,ale u każdej kobiety owulacja jest w innym czasie!najlepiej obserwować swój cykl poprzez mierzenie temp.obserwacje śluzu,szyjki.Możesz też kupić sobie w aptece testy owulacyjne,one pokazują kiedy może nastąpić owulacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwcześniej 1dnia po braku spodziewanej miesiączki z testu domowego,albo możesz zrobić bete HCG z krwi ona daje100%pewności. Objawy też są różne:)powiększone piersi,bolesne piersi lub same sutki,częstsze oddawanie moczu-bo kedy zarodek się rozwija to uciska na pęcherz,nudności,wrażliwość na zapachy itp!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allle ja muszę lecieć,ale jak będziesz miała jeszcze jakieś pytania to pisz,a napewno Ci któraś z nas odpowie,tylko pewnie nie odrazu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje drogie agnik80 to ja kinia1980 tylko ze jesten tez na innym forum wiec tak mi tutaj wczesniej juz zostalo:)Ale najadlam sie ostatnio strachu tymi plamieniami ,na cale szczescie zrobili mi USG wczoraj i okazalo sie ze jest wszystko dobrze ,widzialam tez serduszko jak bije:)podobno to sie zdarza takie plamienie jak zarodek przylega mocno do sciany macicy ale jak juz poronilam jedno dzieciatko to nie mialam zamiaru lekcewazyc czegos takiego.Moje drogie a co tam u WAS?Trzymam za was wszystkie kciuki bardzo mocno:)BUZIACZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allle
Ale czytałam że można zrobić test 10 dni po zapłodnienieu albo owulacji to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allle
W ogóle od kilku dni jakos tak dziwnie kłuje mnie brzuch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane, przepraszam bardzo, ze tak Was zaniedbałam, ale czasem los płata nam takie figle z zaskoczenia, ze odechciewa sie wszystkiego... najpierw byłam na wyjezdzie służbowym czyt delegacja, gdzie nie miałam dostepu do netu, po powrocie dowiedziałam się, ze babcia mojego M jest w stanie krytycznym i trzeba jechac i zając się dziadkiem :(, babcia zmarła po tygodniowej walce w szpitalu, a dziadek zaraz po tym poczuł się gorzej i dostal wylewu. Myslałam, ze takie rzeczy tylko w filmach, ze to tak mowi sie tylko, że ludzie, ktorzy sie tak bardzo kochaja umieraja z tego bolu, zalu, rozgoryczenia po stracie drugiej osoby. Mielismy wiec w ciagu kilku tygodni dwa pogrzeby...:( nie miałam jakos nastroju pisac, szczerze mowiac, nie chciałam was obarczać takimi smutnymi rzeczami, a dodatkowo przestalismy na chwile myslec o dziecku, taka mała przerwa, nawet nie było kiedy i jak. Ale zaczynamy już pełna parą, wszystko załatwione, jesteśmy już stacjonarnie w domku, nie ma w planach zadnych rozjazdów. Powiem Wam Kochane, ze chyba nie pojedziemy na zadne wakacje w tym roku, mam dosyć wyjazdów, przejazdów, i tego rodzaju eskapad po ostatnim miesiacu....chce siedziec w domu i nic nie robić :) Kurde rozpisałam sie, takie troche może masło maślane, ale cóż tyle bym chciała wam napisac po tym całym czasie a nie wiem od czego zacząć! Całuje Was Mocno :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nowe kolezanki... Krokiecik jak tam pecherzyki???? już pewnie dorodniaki ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) tak sobie myśle,że to plamienie było przez wizyte u dentysty,ale musiałam jechac bo mnie ząb bolał. Jednego mam zrobionego a drugiego zatrutego. anamade-> tak mi przykro z powodu Waszej straty :( my w ten weekend byliśmy na 55 rocznicy śluby moich dziadków....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Anamade przykro mi:( Alle są podobno jeszcze czulsze testy,które można zrobić o wiele wcześniej,ale już tego dokładnie nie wiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anamade witaj nareszcie!!! wiem co czujesz przez to samo przechodziłam współczuje:(( ja bede jeszcze należec do waszego frona niechce zapeszac ale jestem chyba w 6 tyg ciąży!!!testy potwierdzily - 2, brak okresu, ból piersi i tkei tam;;;;;; huuraa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Anamade Kochana strasznie mi przykro :( ściskam Cię mocno! 🌼 Trezele to super!!! :D gratulacje!!! A my starania ropoczniemy dopiero w przyszłym miesiącu... Nadziejo a co tam u Ciebie? Cwiczysz cos?:) ja wczoraj chwile 'pomachalam' ...dzisiaj sobie odpuszczam ;) ale wyglada na to, że chyba 1 kg poszedł w dół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Euforia:)Dziś jeżdziłam na rowerze45min.i spaliłam319kcal!oglądałam "ostry dyżur"i jeździłam:)A w weekend na basenie byłam,w sob.i niedz.po 1.5godz i popływałam trochę,mięśnie rozruszałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) Kurde jak się ciesze, ze jestem znow wśród zywych :(...strasznie mi Was brakowało, a za każdym razem co chcialam wejsc, to cos sie zadziewało :)... Stęsknilam sie przeokrutnie! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trezele GRATULACJE, strasznie sie ciesze 🌼 dziekuje Kochane za miłe słowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OO to widzę, że ostro działasz :) Dobrze dobrze :D Tak trzymaj!!! Właśnie najlepiej jest coś oglądać i ćwiczyć to wtedy czas szybko mija...ja ostatnio co wieczór mam w tv mecz :/ średnio mnie to zachęca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amanade smutne wiesci:(tak mi przykro...:(sciskam. Moj pecherzym mam juz 17mm:)endo podroslo na 7.5mm ale pewnie jeszcze urosnie.Jutro mam zrobic test owul. a iui albo w srode albo w czwartek:)Bede miala robiona 2 razy,dzien po dniu. Nadzieja podziwiam Cie!:)moj rowerek znowu sluzy jako wieszak:(ehhh.lenia mam cos.. Trezele Wielkie gratki!!!!:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×