Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Gdzieś nad Morze,może Dąbki-już wyszukałam nawet tanie pokoje do wynajęcia:)ale jakoś nie mam złudzeń,pomimo tego,że mój mąż powiedział,że jakbyśmy wiedzieli wcześniej,to może byyśmy się na 2auta wybrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
oj z tymi facetami to tak jest... mój niema wyjścia ja mam ostatni urlop w tym roku i mu nie daruję wyjazdu gdziekolwiek:) ja lecę się szykować tzn obiad mężusiowi a potem do pracy na noc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
Nadzieja nie wiem czy bierzesz teraz jakieś witaminki ale ja od poprzedniego cyklu zaczęłam brać jeszcze witaminę E ponoć poprawia płodność i obacz co znalazłam o poronieniu: "1) Poprawia płodność. Należy sobie uświadomić, że witamina E jest najlepsza do profilaktyki. Oznacza to, że lepsze efekty osiągniemy stosując mniejsze dawki codziennie niż większe, gdy już nas coś „dopadnie. Szczególnie, gdy mówimy tu o poczęciu dziecka. Lepiej jeszcze przez ciążą przyjmować witaminę E, aby nasycić nią wątrobę i krew. 2) Zapobiega poronieniom. Jest to obok cynku jedyna witamina, która skutecznie może uchronić kobietę przed tym bolesnym ciosem. Kobiety, które przygotowywały się do ciąży i na kilka miesięcy przed poczęciem przyjmowały cynk 50mg i witaminę E w dawce 200IU, nie mają się, czego obawiać. Jeśli natomiast kobieta już kiedyś poroniła i istnieje zagrożenie, że kolejnym razem też tak będzie warto zwiększyć dawkę witaminy E do 400IU dziennie." Wiecej: http://www.eioba.pl/a85743/witamina_e_ta_od_spraw_bardzo_osobistych#ixzz0uPCPbOIT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe to,tylko tych witamin,które się powinno łykac jest już tyle,ze głowa boli.Każdy twierdzi,że "dana"witamina jest najlepsza,a potem człowiek głupieje:)Ja teraz biorę kwas foliowy,wiesiołek i magnez z wit.B6!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
no właśnie cała apteka:) ale co mi tam nie zaszkodzi a może nawet pomóc:P a już tylko kupię preparat maca bo dziewczyny go polecają i to już koniec z zakupami jak ma być to będzie!!:) mój mąż też już łyka kwas foliowy i żeń-szeń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
no mi właśnie też ale już ok:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
tj preparat który można kupić w sklepie zielarskim już Ci wklejam:P "Ostatnio odkryłam lek o nazwie "Maca" , który, między innymi, podobno zwiększa potencję i płodność. Jest to korzeń rośliny pochodzącej z Andów (z Peru). W ulotce informacyjnej piszą: "Indianie od wieków z powodzeniem stosowali korzenie maki w leczeniu bezpłodności ludzi i zwierząt oraz jako afrodyzjak..." "...Po wielu latach badań nad maką można mówić o jej pozytywnym działaniu na układ rozrodczy, polegającym na normalizacji poziomu hormonów płciowych, co wykorzystuje się w leczeniu (...) nieregularnego miesiączkowania i zaburzeń hormonalnych..." "reguluje funkcje jajników"... "...Makę stosuje się także u mężczyzn w przypadkach bezpłodności i impotencji..." "..lecznicze efekty uzyskuje się po dłuższej, cierpliwie stosowanej kuracji... ... W fazie prób klinicznych prowadzonych w sierpniu 2001 roku na Universidad Peruana Cayetano Heredio w Peru, ustalono że MACA przy regularnym stosowaniu: zwiększa potencję do:180% zwiększa żywotność plemników do:200% Dowiedziono zwiększenie produkcji spermy oraz zwiększenie ruchliwości plemników."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok ja zmykam obiad robić,a jutro może rano się za mycie okien wezmę i powieszę nowe firanki:)Zobaczymy,czy mi się będzie chciało hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
spoko:P to już chyba desperacja u mnie ja zamiast szykować się do pracy to siedzę na necie i czytam ciekawostki heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
to trzymaj się cieplutko ja jutro będę odsypiać nockę:) a jeszcze jakbyś miała chwilkę to napisz mi czy jak bierzesz ten wiesiołek na początku cyklu czujesz dziwny ból brzucha? tzn ja ok kilku dni mam baaaardzo delikatne bóle i trochę jakby jajniki w sumie to nie bóle ale czuje że je tam mam:P bo ponoć przy olejku mogą występować mikroskurcze macicy i nie wiem czy to od niego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, reaktywuje się nasze forum widzę :) to dobrze:) Nie dołujcie tak z tym wiekiem (powiedziała zdrowa trzydziecha;) ) - dwie z moich koleżanek rodziły pierwsze, piękne i zdrowe dzieci tuż przed czterdziestką i tez dobrze, a z pewnością nie one pierwsze i nie ostatnie. Wszystko ma swoje plusy i minusy, nie ma co demonizować :) Nadzieja, ciekawa jestem bardzo tego mikroskopu, daj koniecznie znać jak już zaczniesz nim działać ! :) Jestem drugi tydzień na bromergonie, który przepisał mi endokrynolog - i cały czas strrrraaaaasznie chce mi się spaaaaaaaać :D zasypiam na biurku w pracy :D Trzymajcie kciuki, żebym nie zasnęła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna...
witam wszystkie Panie... i jak, udalo sie zajsc w ciaze ktorejs z Was??? nie wiem czy wolno mi wypowiadac sie w tym temacie, bo ja usunelam ciaze w tym roku w 9 tygodniu... teraz bardzo zaluje.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
myślę że powinnaś poszukać innego forum i porozmawiać z dziewczynami, które mają taki problem jak Ty!! jak widzisz my wszystkie bardzo chcemy dziecko ja osobiście nie mogę sobie wyobrazić co trzeba mieć w głowie żeby usunąć ciążę!! chociaż osobiście znam kilka takich dziewczyn.... to smutne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepewna - niestety, większości z uczestniczek tego forum jeszcze się nie udało. Musisz wierzyć, że ta decyzja jaką podjęłaś, była słuszna wtedy kiedy ją podejmowałaś - mimo, że tego teraz żałujesz. Inaczej zwariujesz, a tego nie chcemy :) Trzymam za Ciebie kciuki, a Ty trzymaj za nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna...
dzięki za odzew i za zrozumienie, drogie Panie... trzymam kciuki z całych sił za Was i pozdrawiam ciepło.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja tak tylko na chwilę. Od poniedziału się urlopujemy w związku z czym obawiam się, że rzadko będę się udzielać. Owocnych starań kobietki! Trzymajcie się ciepło i do usłyszenia!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Fun ja też jestem ciekawa,wczoraj obliczyłam,że może zdąrzą mi go w tym cyklu przysłać,żebym go już mogła wypróbować:) Czekająca,ja mam takie dosłownie na parę sekund jakby skórcze,w dole brzucha,jakby mi go coś ściskało i za chwilę popuszca i tak co jakiś czas hehe.Ale ja nawet nie wiedziałam,ze takie skórcze są możliwe-nie doczytałam tego i zastanawiałam się skąd je mam:D Ok ja kończę,bo chce umyć okna póki słońca nie ma w dużym pokoju:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
i jak Nadzieja okna pomyte?:) ja się obudziłam jakieś 3 godziny temu masakra już nic z dnia nie mam ale dobrze mi się spało bo u nas deszcz i burza:P co do tego wiesiołka to właśnie dlatego bierze się go tylko do owulacji bo w razie zapłodnienia te skurcze uniemożliwiają zagnieżdżenie się zarodka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
aha jeszcze jedno jak masz już takie skurcze to musisz zmniejszyć dawkę!! ogólnie to nie powinno się ich czuć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca okna pomyte nawet mi się jednak udało też w małych pokojach pomyć:D A co do wiesiołka to dzięki za wiadomość,żeby zmniejszyć dawke:) Mnie przez weekend moze nie być.Jutro urodziny szwagra,a niedziela moze gdzieś na rower jakby nie padało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
no to sie dziś napracowałaś:) ale ten tydzień zleciał dopiero pisałyśmy że się ze znajomymi spotykamy a to już kolejny weekend:P to baw się dobrze!! ja niestety jutro znów na nockę idę więc jak jakieś plany to tylko na niedzielę mogę mieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,udało mi się na chwile wejść:) Czekająca tak,mój mąż się badał:) Ale mam dziś ciśnienie niskie86/44!Głowa mnie boli:(Kawe już wypilam i jest troszkę lepiej,ale jeszcze mocną herbatę piję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekendzie:)Co tu tak pusto?U mnie ostatnio pada,a mi ciągle się chce spać chyba po tym magnesie iwit.B6?Jest to możliwe? Napiszcie co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×