Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Cześć Kochane! Ja jak narazie tylko na chwilkę, własnie wróciłam z urlopu i mam troszkę osobistych spraw na głowie...troszkę się u mnie posypało, własnie piszę sobie sama pozew rozwodowy! :(:(:( Całuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się, że to konieczne, choć bardzo bym tego chciała uniknac! niestety nie dogadujemy sie od dłuższego czasu! myslę, że głównym problemem mojego męża jest to, że nam się ciągle nie udaje, stwierdził ( wiem, że to załosny i smieszny powód ) ze ma juz tego wszystkiego dosyć, ja chodze co miesiąc rozdrazniona, załamana, zagniewana na cały swiat, a jemu sie obrywa...teraz jak to wszystko analizuje to dochodze do wniosku, że jest w tym wszystkim duzo mojej winy! kocham go ale na siłe go nie zatrzymam! ...a drugiej strony jestem taka wkurw... na niego, bo sobie zaczynam wymyslac, ze moze kogos ma i tylko taki pretekst sobie wymyslił! Sama nie wiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dopiero wieczorem, jestem w pracy i nie mam juz gg, mam nowy komputer! kurde nie moge sie ogarnąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie nie czytałaś wcześniejszych postów,bo było ich sporo,ale pisałam,ze też między nami częściej niż na poczatku dochodzi do sprzeczek itp,że nie jest najlepiej.Ja mam wrarzenie,że mnie oststnio w mężu więcej rzeczy drażni.Ale to chyba przez te strania.Ja jestem mało cierpliwa,uparta i nerwowa.mój mąż też jest upart,więc każdy chce na swoim postawić.Jak się coś w życiu nie układa po naszej myśli,wyładowujemy się na tym,kto jest najbliżej:mąż,żona...i potem coraz częściej do sprzeczek dochodzi:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zrobiłam popołudniu test i wyszły 2 kreski! Testowa trochę jaśniejsza... Za parę dni powtórzę test z rana. Jesteśmy z mężem w lekkim szoku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
Euforia GRATULUJĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘ!!! zrób za jakieś 2 dni następny ale to na pewno oznacza ciążę:) a ile dni po spodziewanym okresie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
aa już doczytałam jakieś 4 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
jednak lato sprzyja zachodzeniu w ciążę:P czytałam na innym forum to też dwie dziewczyny zaciążyły niedawno:)) Nadzieja a jak u Ciebie? nic się nie odzywasz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforiaaa gratuluje :) pamietacie mnie :) widze ze duzo sie dzieje kurcze jak mnie tu dawno nie blo najpier zagubilam link do was a puzniej wiele sie dzielo w moim zyciu i duzoo by pisac puki co wszystko jest ok :) w piatek nie dosc ze 13 to jeszcze mam wizyte w szpitalu z moja macica zobaczymy co madrego powiedza :) ja narazie odpuszczam se starania no chyba ze cos w2 tym misiacu sie pokaze ale nie licze na 2 kreseczki no coz w piatek powinna @ przyjsc moja corcia rosnie jak nadrozdzach musilam cala garderobe jej wymienic wiec wydatek byl by duzy ale dostaje ubranka po 2 blizniaczkach wiec nie musze sie martwic poza butami i bielizna :) mialam przemeblowanie w domu bo kupilismy stol do bilarda i er hokeja 2in1 wiec trzeba bylo robic przemeblowanie zeby gdzie wstawic :) jeszcze raz przepraszam za dlugie nie odzywanie i ide dalej was czytac bo mam zaleglosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
Tamagoci to zaszaleliście troszkę:)) ale pozazdrościć:) jeżeli wierzysz w przeznaczenie to piątek 13 i ta @ może coś w tym jest. a na jakie badanie się wybierasz do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
Euforia napisz jeszcze czy miałas jakieś objawy czy to faktycznie jest tak że czujesz się jak przed @?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zaszalelismy ale to tylko 120euro :) a ja jade bo po poronieniu z 29 grudnia niby mam cos jeszcze macicy i chca zobaczyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
no coś Ty poważnie?? i nie umieli tego wcześniej stwierdzić?? matko święta w tych czasach trafić na dobrego specjalistę to niemalże cud!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajaca to bylo tak poronilam ok mialma nie regularne miesiaczki poszlam do gp skierowala mnie na badanie murzynek powiedzial ze wszystko ok poza nerkami ze mam kamienie ok mialam juz raz w lewej teraz mam w prawej nerce spoko poszlam w wynikami do gp skierowala mnie do szpitala z nerkami termi na 14 marca 2011 :D rozbawili mnie puzniej po miesiacu od badan dostalam list ze szpitala ze musza mnie zobaczyc zebym sie skontaktowala wiec dzwonie mowia ze musze mnie sozbaczyc na 2 dzien wiec mialam jechac ale mialam rozwolnienie i wymioty grypa jelitowa :( przelozyli mi termina na czerwiec ale znow nie pojechalam bo dostalam miesiaczki i przelozyli mi na 13 sierpnia i znow nie wiem czy pojade bo mam dostac miesiaczki w ten dzien wiec jesli dostane to nie pojade a jak nie dostane to pojadei zobaczymy co mi madrego powiedza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soki za beldy ale mam straszny dzien jade na grila robie buleczki z serem i cebulka :) i pizze na obiad bo maz mial ochote i musze jeszcze zrobic obiad dla coreczki zeby cos zjadala bo przeciez pizza jej nie nakarmie :) a za 3 godz musimy wyjechac :) nic uciekam dalej do kuchni pozdrawiam i zycze mielgo dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dzięki dziewczyny! Ale dopiero jak mi lekarz powie, że jestem w ciąży to chyba dopiero wtedy uwierzę ;) do tej pory jestem w szoku :) nigdy bym nie przypuszczała, że za pierwszym razem się uda! Eh najważniejsze, żeby wszystko było w porządku i maleństwo było zdrowe... Czekająca faktycznie czuję się momentami jakbym miała dostać @...a ona nie chce przyjść. Już na początku sama wydzielina wydawała mi się inna, zanikła a ostatnio zaczeła się na nowo pojawiać...później doszły wysokie tempki...Zazwyczaj miałam 10/11 wyższych temperatur a tu doszłam do 15 i stwierdziłam ,że chyba jest coś na rzeczy! Jak zjem jakiś posiłek to mnie trochę mdli, a później przechodzi...do toalety też częściej biegam.. Tamagoci 3maj się kochana! Będzie dobrze! Aj zrobiłaś mi smaka tym jedzonkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
euforia to Twój pierwszy cykl starań?? a to szczęściara:)) a kiedy na pierwszą wizytę się umawiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam i o pogode i zroweczko was dziewczynki pytam :) ja wlasnie wstalam myslalam ze bedzie duzo do czytania a tu nic cisza :( ja wczoraj grilowalam do 22 u znajomych . dzis spac sie chce bo nim do domu dotarlam i tak nim wszystko zrobilam to 1 w nocy byla. nic ide brac sie za robote bo dziecko me nie da polezec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj rano zrobiłam test i tym razem są dwie intensywne kreski... Czekająca tak to mój pierwszy cykl starań. I do tej pory sama nie wiem jak to się stało ;) W zyciu bym się niespodziewała...A jeszcze parę dni przed spodziewaną @ zrobiłam zakupy bo akurat mi się wszystko skończyło ;) Wydaje mi się, że urlop też się bardzo do tego przyczynił... Zaraz spróbuję się zapisać do lekarki. Wszystko zależy od tego kiedy będzie do niej wolny termin... Tamagoci pracowita z Ciebie kobitka:) Anamade mam nadzieję, że u Ciebie już lepiej...i do żadnego rozwodu nie dojdzie :( Nadziejo gdzie jesteś co tam u Ciebie??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,nie odzywam się,bo mój siedzi w domu-ma urlop i ja automatycznie mam mniej czasu,a po 2 nie lubię jak mi ktoś za plecami siedzi,jak po necie buszuję:)Moj mikroskop owul.pokazał wczoraj kilka paprotek,a dziś już więcej.Tylko najlepsze jest to,ze ja mam 25dc,a tempka mi dopiero 3dni temu podskoczyła i utrzymuje się w granicah 37,0 37,1!W ogóle tego nie rozumiem.Czyżbym miała mieć dłuższy cykl znowu? Euforia gratuluję i zazdroszczę,nic na to nie poradzę:)Kurde,kiedy przyjdzie moja kolej i czy w ogóle przyjdzie?Ostatnio zastanawiamy się nad kliniką niepłodn.w Katowicach,bo tam robią kompleks badań obu małżonków i nie owijają w bawełnę,czy są w stanie pomóc.Ale jeszcze się zastanawiamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
Nadzieja i jak dziś testowałaś?? więcej tych paprotek czy nie? bo faktycznie z tego co mówisz to szykuje Ci się strasznie długi cykl!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforiaaa - no po prostu brak mi słów, żeby opisać jak BARDZO JA CI GRATULUJĘ!!! :) :) :) I jak się cieszę!!! :) :) :) Wcześniej mi się posty nie chciały wklejać a już nie mogłam się doczekać, żeby Cię wirtualnie wyściskać :D:D:D Kochana, dbaj o siebie teraz! żadnych zakupów ;) Daj koniecznie znać po wizycie u lekarza :) To co, aktualizujemy tabelkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym, Euforiaaa - w pierwszym cyklu! jesteś kochana naszym GURU! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
ja już oczekuje nadejścia @:P powiem szczerze że drugi cykl brałam olej z wiesiołka i nie spodziewałam się takich efektów tzn w ogóle nie mam PMS zero nerwicy nie mam ochoty nikogo zadusić:) a poza tym nie bolą mnie sutki jak zawsze przed @ więc wiesiołek w każdym cyklu polecam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fun dzięki śliczne :) Hehe też jestem w szoku, że za pierwszym razem się udało :) Do lekarza idę w sobotę. Zrobiłam Betę i potwierdziła ciążę :) Od paru dni bolą mnie piersi i mam lekkie mdłości, czasami pobolewa mnie brzuch.. Już kiedyś o tym pisałam ale jeśli by to Wam miało w jakiś sposób pomóc to ja tylko brałam kw, foliowy i Mg. Mg to w związku z ciągłym przemęczeniem i skurczami mięśni...Z tego co kiedyś czytałam Mg zmiejsza ilość śluzu i faktycznie to też u siebie zaobserowowałam...ale za to bardzo poprawiły mi się wykresy jak zaczełam go brać...A mój mąż brał też kw foliowy przez jakiś czas, podobno równie dobrze działa na plemniki. Do tabelki się wpiszę jak ją znajdę ;) Ciekawa jestem co tam u innych kobietek???? Może jeszcze któraś zafasolkowała a się nie odzywa ;/ Kochane trzymam za Was wszystkie mocno kciuki i wierzę, że Wam też się uda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×