Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Cześć,witam też nowe kolezanki:) No topik nam troszkę upadł i też żałuję!U mnie w sumie nic nowego,poza tym,ze chodzimy z mężem znowu na kurs tańca,więc na jesień-zimę mamy zajęcie:)Chodzimy tam z sąsiadami,z którymi ostatnio mamy bardzo dobry kontakt,jak to stwierdzili,jesteśmy jak rodzina hehe,Wybieramy się też razem jutro na koncert IRY i kabaret młodych panów,mają do nas przyjechać na tzw.Dni Pawłowic:) a poza tym jakoś żyję!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co sie nic nie odzywacie co tu taka cisza poniedzialek a wy nic jak tam weekend minol?? ja lexelam w lozku z powodu choroby a co u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja też jestem chora-zatoki.Złapało mnie nagle w sobote i w bardzo szybkim tempie się rozkręciło!Wszystko mnie boli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
hmmm widzę że nie jestem jedyna:P ja też lekko podziębiona nam katar i uszy mi się pozatykały masakra jakaś:) ale na szczęście mam 3 dni wolnego od pracy jedno dobre!! teraz czekam już na @ ma przyjść na dniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam zatkane uszy,a prawe mnie boli,tak samo boli mnie węzeł chłonny,nos,skronie głowa itd.Czuję się taka wiotka,nie mam siły.Ja dziś mam chyba 33dc,ale tempki nie mierzę już od wczoraj przez tą chorobę!I tak stale mam stan podgor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to samo umnie zatkany nos uszy bolace gardlo masakra jaks zaczelo sie w sobote i sie rozkrecilo raz dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umnie po anginie zostaly zatkane uszy i katar, ale to nie koniec atrakcji bo @przyszla leze w łóżku i mam dosc rece zalamuje zaesze kazdy poczatek ciazy byl w 1 miechu staran a teraz co mam juz dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam jeszcze katar i zatkane uszy:( A dziś mam 35dc,a w pon.bolał mnie brzuch i krzyż i myślałam,ze dostanę@,ale nic nie ma,więc to pewnie kwestia czasu,bo prze chorobę się poprzesuwa i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
ojjj biedna tamagoci...przykro mi!! ale ja już też mam porządne skurcze także u mnie też już kwesta czasu nawet pewnie godzin:( ale ja się spodziewałam może mniejsze rozczarowanie będzie! Nadzieja może chociaż Ty?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marciaa17
Witam serdecznie . Można się przyłączyć ? W prawdzie już jestem w ciąży, ale szukam towarzystwa . ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca wątpię w to:) Marcia pewnie,że możesz się przyłączyć,moze się ciążą od Ciebie zarazimy:)Witamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marciaa17
Cóż, na początek powiem , ze mam 17 lat . I nie starałam się o Dzidzię. Zaszłam w ciążę przez kompletny przypadek . Napisałam o tym nowy topik dla młodych , przyszłych mam, ale wyzwali Mnie od ku*ew itp . Teraz jestem bardzo zadowolona , że wyszło jak wyszło z ciążą. Niby nie byłam gotowa i początkowo to był to dla Mnie koniec świata, a teraz jestem uradowana jak nigdy. Wystarczyło kilka nocy spędzonych na rozmyślaniu i wszystko pojawiło się w tęczowych kolorach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marciaa17 witamy i coesze sie ze jestes w ciazy mam nadzieje ze wsyzstko bedzie ok i zarazisz nas ciaza ciaza nie choroba ale moze jednak :D :D :D ja leze zwijam sie z bolesci @ nadziejo czekajaca ostatnio rowniez chyba 2 dni puniej niz ja dostalyscie wiec moze i teraz tak bedzie ale zycze pieknych 2 kreseczek i przeslania ich domnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany, Tamagoci!
Tamagoci, a słyszałaś o interpunkcji? gramatyce? o zwykłej polskiej mowie może chociaż? ja wiem, że forum nie tylko dla uzdolnionych literatów, ale Ciebie się czytać nie da dziewczyno, to jakiś bełkot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marciaa17
Nie ufajcie testoom ;D . Mnie nic nie wyszło ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamagoci pewnie dostanę@,cud się raczej nie zdarzy! Marciaa Mówisz o testach ciążowych?Jeśli tak to ja nie narzekam.Jak byłam w ciąży to w40dczrobiłam test i wyszły wyraźne 2krechy.Gorzej było z owulacyjnymi testami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze pomaranczowe zmory sie znajduja tu to chyba lepiej bedzie uciec mi bo now mi zyc nie dadza moje problemy pozdrawiam kochane i mam nadzieje ze wam sie uda uciekam z tad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marciaa17
Tak o ciążowych testach mówię ; ) Zrobiłam we czwartek , prawdopodobnie był to już 3-4 tydzień ciąży i nic nie wykazał . Wyraźna jedna krecha w odpowiednim miejscu . Ale od razu miałam przeczucie i na drugi dzień poszłam na badanie krwi . I okazało się, że jestem w ciąży. Jutro idę do ginekologa . Uff boję się. To moja pierwsza wizyta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak długo się starałaś?Czy może odrazu zaszłaś?Nie martw się,da Ci pewnie skierowanie na badania itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marciaa17
Nie starałam się, nie planowałam dzidziusia. Całkowity przypadek ; D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, nie do końca. To jest trudne, ale dam radę jakoś. Naprawdę mam wsparcie i nie zostałam sama. Mój chłopak pracuje i pomaga Mi. Mieszkamy już właściwie razem. Mój tata postanowił , że jeżeli chcemy to może u Mnie mieszkać. Zaproponował , że wyremontuje nam większy pokój i jeden mały dla dzidzi . A jego rodzice skaczą koło Mnie jak koło jajka . Dziecku nie zabraknie ani rzeczy materialnych ani miłości . Nie wiem jeszcze jak to wszystko sie potoczy, ale jakoś w środku strasznie się cieszę ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bardzo ważne,żeby mieć wsparcie w rodzinie,mieć warunki na powiększenie rodziny itp.A Ty się uczysz?Kurcze młodo bardzo zaczęłaś żyć na własny rachunek:)Ja w wieku19lat nagle się spakowałam i wyprowadziłam,po kolejnej kłótni z mamą nie mówiąc dokąd idę itp.Mój wtedy chłopak przyjechał po mnie i zabrał mnie do naszego mieszkania,bo właśnie je wtedy ledwo kupiliśmy!Potem się zaręczyliśmy i wzięliśmy ślub,a jutro mija nasza 4rocznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, nie do końca. To jest trudne, ale dam radę jakoś. Naprawdę mam wsparcie i nie zostałam sama. Mój chłopak pracuje i pomaga Mi. Mieszkamy już właściwie razem. Mój tata postanowił , że jeżeli chcemy to może u Mnie mieszkać. Zaproponował , że wyremontuje nam większy pokój i jeden mały dla dzidzi . A jego rodzice skaczą koło Mnie jak koło jajka . Dziecku nie zabraknie ani rzeczy materialnych ani miłości . Nie wiem jeszcze jak to wszystko sie potoczy, ale jakoś w środku strasznie się cieszę ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×