Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Gość Julumis82
A no duzo mysle :) ale z dzidzia to chyba jest tez tak, ze pojawia sie w najmniej oczekiwanym momencie.. wiec tak jak ktos pisal wyzej trzeba sie skupic na czyms innym. Zakupilam dzis testy na allegro hurtowo, beda robione po kazdym stosunku :P Jablonka1984 to masz szczescie ze juz masz syna, za 1 razem tez tak ciezki Ci bylo zajsc w ciaze? Zawsze juz jakis bagaz doswiadczen. W ogole mysliscie, ze te jadlospisy ktore sa w roznych artykulach pokazujace co jesc aby doczekac sie syna albo corki to prawda czy bujda?? Pozdrawiam milusio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jablonka1984
Julumis83 za 1 razem udalo sie syna:) Co do jedzenia to stek bzdur:) jak to czytalam mojemu to mnie wysmial bo bardzo chce dziewczynke:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julumis82
hehe to trafilo Ci sie :) napisz cos moze o swoim synku bo niezly kawaler musi byc z tego 3 latka :) boi sie ciemnosci? łobuzuje?:) Gratuluje to znaczy, ze nie jestes taka wybrakowana jak pisalas :P A w ogole dziewczyny to robicie badania na nfz? czy prywatnie?? Dzis taki ladny dzien był... sloneczko, w koncu cieplej sie robi.. a mój mezczyzna pojechal grac w pilke.. grrr caly dzien w pracy i po pracy nie mozna sie starac o dzidzie bo mezczyzna musi instynkt na boisku ujawniac zamiast w domu ehh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamagoci,Nadzieja co u Was? tak zajrzałam z sentymentu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jablonka1984
Julumis82 Bardzo grzeczny jest moj synek.Jak podoboje?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julumis82
podboje srednio... mojemu slonce uderzylo do glowy ciagle zalatwia sprawy zwiazane z firma i tak w kolko.. juz mnie to denerwuje.. mysle w ogole o adopcji.. tyle malych dzidz czeka na ramionka... a wtedy nawet urzedy duzo placa.. nie chodzio finanse, ale bylam ostatnio w domu malego dziecka i serduszko ruszylo.. co myslicie o tym?? jablonka a badania robisz na nfz czy placisz? bo ja chodze prywatnie i nie wiem czy na nfz sie nie przerzucic;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jablonka1984
Julumis82 ja chodze na NFZ jak chce cos na biegu wtedy prywatnie chodzę. Co do adopcji ja bym sie chyba nie zdecydowala ale tylko dlatego ze mam juz dziecko i wiem ze moge miec swoje. Po za tym moj mąż na pewno by sie nie zgodzil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do weteranek... dziewczyny po ilu dniach od odstawienia luteiny powinien wystąpić okres? miał być max po 3 dniach minęło 6, nie wiem co o tym myśleć. Nie wiem czy jeszcze zaglądacie tu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julumis82
Dzis pojawily sie dwie słabe kreski... moje szczescie nie zna granic!! :)))) Mam nadzieję, że to koniec! :))) Jabłonka1984 widze, ze tylko Ty regularnie odwiedzasz forum. Powiedz mi, jak zaszlas w 1 ciążę jakie miałaś oznaki poza oczywiście brakiem okresu, że to ten stan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jablonka1984
Julumis82 to szybko ci wykazal test skoro mialas 27 @, az jestem w szoku.Gratuluje Moje pierwsze oznaki to byly jak mc donald przestał mi smakowac!!od razu wiedzialam:) Kurde jak fajnie , ja jeszcze 10 -14 dni do @ oby nie przyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julumis82
a co to za syzbko? Nie powinno sie pokazac? hehe to mc donald przestal Ci smakowac a jakies oznaki fizyczne? ochoty na jakies dziwolągi w sensie ogórki z czekolada slynne itp czy wymioty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jablonka1984
Julumis83 no wczesnie bardzo zanim dojdzie do zagniezdzenia itp itd chyba ze masz krotkie cykle to zupelnie inaczej.Ja dopiero po owulacji jestem, wiec troszke musze jescze poczekac, to juz taka norma u mnie:) Maz sie bardzo staral zobaczymy.Ile dni trwaja twoje cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jablonka1984
Nie ja wogole nic nie odczuwałam tylko wymioty mnie meczyly sytandardowo rano i wieczorem.TAk to najcudowniejszy okres w zyciu!!! Zadnych zachcianek. Sory mialam na placki ziemniaczane :)tydzien tak mailam potem waga sokczyla wiec juz nie jadlam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julumis82
A ja nawet nie wiem ile trwaja cykle.. wiem tyle ile okres mi trwa i na tym moja wiedza siekonczy, dlatego zarejestrowalam sie na forum. Kurde placki ziemniaczane uwielbiam hehe ale wymioty to masakra, jak syzbko dostalas je? No moj tez sie postaral, romantyczna noc, sexi ciuszki i prosze:) mam nadzieje, ze sie nie zawiode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jablonka1984
To teraz tylko szybko do ginekologa i kwas foliowy musisz brac:) Super zazdrosze !!! Daj znac po wizycie i po 1 usg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julumis82
a te wymioty jak szybko? jakas temperatura powinna byc podwyzszpona czy cos? widzialam w tych postach wyzej i kaprysy spozywcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julumis82
zrobie sobie zaraz drugi test jak mowisz, ze to moze za szybko :) dobrze, ze mam zapas hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jablonka1984
Julumis82 testy nie kłamia , idz szybko do ginekologa i sprawdz czy wszystko ok. Ciesz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (((((((((((.......)))))))))))
Do Sylwia lat 23 U mnie okres pojawił się w 10tym dniu od odstawienia luteiny....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dzisiaj jest 9 dzień, 30 dc, temp dalej powyżej 37C, lekko mnie boli brzuch tak jak na okres, piersi tkliwe powiększone, test zrobię jutro. nie na razie bez paniki... za stara staraczką jestem, wiem że to może skończyć się tak jak zawsze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julumis82
Zarejestrowałam się na jutro więc zobaczymy, aczkolwiek drugi test wcale taki jaskrawy nie był... więc emocje opadly. jak moge wyliczyc ile trwa u mnie owulacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jablonka1984
Julumis82 owulacja to zaledwie pare godzin. Cykle licza sie od dnia pierwszego @ do dnia poprzedzajcego @.Owulacja wystepuje 14 dni od daty ostatniego @. Nie koniecznie ale przewaznei jest. Zeby byc pewnej musialabys mierzyc temperarure , śluz czy szyjkę macicy. Poczytaj na necie.Nie za bardzo sie nadaje by cos wytłumaczyc komus, sama sie ucze i poznaje swoj organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina_86
hej Dziewczyny, widze, że jest to topik tych które się starają bądz chcą mieć dzidziusia. Ja mam 25 lat i ...całkiem niedawno straciłam dziecko:( ale nie poddaje się o bardzo bym chciała znowu byc w ciąży:) czy moge się do Was dopisać?? wiadomo razem raźniej:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julumis82
Aha, no dzieki Jablonka poczytam cos. Ale jakos dzis bez humoru przez to.. zobaczymy jutro. Bardzo mi przykro nina_86 .. masz 25 lat zycie przed Toba, ale to napewno straszna tragedia.. Jak to sie stalo jak moge zapytac?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina_86
w 34 tyg serduszko przestalo bić...nikt nie wie dlaczego:(:( ale ja wiem, że teraz jest najlepszy moment, to dopiero pierwszy cykl starań po stracie...może i mi się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina_86
a Wy jak długo sie starałyście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julumis82
ojej... nawet nie wiesz jak Ci współczuję... :( Ale zycze powodzenia w staraniach :) i trzymam kciuki.. ja sie staralam rok temu od czerwca do grudnia ale nie wychodzilo,mialam przerwe z moim i teraz zaczelam wczesna wiosna na nowo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina _86
to może teraz się uda, ja tez mam taka nadzieję, że będzie mi dane:) czekam na mały cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola1984
To ja jabłonka No to dziewczyny jestesmy razem, Nina--86 po poronieniu słyszałam ze bardzo szybko mozna zajsc, ale ci głęboko wspolczuje 34 tydzien to prawie polmetek mailas. Nie miesci mi sie to w glowie. Trzymam kciuki. Julumis82 głowa do góry niczym sie nie martw , oby była fasolka juz w brzuszku!! Sama jestem ciekaa jak ten cykla wypadnie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julumis82
A wiec lekarz wyslal mnie na badania krwi ale raczej nic nie ma.. zrobilam dzis 3 test i nie wyszla zadna kreska... rozumiecie to? ;/ Pirwszy intensywna druga czerwona, drygi byla mniej jaskrawa a trzeci brak :////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×