Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

To moze ja tez powiem cosa o sobie mam 21 lat ucze sie jeszcze z narzeczonym staramy sie o dziecko jestem obecnie po dwoch poronieniach ale nie mam zamiaru sie poddawac i bede walczyc o swoje szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze czemu po tyle postow sie wysyla ? wkurza to troche eh :O ale i z tym damy rade hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga_ton dobrze, że sie przebadałaś, mi szczerze mówiąc badania hormonalne pomogły, psychicznie oczywiście, a skoro stępne masz dobre to zle nie będzie... nie stresuj sie tylko :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokiecik8
a ja moge sie dolaczyc??;) Staram sie o dziecko prawie 2 lata.Jestem po 3 poronieniach(bardzo wczesnych,bez obecnosci zarodka)Mezatka od 2 lat:)Robilam juz troche badan i jak na razie wszysko jest ok. a wy kochane jak dlugo sie staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Krokieciku, zapraszamy... poczytaj od początku, dużo tego nie ma jeszcze...:) Pisałyśmy jak długo się staramy. jakie badania jak na razie robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babeczki ... wstawac szkoda tak cudnego dnia... u mnie fantastyczna pogoda :), niestety siedze dzis sama caly dzien :( i samej nic sie nie chce robic, wyjde tylko na ogrodek posiedziec, myslalam o spacerku, ewentualnie o jakiejs krotkiej wycieczce za miasto...ale dupa, moj maz polecial grac w pile z kumplami otwieraja sezon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nowe kafeterianki;) Anamade dzięki wielkie za ten artykół.bo dużo on wyjaśnia-przeczytałam i znalazłam odpowoiedzi na moje pytania!!!Dzięki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Witam wszystkie nowe kafeterianki;) Anamade dzięku za ten artykół-przeczytałam go właśnie,jest bardzo ciekawy.Znalazłam w nim odpowiedzi na moje pytania;)Ps.Nie myślałam,że ktoś się tym zajmie,że coś w taki wyczerpujący sposób odpowie!Dzięki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Witam wszystkie nowe kafeterianki;) Anamade dzięku za ten artykół-przeczytałam go właśnie,jest bardzo ciekawy.Znalazłam w nim odpowiedzi na moje pytania;)Ps.Nie myślałam,że ktoś się tym zajmie,że coś w taki wyczerpujący sposób odpowie!Dzięki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co kochana, najwazniejsze, ze Ci sie przydała... Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Amande troche juz tych badan porobilam.Moge wypisac;) prl,tsh,LH-FSH(i tego nie jestem pewna??)we wtorek jade do mojej kliniki i sie dowiem.Testosteron,shbg,progesteron,przeciwciala kardiolipidowe,przeciwjadrowe,lupus,jakies badanie na krzepliwosc krwi,kila,badanieNerek,watroby,rozyczka,cytomegalia,toxoplazmoza,chlamydia,HSG,morfologia krwi rowniez badanie nasienia oraz badanie genetyczne(kariotypu). Chce jeszcze wykonac badanie przeciwcial- przeciw plemnikowe,badanie na wrogosc sluzu oraz przecieciala NK(naturl killer)Jak na razie wszycho.U mnie problem jest z tym ze zachodze w ciaze ale nie wiadomo dlaczego zaraz dochodzi do poronienia.(tzw ciaze biochemiczne):( ps.poczytalam od poczatku i juz wszystko wiem:) U mnie dzisiaj nieciekawa pogoda:otak juz mi sie chce ciepelka!!od razu chce sie zyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krokiecik8 mam pytanie czy te wszystkie badania robiłaś prywatnie czy na kasę chocrych?Bo chyba prywatnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krokiecik8 mam pytanie czy Ty te badania robiłaś prywatnie czy na kasę choryc?Ale chyba prywatnie,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze troszke o mnie:P Obecnie pracuje,mam 26 lat i jestem mezatka od prawie 2 latek:)tak jak juz pisalam staramy sie o dziecko niecale 2 lata.I czasami jestem juz taka zmeczona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejo niektore prywatnie a niektore na kase.Ale powiem Ci ze nie mam pojecia jak to jest w Polsce poniewaz mieszkam za granica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ok dziki,bo u nas to doprosić się czasem nie idzie o jakieś badania,jak coś to prywatnie,a nie każdego stać,żeby robić większość badań prywatnie! Kończę dziewczyny,jutro wieczorkiem będę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krokiecik8 a gdzie mieszkasz za granica ?? bo ja rowniez nie mieszkam w pl wiec moze mieszkamy nie daleko siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×