Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Kurcze wiem ja też robiłam wszystkie badania i wyszły dobrze... ale dopiero teraz zaczełam monitorowac pod okiem lekarza cykle i jakoś tak się pewniej czuję... ale moze to tylko moja glupie odczucia... dobrze będzie we wtorek, juz trzymam kciuki, zeby nie dosc ze badania wyszly ok, to zebys sie dowiedziala czegos konkretnego aby temu zaradzic... ja ciagle sie pocieszam, ze damy rade i niedlugo bedziemy sie smiac z naszych dolegliwosci ciazowych i porownywac brzuchy :) nadziejo moja kochana- ja np, mam wykupione leczenie(place co miesiac) w medocoverze i jak narazie wszystkie badania byly wykonywane w ramach tego mojego abonamentu... Krokieciku nie ma, ze zmeczona.... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Tamagoci... jak sie grillik udał, jak blond maleństwo? PS. no i jak twoj męzulek- już zdrowy? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amanade na 100 nam wszystkim sie uda!!nie moge juz sie doczekac wtorku!!dziekuje za kciuki:D amanade mam nadzieje ze juz niedlugo wszystkie bedziemy cieszyc sie i porownywac nasze brzuszki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krokiecik8 ja mieszkam w irlandii w wicklow :D wiec nie daleko tylko 3 godz promem :D :D tak gril sie udal tylko dzis umieram chorubsko polozylo mnie wieze rowniez ze nam sie uda i brusie beda nam rosly :) moje blad malenstwo szleje od rana z chomikami wiec mam luz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krokiecik8 ja mieszkam w irlandii w wicklow :D wiec nie daleko tylko 3 godz promem :D :D tak gril sie udal tylko dzis umieram chorubsko polozylo mnie wieze rowniez ze nam sie uda i brusie beda nam rosly :) moje blad malenstwo szleje od rana z chomikami wiec mam luz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wie wszyscy chozy nawet i ja :( mala szaleje od rana z chomikami :) wierze rowniez ze nam sie uda i bedziemy szczycic sie fotkami brzuszkow i maluszkow :) gilll super tylko ze teraz i ja leze chora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) pewnie, ze tak... ale jak narazie to brzucha podtucze ciasteczkami, zabieram się za robienie, wpadacie??? :D za 30 min będa gotowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamagoci mnie tez choroba lapie:(gardlo boli,zaraz chyba pojde wyplukac woda z sola:)najlepsze domowe sposoby:) Dziewczyny powiedzcie mi jakie badania juz robilyscie??ja mysle nad laparoskopia.Zobaczymy co mi powiedza we wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam morfologie ogolna, mocz tez ogolny + wszystkie wymazy, cytologie, przeciwciała toxoplazma, CMV, rozyczka, hbs, na konflikt, wszystkie watroba, tarczyca, ogólnie, nie jest tego dużo, ze zwykłej morfologii połowa wychodzi i z moczu dtuga + dodakowo hormony...jeszcze doradzili mi genetyczne jakies, ale słyszałam, że to kobiety po 35 roku powinny robić, jeszcze nie podjelam zadnej decyzji czy robić... jeszcze dowiem się, ze u mnie albo u mojego meza ( a on w rodzinie miał wady genetyczne ) FUCK!!!!!!!! coś nie tak i dopiero bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam morfologie ogolna, mocz tez ogolny + wszystkie wymazy, cytologie, przeciwciała toxoplazma, CMV, rozyczka, hbs, na konflikt, wszystkie watroba, tarczyca, ogólnie, nie jest tego dużo, ze zwykłej morfologii połowa wychodzi i z moczu dtuga + dodakowo hormony...jeszcze doradzili mi genetyczne jakies, ale słyszałam, że to kobiety po 35 roku powinny robić, jeszcze nie podjelam zadnej decyzji czy robić... jeszcze dowiem się, ze u mnie albo u mojego meza ( a on w rodzinie miał wady genetyczne ) FUCK!!!!!!!! coś nie tak i dopiero bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amanade a jakie przeciwciala robilas?mozesz mi napisac,prosze?;)kochana u mojego meza tez maja wady gen.a u nas wszystko jest ok!takze nie ma co sie martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrobie jeszcze te 3 badania o ktorych pisalam,laparoskopie i jak nadal nic z tego nie bedzie to zdecyduje sie na inseminacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny czy i jak mogę dołączyć?.... Staramy się z M już od dłuższego czasu, a tak na "całego" 2 cykl (właśnie dziś termin @ ale nie ma, zrobiłam test niestety negatyw, choć mam nadzieje że to się jeszcze może zmieni.....może za wcześnie na test)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klejnotkaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Skończcie z kolejnym tematem o fasolkach i staraniach !!!!!!Normalnie rzygać się chce ,nie chce się wam przebijać przez inne fora to lepiej zaśmiecić takim samym tematem kafe.Idźcie na fora które już są.Temat do usunięcia !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkhihj
klejnotka wyluzuj sie:Pbo za bardzo nerwowa jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) czy ja też mogę się dołączyć? u nas też dwa staranka "na całość" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zapraszamy, pomarańczowym przeciwniczkom dziekujemy, jak Wam sie nie podoba nie czytajcie!!!! Pozdrawiam!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powodzenia klejnotko w likwidowaniu tematu, kafeteria wolne forum, mamy prawo zakladac nowy topik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powodzenia klejnotko w likwidowaniu tematu, kafeteria wolne forum, mamy prawo zakladac nowy topik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powodzenia klejnotko w likwidowaniu tematu, kafeteria wolne forum, mamy prawo zakladac nowy topik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość editt100
czesć dziewczynki chętnie się przyłącze, mam 27 lat i staramy się z mężem dla mnie już całą wiecznośc, narazie mamy pod górkę, ciągle coś jest nie tak.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amanade mozesz mi napisac jakie przeciwciala milas robione?prosze;) witajcie oleolaoli,ania_d:) dziewczyny wiecie jak sie liczy stosunek lh do fsh?robilyscie te badania?kurcze u mnie wyszlo ponizej 0,6 a to chyba niedobrze:( Znacie sie na tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poziom przeciwciał: przeciwko pierwotniakowi toxoplazma i cytomegalia i rozyczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krokieciku dla kazdej z nas cala wiecznosc to trwa ale ja juz sie nauczylam, ze nie ma nic odrazu, musimy byc cierpliwe :):) Buzka dziewczyni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×