Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakłopota.na

Jak myślicie. Pierwszy pocałunek na której randce?

Polecane posty

Gość zakłopota.na

Spotykam się z pewnym chłopakiem. Jestesmy już po 10 spotkaniach i nic. Nawet mnie nie dotknął :-( A tak bym tego chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhhhkl
Też się spotykam z kobietą (4 razy), niedługo bedzie 5 i również nic. Tylko buziak w policzek, nawet nie trzymamy się za ręce. Na 3 spotkaniu wyraźnie nastawiła się do całowania na pożegnanie (chociaż odwróciła policzek i sie patrzyła co zrobię) ale nie miałem śmiałości ręką przesunąć jej główkę aby było usta-usta. Na 4 spotkaniu zupełnie nic, nie było okazji, widzę że ta cała sytuacja zaczyna mnie doprowadzać do furii, do tego ona jakby chciała grać i udaje bóg wie co (wcześniej jej znowu przesadnie zależało). Boję się, że to wszystko szybko doprowadzi do końca spotkań gdy tylko zabraknie nam tematów. Całowanie, trzymanie się za ręce, dotyk, przytulanie, dotykanie zastępują rozmowę i do siebie zbliżają - brak tego na dłuższą metę oznacza koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seniorrro
Ja z reguły całowałem kobiety w usta już na pierwszym spotkaniu. Zdarzyło mi się tylko jeden jedyny raz, że dziewczyna odwróciła głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaagoo
pierwsze albo drugie spotkanie.. Z oporem się jeszcze nie spotkałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhhhkl
Ja też ją pocałowałem w policzek od razu, była zdziwiona ale nie odsunęła się, potem liczyłem że ona na koniec spotkań nie będzie taka "dzika" i da się "prowadzić". Czyli sama pierwsza nie będzie dawała buziaka tylko zaczeka aż ją sam pocałuję gdzie sobie wybiorę. Wiem że się jej podobam gdyby o to chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet.z.lezajska
Ja kiedyś nie pocałowałem dziewczyny na pierwszej "randce". Później dowiedziałem się, że miała do mnie o to wyrzuty. Nie spodziewałem się nawet. Ale człowiek uczy się na błędach - tak myślałem. Póżniej przyszedł czas na inną. Nauczony doświadczeniem, pocałowalem ją na pierwszym spotkaniu. W podzięce dostałem z kolana w udo. Z kobietami nigdy nic nie jest pewne jak widać. To chyba zależy od kobiety. Ale myślę, że jeśli do 5 spotkania nie będzie choćby pocałunku w policzek to coś chyba jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znaffca
seks na pierwszej randce, pocałunek na piątej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wacław Kopytko
Wszystko zależy od kobiety. Jedna chce, aby ją pocałować na pierwszej randce, inna oprócz tego że pragnie pocałunku, to jeszcze bez oporów pójdzie do łóżka, jeszcze inna da z liścia za to, że pocałowało ją się w policzek. Nie ma reguły. I te oznaki zainteresowania, że się facet podoba kobiecie też w 100 % się nie sprawdzają. Kobieta to dziwna istota. Co innego myśli, co innego mówi, a co innego robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeczytałam cały wątek
To prawda, to zależy od kobiety. Kiedy poznałam mojego narzeczonego nie chciałam, by doszło do pocałunku na pierwszej randce, gdyż nie chciałam by zbyt szybko rozwijała się znajomość. Stało się inaczej, pocałował mnie na 1 randce i na każdej kolejnej ;p A do seksu też doszło w miarę szybko, pomimo, że przy innych facetach opierałam się ponad rok i nie oddałam się, znajomości się rozpadały. Tak więc to kwestia bardzo indywidualna i zależy od ludzi, którzy na siebie trafią, od odpowiedniej osoby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na 135 randce
będzie o.k;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek dobra rada Yaro Kaczka
przetestowanie na pierwszej, pocałunek, po wizycie u stomatologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikaaaaa
Na pierwszej randce bym na pewno nie poszła do łózka chocby nie wiem co :) ale pocałunek (sam pocałunek):P mysle ze ejst ok. Oczywiscie bez obmacywanek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex29
4 randka, pocałunek i prawie sex ale powiedziała że nieee :P no to czekam cierpliwie aż powie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość josh114332
Ja ostatnio nie wiedzialem jak sie zachowac na 1 randce czy dac buziaka w policzek gdy podchodzilem do niej bedac juz 10m przed nia i dalej nie wiedzialem, na szczescie gdy juz podszedlem juz bliziutko to ona 1sza dala mi buziaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldksjdalsdjal
a co gdy dwie strony są nieśmiale???? spotykam się z pewnym chlopakiem, widzę, że mu się podobam ale za wiele się nie dzieje... mysle, że on może czuć się niepewnie dlatego, że ja nie jestem taka otwarta i spontaniczna... i wiem ze powinnam coś zrobic ale nie wiem jak i brakuje mi odwagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heksa'
hm... mam drobne zapytanie odnośnie topiku, czyli pocałunki na pierwszej randce są okay? W porządku? Tak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smoky eyes
U nas pierwszy prawdziwy pocałunek był po około 3-ech miesiącach spotykania się... Początkowo oboje byliśmy onieśmieleni i żadne z nas nie wychodziło z inicjatywą ;-) Tylko zwykłe buziaki. A potem moje kochanie miało wypadek.Złamał szczękę i miał ją dłuuugo zadrutowaną więc z oczywistych względów nie było mowy o całowaniu.Ale nadrobiliśmy zaległości :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seks w ciągu góra 4 randce
jak nie to NEXT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochany2013
Przekonaliście mnie, na 3 spotkaniu powitanie poprzez przytulenie, a na pożegnanie minimum pocałunek w policzek. Trzeba w końcu wyjść z charakteru ponuraka do wariata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Friendzone
A niech to, dziwna jakaś ona jest, w ogóle nie mogę wyczytać z jej słów czy jest zainteresowana czymś więcej niż tylko przyjaźnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie pocałował pierwszy raz na czwartym spotkaniu, wtedy też próbował się dobrać do moich majtek :/ powiedziałam nie i jest spokój ale ciągle zastanawiam się kiedy znowu spróbuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pierwszej randce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomózcie! Pierwszy raz spotkalismy sie 3 dni temu, wczesniej nie znalismy sie jeszczeo( znajomosc z internetu). Ja mam 23 lata, on 30. Jutro umowilismy sie do kina. Potem on wyjezdza na miesciac za granice. Jest troche powsciagliwy, ale pisze do mnie caly czas, wiec mam nadzieje ze to dobry znak. Chciałabym zeby jutro mnie pocałował, wiedziałabym na czy stoje. Co zrobic jesli nie sporobuje pocałowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inicjatywa nalezy do faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×