Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
zagubiona w czasie

Jakie polecacie skuteczne tabletki na pryszcze???

Polecane posty

Gość Michalkoss93
Byłam u dermatologa, który przepisał mi antybiotyki. Efekt? Mizerny... szukałem alternatywy i trafiłem na http://tabletkinatradzik.net.pl w przeciągu 3 miesięcznej kuracji pozbyłem się praktycznie w 95% trądziku. Co prawda pojawiają się wypryski, ale w zdecydowanie mniejszej ilości niż wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolka353
polecam zajrzeć i zapoznać się z sposobami i najlepszymi tabletkami na trądzik ze strony http://tabletkinatradzik.net.pl świetne źródło informacji o metodach leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza Mala
moze i tabletki to zatruwanie organizmu ale tez zalezy od jakich sie zacznie, na na przyklad uzywam takich z witaminami na naturalnej bazie, dlugo szukalam i pytalam ludzi ktorzy moga mi cos doradzic w tym temacie, i doradzil mi kolega farmaceuta ze najlepsza opinia ciesza sie tabletki Derminax i sam je osobiscie poleca bo widzial efekt nie jednej osoby, obecnie biore je od jakiisi 2 miesiecy i jestem mega zadowolona! moze jeszcze cera nie dokonca jest czysta ale co najwazniejsze nie mam juz nowych pryszczy zarowno na twarzy jak i na plecach bo tam tez mialam ten problem... mozecie o nich wiecej poczytac i moze sie skusicie http://www.dermi-suple.pl/ fakt ze oprocz tabletek stosuje pilling gruboziarnisty z PERFECTY i twarz myje naparem z rumianku to napewno tez ma jakies znaczenie dla walki z tradzikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli masz problemy z tradzikiem zapraszam na kanal na youtube - michal undra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość handolek
Aplikator na wypryski HB - u mnie przywracanie cerze normalności trwało kilka miesięcy, ale rzeczywiście udało się odmienić cerę, bez pozostawiania jakichkolwiek śladów. W moim przypadku udało się uzyskać zakładane efekty - jest znacznie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość klaudek
Najskuteczniejszymi tabletkami jak dla mnie okazały się Nonacne. Stosowałam maść ale pozostawiła mi blizny i podrażniła skórę. Dlatego postanowiłam walczyć z problemem od wewnątrz. Nonacne zahamowało powstawanie nowych pryszczy, co w kuracji antytrądzikowej jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinawwa
W moim przypadku sprawdziły się tabletki opisane na stronie http://niszcztradzik.pl/, wcześniej leczyłam się dwa lata u dermatologów bez większych efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest tylko jeden licencjonowany w Wielkiej Brytanii i prawnych (które przesylaja poza granicami kraju) nie wymagaja wczesniejszego recepte (tylko szybkie konsultacje on-line) nadzieje, ze to pomaga http://www.goodpharmacy.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim musisz się skonsultować z lekarzem dermatologiem. Tak mi się przynajmniej wydaje, że nie wolno sobie takich tabletek aplikować na własną rękę. Słyszałem o tym, że ludzie stosowali je nieumiejętnie i się zatruwali. Więc lepiej z tym uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby tabletki na trądzik zadziałały, trzeba zwykle poczekać kilka tygodni od początku ich przyjmowania. Z kolei efekty będą tym trwalsze, im dłużej i regularniej przyjmujesz leki. Na rynku istnieje wiele preparatów zapewniających skuteczność w walce z trądzikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poradziłem sobie z trądzikiem jak zamówiłam preparat ze strony http://preparatynatradzik.co.pl Teraz faktycznie trądzik ustąpił chodź wcześniej stosowałam wiele innych nie skutecznych środków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
Wiadomo, że każdy doradza środek jaki stosuje. Jednemu może pomóc a drugiemu nie i to jest zależne od naszej skóry. Ja stosuję Nonacne bo jest na każdy rodzaj trądziku więc miałam pewność co do jego skuteczności. Po 3 miesiącach moja twarz była oczyszczona i wyglądała zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez stosuje z tej strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryszczata123987
Połowa odpowiedzi w tym temacie to głupie reklamowe spamy :O a druga połowa to idiotyczne rady osób , które z trądzikiem chyba nigdy się nie spotkały. :O niestety ale tego dziadostwa nie wyleczysz dietą, ani żadnymi ziółkami (mowa także o tabletkach bez recepty - to też są zioła nic innego) odstawienie cukru, czekolady, ostrych potraw, śmieciowego jedzenia...hahahha to może pomóc tylko w utrzymaniu efektu po długotrwałym leczeniu. Żadna dieta Cię nie uleczy autorko. Wiem po sobie bo restrykcyjnie stosuje, odmawiając sobie prawie wszystkiego i nadal walczę z tym cholerstwem. Rada dla Ciebie jest jedna, teraz jest najlepszy czas na podjęcie terapii izoteryną i pójcie do dobrego dermatologa , który będzie tą terapie kontrolował. Ja zamierzam zrobić to samo, leczenie izoteryną najlepiej rozpocząć w okresie jesenno -zimowym, i trwa kilka miesięcy. Ale efekty są warte poświęceń i pieniędzy, bo niestety nie jest to tania terapia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poradziłem sobie z trądzikiem jak zamówiłam preparat ze strony preparatynatradzik.co.pl Teraz faktycznie trądzik ustąpił chodź wcześniej stosowałam wiele innych nie skutecznych środków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też je stosuje...sa ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marwotek
Wystarczy apliaktor na wypryski HB, tylko starajcie się systematycznie z tego korzystać. Kosmettyk jest naturalny. To przy nim diametralnie odmieniłam cerę i powróciłam do normalności. A było już naprawdę źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem tradzik najczesciej pojawia sie gdy zjadamy za duzo czekolady. ale to co wypisujecie zeby zmienic diete to bzdura. organizm jest przyzwyczajony do posilkow jakie mu dostarczamy nacodzien dlatego nagla zmiana diety powoduje zmiany w naszym cielei przez te wasze idiotyczne diety tyjecie. od kilku miesiecy mam taki tradzik jak nigdy chociaz teraz np. jem mniej czekolady niz kilka lat temu. uwazam ze to co wy tam wypisujecie o tych smiesznych dietach jest nie prawda. za krotko zyjemy zeby sobie odmawiac. mam nadzieje ze nie bd sluchac tych bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość klaudej
Czyli generalnie chodzi o ten produkt Nonacne, który jest coraz popularniejszy tak? Uważacie że się najlepiej sprawdza? Czy to jest strona producenta: http://nplink.net/OzUm0ISX ? Tyle daliście linków w tym temacie, że w końcu zgłupiałam :) a ten jest najsensowniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda490
mogę polecić tabletki derminax, sama stosowałam, po 2 miesiącach mam gładką cerę, krosty zniknęły z twarzy i pleców z czego jestem bardzo zadowolona. te tabletki zamawiałam przez stronę www.tabletki-tradzik.pl więc polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćela
ja stosowałam tabletki iqface, dopiero teraz jak trądzik zaczął naprawdę znikać to czuję się trochę pewniej... wcześniej nic nie działało.... ani tabletki ani kremy... a podkład jeszcze tylko nie potrzebnie go podkreślał, teraz w końcu mogę robić normalny makijaż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dla poczytania, może kogoś zaciekawi, bo mnie zainteresowało: Wszystkie dolegliwości ciała fizycznego, są skutkiem braku harmonii ciał subtelnych. Jeśli często opanowuje człowieka nienawiść, smutek, żal, zazdrość i inne negatywne myśli, uczucia, czy emocje, to za każdym razem, coraz bardziej niszczy swoje ciała subtelne. Po pewnym czasie te zanieczyszczone energie, znajdujące się w ciałach subtelnych, schodzą na ciało fizyczne, poprzez różne dolegliwości. Nieprawidłowe działania, myśli, negatywne emocje i uczucia, powodują dolegliwości i tylko sam człowiek jest za nie odpowiedzialny. Duża różnorodność dolegliwości, spowodowana jest przez różne przyczyny, jakie człowiek wywoła. Inne dolegliwości odczuwa kiedy, nie może komuś wybaczyć, inne kiedy jest ciągle pełni zazdrości, a jeszcze inne kiedy na przykład. źle się odżywia. Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że to sam człowiek tworzy je sobie i sam jest za nie odpowiedzialny. Również i sam może się ich skutecznie pozbyć. Powinien to jednak chcieć zrobić sam. Nie jest to proste, ale do wykonania. Zaczerpnięte z bloga: http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćela
stosowałam iqface i dla mnie to nie ściema bo naprawdę mi pomogły więc nie rozumiem tego komentarza... a poza tym, nie na każdego wszystko działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×