Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
zagubiona w czasie

Jakie polecacie skuteczne tabletki na pryszcze???

Polecane posty

Gość 89
pomoge za darmo aksp82@wp.pl prosze pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam Nonacne ( strona proucenta http://po.st/Nonacne ). Od dziecka miałam problem z trądzikiem różowatym a ten preparat rozwiązał mój problem. Nie jest oczywiście tak jak piszą tu inni że weźmiesz jedną tabletkę i po tzw krzyku. Trzeba być cierpliwym i dbać o higienę skóry. Z czasem można zauwazyć, że nie pojawiają się nowe wypryski a to już ogromny sukces. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
u mnie iqface też pomogły po wysypie trądziku po wizycie u kosmetyczki.. nie wiem co było nie tak ale zwykłe oczyszczanie okazało się niemal zabójcze dla mojej cery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz wiedzieć więcej jak radzić sobie z niedoskonałościami skóry? Zapraszam do Szkoły Delta Edukacja na kierunek Technik Usług Kosmetycznych! Na profesjonalnie prowadzonych zajęciach poznasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania z zakresu kosmetyki! W szkole Delta Edukacja nie ma żadnych ukrytych kosztów. Nie podpisuje się umowy!- Zapraszam do zapisu! Szkoła mieści się na ul. Szewskiej 17/1 , numer telefonu 798149906 . Pozdrawiamy- Delta Edukacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martamas
Witam, Chcialam Wam powiedziec, ze nie ma czegos takiego jak dobre tabletki na tradzik czy plyn do mycia twarzy czy krem, zel I tak dalej..., to jest bardzo indywidualna sprawa. Warto zbadac sobie hormony, ale bardzo czesto hormony sa ok a tradzik jak byl tak jest. Ja mam 31lat walcze z tradzikiem od 16lat czasem jest a czasem go nie ma i nie wiem, ani moj dermatolog ani kosmetyczka dlaczego. Leki na tradzik dobiera sie metoda prob i bledow..., jedno moge powiedziec na 100% - nie kupuje sie ich w sklepie tylko w aptece i rzeba zmieniac co jakis czas poniewaz skora sie do nich przyzwyczaja i juz na nie nie reaguje. WARTO jest zmienic diete na ORGANICZNA (wiadomo, nie ma juz ani warzyw ani owocow ani miesa,mleka itd. co by bylo rzeczywiscie organiczne i be dodatkow chemii, ktora bardzo zle wplywa nie tylko na nasza cere ale rowniez na caly oranizm, aczkolwiek produkty tzw. organiczne zawieraja znacznie mniej tej chemii). Twarz tradzikowa nalezy myc przynajmniej 3razy dziennie. Ja uzywalam dlugo 'CETHAPIL-u' pozniej nie moglam go uzywac,odstawilam na 2/3lata zamienilam na pianke 'PHARMACERIS', a teraz znow wrocilam do 'CETHAPIL'-u, bo jak wspominalam trzeba kosmetyki zmieniac, ze wzgledu na to iz skora sie przyzwyczaja przestaje reagowac. Ja mam bardzo, brdzo tlusta cere, pomijajac okolice czu - to bardzo uciazliwe, poniewaz cala twarz musze 'wysuszac' a okolice oczu natluszczac :-( Na ten moment moja skora jest ok nie mam tych sywkow zbyt duzo i z kazdym dniem mniej, uwazam na to co jem, myje buzie czesto Pianka i plynem cethapil, raz w tygodniu robie peeling zluszczajacy i maseczke nawilzajaca, staram sie jesc lepiej, rowniez odstawilam gluten i kazeine. Na noc smaruje EPIDUO -w UK gdzie obecnie mieszkam jest na recepte - trzeba byc bardzo ostroznym z tym lekiem zeby sobie nie poparzyc buzi, jest mocno wysuszajacy, nakladamy malutka ilosc. Nie codzien go uzywam jak nie uzywam Epiduo, smaruje sie Sudocremem. Warto lykac tabletki z drozdzy i bratka z COLFARM. Wiadomo, ze nie bedziemy widziec skutkow od razu, na efekty trzeba poczekac. Nie zapominajmy, o myciu twarzy, bo jezeli nie bedziemy myc twarzy do kilku razy dziennie nic nam nie pomoze !! I pod zadnym pozorem nie idziemy spac w makijazu np. po powrocie z imprezy !! Nie jest to skuteczne na 100% ale pomaga w 70-80% ogolnie efekt satysfakcjonujacy. Ale tak jak juz wspomnialam, kazda cera jest inna i inaczej reaguje, wszystkie srodki do pielegnacji kupujemy w aptece i czesto myjemy buzie!! POWODZENIA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizaza
sporo tu wszystkowiedzących. szkoda, że linkujecie wątek, który nie istnieje. stosowałam iqface i ja i moja najlepsza przyjaciółka. może nie miałyśmy jakiegoś mega wielkiego trądziku ale takie oczyszczanie nam się bardzo przydało i oczyściło skutecznie cerę także polecam je też dla tych co mają trochę mniejszy problem z trądzikiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku tabletki niestety nie przynosiły efektu :( Różnych kremów i maści próbowałam, ale dopiero po konsultacji z dermatologiem powoli moja cera zaczęła odzyskiwać zdrowy wygląd. Mogę polecić świetną panią dermatolog Bacz-Malinowską z kliniki Dermedicus, http://dermedicus.eu - bardzo mi pomogła w walce z trądzikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nie uważam żeby iqface było oszustwem. Zazwyczaj nie ufam takich specyfikom, ale zasięgnęłam języka i wypróbowałam. Jestem mile zaskoczona, bo efekt jest naprawdę dobry, więc nie rozumiem skąd takie opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście polecam Nonacne W czym tkwi jego tajemnica Tylko Nonacne posiada tak bogatą listę aktywnych substancji, która jeszcze nigdy nie znalazła się w żadnym innym preparacie na trądzik: Sarsaparilla - to roślina, która - z uwagi na swoje właściwości - wspomaga leczenie problemów skórnych (trądziku, egzemy, łuszczycy), koniczyna czerwona - polecana w leczeniu przewlekłych chorób skóry, dzięki zawartości silnego przeciwutleniacza, ekstrakt z pestek winogron - skutecznie zapobiega pojawieniu się zmian skórnych, a ponadto stymuluje produkcję substancji odpowiedzialnej za regenerację uszkodzonych naczyń krwionośnych, witamina C - z uwagi na swoje właściwości antyoksydacyjne wspomaga walkę z trądzikiem (szczególnie u osób dorosłych), liść pokrzywy - zawiera substancje oczyszczające organizm, wspomagając redukcję zmian skórnych, jednocześnie zapobiegając ich nawrotom. http://nplink.net/pJE97WWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dla poczytania, może kogoś zaciekawi, bo mnie zainteresowało: Wszystkie dolegliwości ciała fizycznego, są skutkiem braku harmonii ciał subtelnych. Jeśli często opanowuje człowieka nienawiść, smutek, żal, zazdrość i inne negatywne myśli, uczucia, czy emocje, to za każdym razem, coraz bardziej niszczy swoje ciała subtelne. Po pewnym czasie te zanieczyszczone energie, znajdujące się w ciałach subtelnych, schodzą na ciało fizyczne, poprzez różne dolegliwości. Nieprawidłowe działania, myśli, negatywne emocje i uczucia, powodują dolegliwości i tylko sam człowiek jest za nie odpowiedzialny. Duża różnorodność dolegliwości, spowodowana jest przez różne przyczyny, jakie człowiek wywoła. Inne dolegliwości odczuwa kiedy, nie może komuś wybaczyć, inne kiedy jest ciągle pełni zazdrości, a jeszcze inne kiedy na przykład. źle się odżywia. Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że to sam człowiek tworzy je sobie i sam jest za nie odpowiedzialny. Również i sam może się ich skutecznie pozbyć. Powinien to jednak chcieć zrobić sam. Nie jest to proste, ale do wykonania. Jeśli dolegliwości ma małe dziecko, oznacza to że rodzic powinien popracować nad sobą. Zaczerpnięte z bloga: http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgość
tyle co sie naczytalam o dzialaniu skladnikow, ktore sa w roznych tabletkach, tych iqface tez, bo o nich przecytalam najwiecej to takie dzialanie tabletkami faktycznie ma sens, bo w sumie skoro wiekszosc pryszcza siedzi w srodku to zewnetzrne srodki nie maja szans zadzialac tak gleboko i dobrze zeby kroste usunac w zarodku a jak czynniki dzialaja od srodka to zupelnie inaczej to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kłóćcie się w takim temacie, bo to bez sensu. Przy niedoskonałościach pamiętajcie o tych zasadach http://www.gala.pl/styl-zycia/uroda-jak-radzic-sobie-z-niedoskonalosciami-skory-23355 Żeby się dobrze czuć, to oprócz pielęgnacji, warto zadbać o właściwy makijaż, tj. podkład kryjący, może pozwoli niektórym uchronić się przed kompleksami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GochaP
U mnie tabletki pomogły i były to 4akne, dowiedziałam się o nich z polecenia znajomej, poczytałam troszkę o nich i postanowiłam, że je zakupię-już teraz mogę powiedzieć, że nie żałuję. Poprawiły stan mojej cery, wypryski zaczęły się goić, skóra zrobiła się gładsza, bardziej nawilżona. Nic poza nimi nie przyjmowałam, a tryb życia też jest bez zmian, więc na pewno to ich zasługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pżyrafaw
u mnie tez sprawdziły sie 4akne, i myslalam ze to jakas ściema z tymi tabletkami, ze nie pomagaja, ale muszę sie niestety przyznac ze one naprawde działają, mija 4 tydzien a ja widzę rezulaty o których się nie spodziewałam, jak tak będzie dalej to za 2 miesiace nie będzie śladu że miałam jakikolwiek problem z trądzikiem. Fajny produkt , do tego cena bardzo przystępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki 4akne? O nich jeszcze nie słyszałam, ale jak kilka osób pisze, że są dobre to nie omieszkam ich wypróbować. Wielkie dzięki za radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na trądzik każdego rodzaju polecam Acnedin.pl <

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam kilka środków. Zdecydowanie najlepszym na trądzik jest Acnedin. Tani i skuteczny środek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia995
Trądzik dokuczał mi od wieku lat. Miałam już go dość bo osoby które mają ten problem same wiedzą ile czasu,pieniędzy trzeba poświęcić latając po dermatologach,aptekach i stosowania wielu produktów które i tak guzik pomagają;/ Miałam już dość tego mojego wyglądu i tak postawiłam na Nonacne trochę ryzykowałam bo zamówiłam go bez czytania opinii jakoś wyświetliła mi się reklama http://natradzik.milejdi.pl i powiedziałam sobie spróbuje. I teraz nie żałuję. Działa silnie na moje pryszcze, nowe się nie pojawiają a i zaskórniki poznikały. Teraz mogę cieszyć się moją piękną gładką twarzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak coś acnedin znajdziecie na acnedin.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To straszne, co tu się dzieje. Proponuję iść do dermatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carlos8888
Tabletki derminax. Znajdziesz je tutaj: www.natradzik.info.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelina32
Naprawdę trudno było się zorientować w tym całym gąszczu nazw. Na szczęście pomogła mi siostra, która miała problem z trądzikiem. Kupiłam to samo co ona i rzeczywiście pomogło. Na początku przez pierwsze dwa tygodnie pryszcze wydawały się takie same, lecz w trzecim tygodniu pokazały się efekty działania. Najlepiej kupić cała ttrzymiesięczną kurację. Aha , zapomniałam podac nazwę tabletek - Acnedin powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia35050
od kilku lat zmagałam się z trądzikiem którego w żaden sposób nie mogłam się pozbyć. zdarzały się regularne nawroty, zamiast mieć gładką cerę, nieustannie wyskakiwały mi wągry i pryszcze. wyglądałam po prostu szpetnie! przyjaciółki mnie obgadywały... próbowałam różnego rodzaju kremów, antybiotyków. nic nie działało! dopiero któregoś dnia natrafiłam na tą stronę http://nplink.net/vGm3WWdJ zamówiłam ten preparat, będąc przekonana że tylko tracę czas i pieniądze. ale co się okazało?? zadziałał!! byłam tak szczęśliwa aż nie mogłam w to uwierzyć, pomyślałam że to jakieś czary. po 3 tygodniach nie ma nawet ani jednego pryszcza czy zaskórnika! nie wierzę, to naprawdę tabletki cud!! gdybym sama nie wypróbowała nigdy bym w to nie uwierzyła. dlatego przestrzegam: nie szukajcie na własną rękę, nie kupujcie czegoś co nie działa. najpierw wypróbujcie to, co już sprawdzone i skuteczne tak jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam ostatnim czasy brałam amfetamine od dawna i teraz mam mnustwo syfuf, wyglądam jak bym miała 16 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×