Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
zagubiona w czasie

Jakie polecacie skuteczne tabletki na pryszcze???

Polecane posty

Gość gość
polecam promocyjne produkty na trądzik ze strony preparatynatradzik.co.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa5020
sama wypróbowałam wiele metod i sposobów na pozbycie się pryszczy. powiem wam że bez zewnętrznego wsparcia, czyli tabletek na pewno nic nie uda wam się zdziałać. ja przez przypadek trafiłam na tą stronę www.tabletki-na-tradzik.com.pl znajduje się tutaj ranking tego rodzaju preparatów które pomagają pozbyć się pryszczy. powiem wam, że osobiście polecam derminax. stosuje od 2 tygodni, to co zaobserwowałam to gładsza i czystsza cera i na pewno moja pewność siebie też się polepszyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam na trądzik produkt ze strony preparatynatradzik.co.pl. Zamawiałam 2 miesiące temu. dzisiaj trądziku już nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krem ci mogę polecić, Hydro&Dry Efektimy. Pięknie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej nie brać tabletek na własną rękę, wg mnie trzeba iść najpierw do dermatologa i zbadać problem. Sama mam w Warszawie zaufaną przychodnie ze świetnymi dermatologami nazywają się http://www.high-med.pl/ Jak ktoś szuka specjalisty w Warszawie to podaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acnedin na pryszcze to najszybsze i najlepsze rozwiązanie według mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki. na acnedin.pl ? czy gdzie taniej można zamówic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomogła bardzo Neoglandyna. Działa na suchą skórę, AZS i trądzik. Fajne combo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolezanka polecila mi nonancne poniewaz bardzo jej to pomoglo, ja zaczelam brac i tez zaczynam widziec efekty, mam nadzieje ze wkrotce moja cera bedzie idealnie gladka bez niedoskonalosci http://nplink.net/P8hLRwaf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Neoglandyna na azs i trądzik jednocześnie? Jak to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarlenaBoruc
Mi pomaga srebro koloidalne, wystarczy przecierać twarz wacikiem nasączonym tym, tutaj możecie takie coś kupić w dość dobrej cenie https://ichemia.pl/289,srebro-koloidalne-25ppm-500ml.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abisyna
mi też to pomagało :) ale ja stosowałam z większą zawartością srebra, na ichemia.pl masz różne te srebra koloidalne, też stamtąd zamawiałam i pomagał ten specyfik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elata
To srebro koloidalne działa cuda, mi pomagały a miałam ostry trądzik, kupowałam to samo z ichemia.pl , ale z jedyną różnicą - takie z większą zawartością srebra, była droższe trochę ale skuteczniejsze. Codziennie przecierałam twarz wacikiem nasączonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem warto iść do lekarza. Na własną rękę lepiej nie brać leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Neoglandyna ma wiele właściwości, zawiera kwasy omega 3, bardzo zdrowe, można ich szukać też np. w rybach, no ale ile ich zjesz tygodniowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinaMaj
Elata ma rację srebro koloidalne naprawdę działa cuda sama go stosowałam i pomogło. Tez zamawiałam na ichemia.pl tylko że to z mniejsza zawartością srebra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
. Pamietaj, ze wyglad skory to objaw tego co sie dzieje w Twoim organizmie i glowie. Zadbaj o relaks, aktywny wypoczynek, sport na swiezym powietrzu. Wyeliminuj absolutnie alkohol, papierosy, slodycze i mocna kawe. Jedz natomiast wiecej gotowanych warzyw, drobiu, ryb i jaj. Pij przede wszystkim niegazowana wode mineralna. Jesli chodzi o suplementy, to zawsze od nich stronie a stosuje w ekstremalnych przypadkach. Wiec polecam drozdze w tabletkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od dawna chciałam przeprowadzić dokładną detoksykację organizmu i udało się w sumie dopiero jakiś czas temu dzięki terapii w Vitanea - www.vitanea.eu W końcu pozbywam się pasożytów z organizmu i z dnia na dzień czuję efekty. Odchodzą moje kłopoty z koncentracją, jestem spokojniejsza, mniej się denerwuję, co się przekłada na lepsze samopoczucie i więcej sił do życia. Całe leczenie polega na tym, że korzystam z aparatu Smart, który praktycznie mogę sobie do torebki schować, jest bardzo mały, przenośny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sudocrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki raczej na cerę trądzikową nie pomogą, bo nie działają u źródła problemu i nie działają od pierwszego użycia tylko po paru tygodniach. A dobrze dobrane kosmetyki walczą z pryszczami od pierwszego zastosowania, szczególnie jeżeli mają w składzie kwas salicylowy i migdałowy (korektor punktowy Insta Perfect od Bielendy), który działa antybakteryjnie, zasusza wypryski i powoduje, że szybciej się goją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki na Trądzik Bez Recepty – Ranking Najlepszych Produktów na Pryszcze http://pryszczestop.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiftusiek
A może zamiast szukać tabletek pomyśl o zdrowym odżywianiu i wysiłku fizycznym??!! To jest właśnie główna przyczyną powstawania jak to napisałaś syfów. Zresztą mogę Ci podrzucić dobry artykuł na ten temat czytaj http://adamed.expert/dlaczego-pojawia-sie-tradzik-przyczyny-powstawania-roznych-rodzajow-tradziku/ Między innymi przyczyny powstawania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały czas ten sam aplikator na wypryski HB - będzie w porządku. Od razucera nie będzie idealna, ale stopniowo zmiany na bank zauważycie. U mnie nie ma zaczerwinień. Jest duża poprawa, bez śladów, nic nie wraca i oby tylko tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaNN
Ja polecam Hyperac z BG Labu, mialam poprawe juz po kilku dniach stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sposób, co prawda kosztuje ok 40 zł ale jest super i pomaga naprawdę dużo https://gimb.us/-Qn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaKara
U mnie zdał egzamin tylko Hyperac z BG Lab i zmiana nawyków żywieniowych. Wyeliminowałam z diety nabiał i cukier - całkiem... Kosztowało mnie to sporo wyrzeczeń ale było warto, teraz jakiś pojedynczy pryszcz pojawia się u mnie raz na tydzień. Wcześniej tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam nie tabletki tylko żel mediqskin różowy, po którym mega szybko pryszcze znikają. Używam go od kilku tygodni i poprawa jest niesamowita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×