Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anananananaananna

27 lat i dwója dzieci - za dużo na dzisiejsze czasy?

Polecane posty

Gość anananananaananna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 22 lata i po wakacjach chcemy rozpoczac starania o drugie dziecko. To indywidualna sprawa kazdego,mi tez marzy sie trojka dzieci,chcialabym urodzic jeszcze dwojke przed 30tka. Mummy3, widze,ze urodzilas pierwsze dziecko jak bylas w moim wieku :) jak dawalas sobie pozniej rade z dwojka?ciezko bylo? bo ja bardzo chcialabym drugie dziecko...ale czasem obawiam sie,czy aby na pewno dam rade z 2letnia na przyklad corka i drugim malutkim dzieciatkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mammm
24 lata i dwójkę aniołków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellas..
Twoj wybor, ale jesli spojrzec na kobiety z wyzszym wyksztalceniem na panstwowych uczelniach, to malo ktora w tym wieku ma chociazby jedno dziecko, nie mowiac juz o kobietach za granica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agawerka - pierwszy rok był chyba najtrudniejszy bo Kuba był bardzo zazdrosny o Bartka i to chyba utrudniało wiele rzeczy no i jeszcze wtedy studiowałam dziennie. ale polecam bo teraz świetnie się dogadują i jeden bez drugiego się nigdzie nie ruszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1003
pewnie ze dużo....trójka to już zupełnie :O jak patologia :O...ja dzieci w ogóle nie chcę...dzieci to kula u nogi i wieczne skarbonki i zabieracze czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvuekhve
A ja mam 24 lata, 2,5 rocznego synka, skonczone 2 kierunki studiow (w tym jeden za granica) i zajebista prace, wiec nie pieprzcie ze wyksztalcone kobiety w tym wieku dziec nie maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i te,ktore maja,tez moga byc wyksztalcone. ja za rok koncze studia i zamierzam zaczac drugi kierunek. Dzieci to nie klapki na oczy ani tor przeszkod,wystarczy tylko dobra organizacja czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellas..
hvuekhve Maja, ale jest to zdecydowana mniejszosc, moze 5%, szczegolnie za granica, gdzie kobiety do 30stki, a nawet po skupiaja sie na sobie, mimo iz mialyby warunki do tego, aby tylko plodzic i sie rozmnazac. 2 dzieci w wieku 26 lat jest mozliwe tylko w Polsce czy Meksyku:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otóż to. ja właśnie dzięki dzieciom miałam takiego kopa do nauki jak nigdy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvuekhve
oj zdziwilabys sie ile brytyjek ma 3-4 dzieci i sa aktywne zawodowo. Skad czerpiesz takie informacje???? Bo ja z zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widać posiadanie dwójki dzieci w wieku 27 lat to nie jest za dużo na dzisiejsze czasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja urodziłam pierwsze dziecko w wieku 18 lat. Mała ma na imię Dominika i we wrześniu kończy 5 lat. Drugie dziecko urodziłam w wieku 21 lat. Synuś ma już ponad 2 latka a urodznki miał 21 lutego. Teraz jestem w 16 tygodniu ciąży i bardzo się cieszę z kolejnego dziecka. http://www.suwaczki.com/tickers/88c5skjoadxp6jxf.png http://www.suwaczki.com/tickers/88c5skjogmqetx9f.png http://www.brioko.pl/components/com_widgets/view.php?sid=2380 http://www.brioko.pl/components/com_widgets/view.php?sid=2382

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drftgyhjk
Ja mam 26 lat i dwójkę zaplanowanych i oczekiwanych dzieci. Nie uważam ze to za duzo na te czasy ! Mam skończone studia. Mam Meża który ma stałą prace. Ja aktulanie jestem na urlopie wychowaczym ale po wakcjach wracam do pracyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastoletnia mama - kornelkowa pewnie żartuje.bo jeszcze nikt nas tu nie zdążył zjechać od góry do dołu:) jak to na kafe bywa:) otóż nie ma się czego wstydzić - wręcz przeciwnie! bo jak pójdziesz do swoich córek na zebranie do szkoły to powiedzą że przyszła siostra a nie babcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie przeraża to późne macieżyństwo, potem nie wiadomo czy na zebranie w szkole idzie babcia czy mama :-O Można cieszyć się macierzyństwem i młodością jednocześnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 14 lata i 2 dzieci 4 latniego synka i 1,5 roczna corcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drftgyhjk
kornelkowa mama sobie robi jaja :D Sama ma mniej niż 30 lat i dwójkę dzieci takze po prostu sie nabija :) p.s . pozdrowionka mamani :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dwójkę dzieci ale szczerzę powiem,że na dzień dzisiejszy nie chce mieć więcej!! druga córka była planowana a pierwsza no wiadomo (miałam 17lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja także melduję się z dwójka dzieci:) fakt że mam 28 lat;) i czuję się młodą mamą,pierwszy synek ma 6 lat drugi roczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×