Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)typowy facet

rozterki

Polecane posty

Gość niezywkły facet
Miczka teraz zmienie otworek raz ci*pka a raz dupcia. Mój k*utasek jest mokry od soczków. Jesteście cudowne!! Miczka myślę że tak, do popatrzenie i pogadania nic więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezywkły facet
Miczka posuwam Cie rytmicznie, Twoja dupcia i cipka aż ociekają soczkami. Wchodzę głęboko w pupe, tryskam i dalej Cie rżnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petrol........a czemu szczekaczka? przecież jestem grzeczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie....., nudzi sie..., a jezeli juz to robimy w cyber....., z uzyciem ladnych slow......, bez wulgaryzmu...., bez obrazy....., to dlaczego nie....., jesli mi to dzien poprawi...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezywkły facet
wyjmuje k*utaska całego w spermie i wkładam Ci go ust, potem szybko i rytmicznie rucham Twoją mokrą c*ipke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezywkły facet
dziewczyny może wypniecie się do mnie tyłem wezmę was obie na zmianę od tyłu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff,,,,bo już się bałam:) Mika dzięki ale brak na stroju,,chyba jednak wole intymniejsze miejsca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak.... moze uda szeroko rozstawione..... biodra wysoko...... plecy wugiete jak siodlo..... macuj mocno moje posladki.... i powolutku to bede miec powtorke..... Ja pomasuje sobie perelke....., jest tak mokra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezywkły facet
Miczko myślę ze kotka pożyczy mi wibratora żebym mógł Cię przelecieć w dwa otworki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezywkły facet
kotka to cudowny widok, wasze wyprężone ciała, rozmarzone oczy :) mokre ci*peczki, uwielbiam na to patrzeć. Uwielbiam słuchać jak jęczycie. Miczka więc wibratorek wędruje w c*ipke a ja w dupcie. Jest cudownie! Tak ciasno!! Ostatnio nachodzi mnie ochota na piss...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezywkły facet
Miczka chcesz przyjąć mój deszczyk? Pokieruj mną, naucz mnie tego, chce być twoim niesfornym uczniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika wiem o tym ale chce by on to powiedzial... ze moje spocone.... wyprezone..... cialo, ze moje wlosy w nieladzie.... bez makijazu..... te zamglone z pozadania oczy..... ze jego to rajcuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezywkły facet
kotka bardzo mnie podnieca to kiedy Was oglądam, jesteście niesamowite, pełne rozkoszy i bardo podniecające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezywkły facet
oo tak! cudownie! rozcieraj deszczy po sobie, a teraz się wypnij bo chce jeszcze zrosić twoją dupcie i c*ipeczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezywkły facet
Mika Ty nie mniej :* widzę jak rozchylają się Twoje pośladki i muszelka, krople deszczyku padają na nie i skapują po udach. Z jeszcze nie do końca pustym pęcherzem wchodzę w Twoją pupę tak żeby zatankować Cię do pełna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezywkły facet
Kotka nie obrażaj się na ciałku Miki jest jeszcze mnóstwo kropelek do zlizania. A kiedy będę mógł zająć się Twoją muszelką? Może siądziesz na mnie? Będziesz poruszała się rytmicznie a Miczka kucnie nad moimi ustami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nizbedny pomietasz lambade..... wyobraz sobie: siedzisz na krzesle.... rece zwiazane z tylu, zakryte oczy, czujesz moj zapach i goraco mego ciala ale nie mozesz dotknac..... ja siadam na tobie.... moje biodra tancza lambade...... ja decyduje o rytmie i szybkosci.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×