Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)typowy facet

rozterki

Polecane posty

Gość (nie)zwykły facet
Mika przepraszam, że tak znikłem ale miałem awarie prądu :( siła wyższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_fala
hehe hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu nie ma się z czego śmiać. Ślepota to przykra sprawa a ty się z biednej ivki naśmiewasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_fala
oki to nie był śmiech tylko sobie pod nosem jakby co ta awaria prądu mnie rozczuliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepsza awaria prądu niż awaria sprzętu....toż to dopiero byłaby trrrrgeeedia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja to zaraz będę musiał się zmywać. Niestety. Także pisz jak to było. Uchyl rąbka tej ekscytującej tajemnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he nieźle. Tylko mało szczegółów;) a ja wczoraj nic bo do mojej połówki koleżanka przyszła i kicha. A moja na trójkąt za nic się nie godzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz a moja laska nie chce nawet myśleć o tym żeby takie coś widziała:) nawet o lodziku nie chce słyszeć żeby inna mi zrobiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam już mika. Będę tu na ciebie polował. Przypomniało mi się w nocy obudziła mnie laska jak mi łodzika robiła mmm:) ale jutro będziemy się ostro seksić:) będę pojutrze. Buzi w cipulkę twoja słodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (nie)typowy facet
Pięknie Mika piszesz, ciesze się ze było Ci super! ja narazie najęty jestem wiec brak czasu na pisanie. Pozdrawiam gorąca i całuje soczyście Twoje oba otworki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (nie)typowy facet
Mika jak tam Twoja muszelka? Mój k*asek twardy i mokry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie było niestety. Późno wróciłem i tylko szybka kąpiel i spać bo już sił na nic nie miałem. Ale dzisiaj nadrobię:) a u Ciebie?:) opisuj raz raz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do kafeterian to ja tam siedzę od wtorku więc wcale się dobrze nie znamy. Po prostu się miziamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika nic tylko się dołączyć:) do miziania:) jak nie wiesz co robić to tylko wypinasz się ściągasz okrycie wierzchnie i kusisz:) no i opisujesz doznania;) ot cały problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No:) kusząco:) piszesz co ci się podoba i już:) jak wolisz doskakać na jakimś kutasku to nabijasz się i skaczesz:) jak wolisz się wypiąć i być zerżnieta to się wypinasz, itd itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mika wpadła:) fajnie:) a taka jedna rozterka. Jakiś dzisiaj zmęczony i bardzo niewyspany. Do domu się chce do ukochanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przynajmniej słońce świeci. Jeden plus. Mika ja odkąd tu pisze to jeszcze większą chcice mam. Wiesz coś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moja też nie ma spokoju. A ja bym chciał jeszcze i jeszcze... A w nocy jak pośladki w moja stronę wypina to mmm... Ostatnio nie wytrzymałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he u nas bywa częściej:) fajnie tak się budzić w trakcie ujeżdżania albo lodzika... Bardzo ciekawe doświadczenie. I nieźle nakręcające...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×