Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)typowy facet

rozterki

Polecane posty

Gość niezywkły facet
o tak Kotka, rób tak dalej i nawet nie waż sie przestawać. Czuje Twoją gorącą muszelkę. Miczka Twoje soczki są pyszne. Miczka zrób dla mnie mini pokazik. Wybierz największy wibrator i wypieść nim porządnie oba otworki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika masz tu moj wibrator on od razu do dwoch.... a i perelke tez popiesci.... wiesz takie trzy w jednym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezywkły facet
oo pięknie!! Kotka tu cudowna tancerka. Jeszcze chwilkę i wypełnię ją moimi gorącymi soczkami. Miczka mam nadzieję że wybrałaś coś naprawdę dużego, chce widzieć jak dokładnie wypełnia oba Twoje otworki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taniec erotyczny to moja specjalnosc..... wylewam na twoj rozgrzany tors szampana..... jezykiem wedruje jego sladem.... a ty nadal niewidomy..... unieruchomiony.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezywkły facet
o taaak Kotka cudownie! jesteś niesamowita Miczka a jak Twoje otworki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezywkły facet
cudownie to robisz miczko. Wasz duecik podnieca mnie maksymalnie. Soczki ciekną mi po udach. Kociaku mogłabyś je zlizać? Widzę że obok Ciebie leży lateksowa dłoń, chcesz jej użyć diabliczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezywkły facet
ja też jestem maksymalnie napalony. Mam mokrego całego k*utaska którego powoli masuje przed komputerem. kotka przyśpiesz troszkę, jest tak cudownie! Miczka wypnij się proszę o pokaz nam jak ostro potrafisz pieścić dupcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajme sie mika a ty siedz w ciemnosciach nadal unieruchomiony i sluchaj.... nasz oddech.... jek.... czujesz ta dlon na sobie????? zgaduj kogo to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezywkły facet
tak czuje, nie wiem która z was mnie pieści. Zdejmijcie mi opaskę z oczu i rozwiążcie ręce. Chce Was obie posiąść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie niezwykly, masz siedziec i sluchac..... az juz prawie nie wytrzymasz.... bedziesz blagal o litosc..... Miko powolutku..... mamy czas..... pieszcze Twe piersi.... jezykiem zostawiam slad od Twego odchylonego karku na ktorym widac pulsujace tetnice, poprzez wglebienie na Twym barku..... Twe sutki twardnieja gdy pieszcze je kciukiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezywkły facet
tak widzę :) piekny widok mam inny pomysł. rozwiążcie mnie i zostawcie opaskę na oczach. Będę po omacku dotykał waszych ciał. jeżeli natrafię na któryś otworek wejdę w niego z rozkoszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezykiem robie kregi wokol sutkow, konczac pocalunkiem, teraz czas na druga piers, brodawki sa tak nabrzmiale.... ide dalej powolutku do pepka.... wslizguje jezyczek tam.... w miedzyczasie rozchylam reka Twe uda, glaszcze uda i posladki..... niezwykly masz wolna reke.... pobaw sie sam ze soba..... jeswzcze chwile....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezywkły facet
masuje swojego nabrzmiałego członka, pulsuje w nim każda żyłka. Nie mogę się doczekać! Chcę już! proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezywkły facet
Kotka tylko wracaj szybko :* Miczko nie mogę się doczekać Twoich mokrych otworków!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezywkły facet
oj tak Miczko! Teraz chciałbym przyjąć od ciebie złoty deszczyk :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak czytanie harlequin na cos sie daje.... :) to powinno byc obowiazkowa lektura.... moze nie w gimnazjum ale gdzies na studiach lub poza nimi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezywkły facet
faktycznie kotka umiesz pisać :) porostu cudo!! Miczka rób z nim co tylko chcesz, użyj go jak wibratorka, tylko uważaj bo czasem strzela ;) A deszczyk proszę prosto na ku*taska i brzuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezywkły facet
wracam za 10 minut. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to pocyztamŁD
to ja pomarancz tylko przyjda 10 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz niezwykly.... ja ze swoim partnerem czasem w lozku czytamy sobie nawzajem, zapalona lampka nocna, kieliszek wina i dobry harlequin, wtedy uczymy sie jak mowic o seksie nie robiac siewulgarnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezywkły facet
super kotka, to bardzo ważne umieć mówić o seksie bez wulgaryzmów. przyznam szczerze że czasem jak sie napalę to musze byc bardziej ostry :) Miczka jak tam jestes? Wsiadaj ma mnie. Chcę Cię już poczuć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezywkły facet
oj cudownie miczko, siadaj raz ci*pką raz tyłeczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezywkły facet
o cudownie! trzymam Cię za piersi i delikatnie je ugniatam. Siądz teraz prosze cip*ka, siądz głęboko i tylko delikatnie poruszaj udami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezywkły facet
o tak właśnie o to mi chodziło, trzymam Cie jedną dłonią za piersi drugą rozchylam muszelkę. Czujesz jak pulsuje w środku? Właśnie tryskam w Twoją rozgrzaną c*ipke. Miczko pragnę żebyś zrobiła to właśnie teraz, chce czuć na dłoniach Twój złoty deszczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×