Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sauri

ABS na brzuch! po jakim czasie efekty?

Polecane posty

zamierzam zacząć ABS na brzuch i chciałabym wiedzieć po jakim czasie i po ilu wykonywanych seriach na tydzień widać efekty. zamierzam wykonywać je dwa razy dziennie i chce wiedzieć coś wiecej o nich! pomożcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebyś widziała efekty
musisz najpierw spalić tłuszcz na brzuchu za pomocą aerobów, sądząc po Twoim wzrości i wadze trochę go masz... dopiero wtedy ćwiącząc abs wyrobisz mieśnie abs nie spali ani grama tłuszczu tylko rzeźbi pięknie brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebyś widziała efekty
musisz najpierw spalić tkankę tłuszczową za pomocą aerobów. saząc po wadzie i wzroście masz jej trochę abs pieknie rzeźbi brzuch ale nie spala ani grama tłuszczu... najpierw spalanie tłuszczu potem rzeźba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie i tu jest problem bo jeśli chodzi o mój brzuch to niestety mam taką budowę że na brzuchu najmniej tłuszczu mi sie odkłada, praktycznie go tam nie ma więc nie mam czego spalac i chce wyrobić mieśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebyś widziała efekty
jak nie masz tłuszczu to ok, rzeźb brzuszek, pierwsze efekty bedzie widać po jakichś 3 tygodniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebyś widziała efekty
z drugiej strony gdybyś codziennie wzięła sie za aeroby to by to było bardziej korzystne, zwłaszcza ze chcesz zrzucić 15 kilo. Byłabyś szybciej szczuplejsza, tym samym atrakcyjniejsza... co ci po wyrzeźbionym pięknym brzusiu jak masz 15 kg nadwagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhym, ok a powiedz mi jeszcze jak czesto mam je robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebyś widziała efekty
z drugiej strony gdybyś codziennie wzięła sie za aeroby to by to było bardziej korzystne, zwłaszcza ze chcesz zrzucić 15 kilo. Byłabyś szybciej szczuplejsza, tym samym atrakcyjniejsza... co ci po wyrzeźbionym pięknym brzusiu jak masz 15 kg nadwagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebyś widziała efekty
z drugiej strony gdybyś codziennie wzięła sie za aeroby to by to było bardziej korzystne, zwłaszcza ze chcesz zrzucić 15 kilo. Byłabyś szybciej szczuplejsza, tym samym atrakcyjniejsza... co ci po wyrzeźbionym pięknym brzusiu jak masz 15 kg nadwagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zrzucenia zosatło mi 8 kilo ale poza tym ze chce zaczac abs biegam od miesiaca. jesli chodzi o brzuch to mam takie juz hmm "zboczenie" bo nóg zgrabnych nigdy mieć nie będę a brzuch owszem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guardi
Wszystko zależy od Twojego ciała i intensywności treningu. Mięśnie brzucha mają to do siebie, że szybko się regenerują. Spal tłuszczyk aerobami, a jak już zaczniesz rzeźbić to ćwicz zawsze do zmęczenia mięśnia. Jak coś to zapraszam na mojego chomika, tam masz e-booki o ćwiczeniach brzucha i ogólnych ćwiczeniach siłowych i odchudzających. http://chomikuj.pl/guardian168/eBooki+(free!)/Poradniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa takie coś, to ja to znam, mam kasetę z ćwiczeniami Cindy Crawford, ona tam też to pokazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duska2901
ja mam 173 i warze 56kg, a nic na brzuszek mi nie pomaga:( wiec jak ty dasz rade to daj znac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guardi
Wszystko zależy od Twojego ciała. Jeśli jest podatne to szybciutko osiągniesz efekty. Podstawa to spalenie tłuszczyku aerobami. Potem możesz zająć się rzeźbą. Mięśnie brzucha są na tyle fajne, że szybko się regenerują więc można ćwiczyć praktycznie codziennie. Zawsze ćwicz do zmęczenia mięśnia i trzymaj dietę odpowiednią. Jak coś to na moim chomiku masz e-booki o ćwiczeniach ABS i ogólnej gimnastyce i ćwiczeniach na rzeźbę: http://chomikuj.pl/guardian168/eBooki+(free!)/Poradniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieję że dzieki abs bedzie widac zarys miesni bo brzuski nic nie daja a na a6w nie mam niestety czasu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×