Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hfgftfgtfgtfgtgfff

3 miesięczne dziecko-opieka nad nim, zabawa, pomysły

Polecane posty

Gość hfgftfgtfgtfgtgfff

Witam, syn zaraz skończy 3 miesiace. Mam pytanko do mam jak mija im dzień i jakie zabawy itd stosują. U mnie wygląda to tak, że synek zje, ok 30 min leży i gaworzy, potem zaczyna płakać, kładę do do łóżeczka i wlączam karuzelę, po 30 minutach znowu płacz, potem kolejne 30 minut ponosze go, i kończą mi się pomysły a on zaczyna płakać i jest problem do następnego jedzenia. Ile śpią wasze dzieciaczki i moze macie jakieś pomysły czy propozycje. j O której kąpiecie maluchy i o której kładziecie je spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby to moja kiedyś tak leżała 30 minut i gaworzyła to bym była w siódmym niebie. Poleżała 10 min i już coś nowego musiałam wymyślać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie martw nic
Witaj. Mojemu malemu idzie 5 miesiac, ale nie plakal. Zawsze staralam sie go czyms zainteresowac. Nie przesadnie, bo wiadomo za duzo wrazen nie jest ok, ale np duzo mow do niej, pokazuj mieszkanie... Wymysl cos co jej sie spodoba :) A moze cos jej jest ze tak duzo placze? dopada ja zwykla rutyna.. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njalpeij daj mu ksiaazke
i zamknij w pokoju i ni"ehc czyta orzez 5 godizn potem wejdz i go dopytaj z tego czego sie nauczyl kobieto to jest 3 misiseczne dziecko 30 minut samodzielnej zabawy to bardzo dlugo jak na ten wiek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfgftfgtfgtfgtgfff
to w takim razie jak wyglada, jak powinien wyglac ten dzień/noc? o której maluchy wasze ida spac, ile jedza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- noś, pokazuj świat, mój uwielbiał jak go nosiłam w pozycji samolocika (na przedramieniu twarzą do podłogi), sobie leżał i główkę podnosił i oglądał. albo w pionie, twarzą do świata, przed oknem stawałam i oglądał drzewa, albo samochody - kładłam na brzuszku, klęczałam przed łóżkiem tak żeby widział mnie jak tylko uniesie główkę i tak sobie rozmawialiśmy - kładłam na łóżko i "kulałam" go delikatnie na boczki, na brzuszek - czytałam mu książeczkę, pokazywałam obrazki - opowiadałam o częściach ciała - chwytałam za rączkę i mówiłam "tu masz rączkę u paluszki, tu brzuszek" i tak po kolei. - kładłam na brzuszku i rysowałam palcami różne kształty na jego pleckach. synek nigdy nie poleżał sam! od razu płakał. o leżeniu 30 minut mogłam zapomnieć! max 3-4 minuty się sobą zajął! teraz z resztą też musze ciągle być w pobliżu, siedzieć z nim, bawić się. ale mi to nie przeszkadza! w końcu zajmuję się nim, jestem jego mamą to co mam go samego zostawiać jak tego potrzebuje? ma takie dni że bawi się dużo sam, ale ma też takie kiedy cały dzień na rękach siedzi (nawet teraz pomimo tego że ma już prawie 16 miesięcy i waży 12 kg, noszę go i nosze i noszę, jeśli tego potrzebuje :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfgftfgtfgtfgtgfff
o jak powinien glądać dzień z takim maluchem, o której kąpiecie, o ktorej wasze pociechy ida spac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego Ci już nie powiem bo nie pamiętam :P wiem ze było tak że wstawaliśmy ok 6.30/7 i mały chodził spać ok 20/21.kąpiel zawsze ok 19.30 była.i jadł co 1,5 godziny (był na piersi). spał różnie w tym czasie (3 miesiące) to chyba tylko raz dziennie na spacerze przez 3 godziny (zwykle pomiędzy 12 a 15).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×