Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milusinska:)

Zaczynamy swoje starania na 2011 r!

Polecane posty

oOomadalenaoOo dziękuję Ci. Nie, nie ma krwi, jest bardzo mało takiej brunatnej wydzieliny. Już umówiłam się z ginem na 27 maja, to moje wszystkie wątpliwości i pytania muszę rozstrzygnąć. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti2905
Witam Was wszystkie, Zuzzak właśnie zauważyłam, że zniknęłaś na chwilkę :-) Surfitki też nie ma już jakiś czas. Miło,że jesteś znowu :-) Choć powiem Wam szczerze,że też czasem myślę, że przez to,że tak często tu zaglądam to ciągle myślę o ciąży...ale co tam,lubię z Wami pisać, a będzie co ma być.Dziś zapisałam się na prawko, więc mam nadzieję,że choć na trochę zajmę czymś innym myśli. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti2905 gratuluję decyzji zapisania się na prawo jazdy! ja mam od 7 lat i nie wyobrażam sobie że mogłabym ich nie mieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti2905
Ja robiłam kurs 12 lat temu :-) ale po pierwszej porażce nie wiedzieć czemu zrezygnowałam :-) Teraz jestem nastawiona na dokończenie,nawet jak będę zdawać 10 razy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem za że jak sie już zacznie robić to trzeba skończyć choćby za 12 razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam dzisiaj w nocy dziwny sen, śniło mi się mianowicie, że jestem w ciąży, potem nawet widziałam swoje dziecko, syna, trzymałam go na rękach... i wszystko było cudnie ale nagle to dziecko gdzieś zniknęło, rozpłynęło mi się w powietrzu tak jakby go nigdy nie było i nikt nie wierzył że ja naprawdę byłam w ciąży, a ja nie wiedziałam jak wytłumaczyć co się stało.. sama nie wiem co to znaczy, nigdy nie wierzyłam w znaczenie snów ale teraz jakoś czuję się dziwnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti2905
Kasiulek a jak się dziś czujesz ? wszystko w porządku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem zuzzak co powiedzieć! w poprzedniej ciąży też mi się śniło że będę miala syna , miałam go na rękach, nawet w śnie widziałam jego siusiaka a teraz mam go kolo siebie! a to że zniknął to nie wiem jak wytłumaczyć! takie sny są najgorsze! ale mówią że jak się jest w ciąży to śnią się takie dziwne sny! a może jesteś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje się dobrze ale ciągle chce mi się coś słodkiego! i ciągle latam do kibelka:) w poprzedniej ciąży od słodyczy mnie odrzuciło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki muszę wyłączyć komputer bo straszna burza jest u mnie! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wątpię że jestem... to już 7 cykl starań eh, dopiero 18dc. po prostu ten sen jakoś mnie zaniepokoił. nieważne zresztą... czasami coś tak się przyplącze. a ogólnie to co porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti2905
Kasiulek to może teraz będzie dziewczynka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzzak wiem co czujesz ja od kiedy staram sie zajść w ciąże śnie o dziecku praktycznie każdej nocy. Najgorsze jest to ,że jak budzę się rano czuje ogromne zawiedzenie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to był mój w sumie pierwszy sen.. ale najgorsze, że to dziecko znikło... jakie macie plany na weekend dziewczyny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam wiele razy takie sny i nauczylam sie nie rac ich do siebie. a co do weekendu to hmm w sobote leniuchuje a na niedziele szykuje sie komunia u siostry tz siostry ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracając do snu o dziecku, moja przyjaciólka zajmująca sie tarotem kiedys powiedziała mi ze dziecko to właściwie dobra wróżba. Bo dziecko symbolizuje zmianę. Powiedziała mi równiez , może to byc włąsnie ciąża. Mam dystans do takich spraw ale wole wierzyc ze sny o dziecku kiedys stana sie jawą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana32
Witam serdecznie! kacha855555555 GRATULUJĘ! A codo tych brunatnych plamień to takowe mogą się pojawić. Zwykle trwają 2-3 dni. Nie są groźne.Ale wspomnij o nich lekarzowi jak pójdziesz na wizytę. Mi udało się nie myśleć przez jakiś czas o ciąży i...wczoraj miałam dostać @. A tu nadal nic. Lecz wstrzymuję się przed zrobieniem testu bo może to przez te moje problemy hormonalne. Poczekam kilka dni. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki a ja uzywalam testow i w sumie owulka z testow mi wychdzilo ze mam owulke dokladnie wtedy kiedy sobie wyliczylam ze powinnam ja miec. Tylko jak juz wspominalam tydzien pozniej zrobilam znowu te testy i wyszly mi drugie paseczki ponownie. Ale ogolnie to jestem z nich zadowolona. Kacha jesli chodzi o gina to najlepiej tak 5-6 tydzien bo wczesniej lekarz nawet moze miec watpliwosci. Agbr nie przejmuj sie my staruszki tez niedlugo zaciazymy. Ja w grudniu bede miala 29:( A dzis moj 23 dc i czekam, jeszcze tylko 5 dni i sie dowiem. Magdaretka witaj, i nie przejmuj sie bedzie dobrze, wiesz ze nawet seks w czasie owulacji daje nam tylko 25% szans na zajscie w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam tyle opinii o testach owu, że jakoś nie mam przekonania do tego żeby zacząć je stosować.. zresztą z moich wyliczeń i obserwacji stwierdzam że mam ją punktualnie 14dc przy 28dniowych cyklach. a w ogóle to najlepiej jest chyba nie wyliczać i się nie stresować, tylko kochać sięz mężem kiedy przyjdzie ochota w nadziei że się zaciąży :) to dobrze robi, bo mój mąż np jeszcze wcześniej jak miałam ogromne parcie na ciążę czuł się troszkę zaszczuty przez moje obliczenia, stwierdzał, że chce dziecka ale to nie może prowadzić do tego, żebyśmy wyliczali kiedy ma dostać orgazm a kiedy nie. także więcej luzu i miłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz my sie z mezem kochamy kiedy nas tylko najdzie na to ochota, ale on sie nie stresuje, bo on nie wie kiedy sa te dni, ja sobie licze i go tym nie stresuje. Wiesz moja pierwsza ciaza byla tak samo, no ale niestety dlugo sie nia nie nacieszylismy. Wiec teraz mamy nadzieje ze znowu sie uda niedlugo, ale bez stresu jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti2905
Ja w planach na weekend mam pracę :-( ale w przyszłym tygodniu będę pracowała tylko jeden dzień :-) Ana32 i Anitia trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti2905
nie wiem jak Wy dziewczyny, ale ja to najbardziej myślę w trakcie przytulanek, no normalnie nie mogę wtedy nie myśleć o dziecku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam chyba jednak doła trochę. Poza tym pojutrze dostanę okres (nie spodziewam się niczego innego), więc jestem podminowana. Ale jutro wyjeżdżam na wakacje, więc może się wyluzuje. Ha a mój mąż zawsze wie kiedy ja mam dni płodne - sam z siebie, nawet go nie uczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Ja niedawno wróciłam z pracy. Jestem bardzo zmęczona:( Kacha gratuluję Ci! Ech, grono przyszłych mamusiek się nam powiększa:D Ja zaraz znowu zabieram się za pakowanie, bo znowu wyjeżdżamy na komunię w weekend i trzeba wszystko przygotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana32
beti2905 dziękuję. A co do myślenia o bobasku to ja właśnie najbardziej myślałam podczas przytulanek. I jak widziałam dziewczyny z brzuszkiem-mówiłam sobie wtedy w duchu "szczęściary". Nie wiem jak ale przez jakiś czas wyłączyłam myśli o dziecku.Może dlatego że miałam dużo innych spraw na głowie. Szczerze mówiąc to nie nastawiam się na sukces tym razem bo boję się kolejnego rozczarowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też się raz śniło, że miałam dzidziusia, potem @ się spóźniała, więc myślałam, że może sen był proroczy, a tu nic z tego... Zuzzak fajnie, że jesteś znowu:) Mam nadzieję, że Wam się udało tym razem. Trzymam kciuki!!! Beti jak się ma prawko, to jest wygodniej. Ale jeszcze do tego trzeba mieć samochód. Ja dziś na przykład w związku z pracą musiałam jechać do Klienta, na drugi koniec miasta (dodam jeszcze, że niedawno się przeprowadziłam i w ogóle nie znam tu nic) i musiałam prosić szwagra i brata, żeby mnie zawieźli, bo mąż akurat nie mógł. Była pełna mobilizacja, bo trzeba było do Klienta dostać się w miarę szybko, a zarówno brat, jak i szwagier jechali do mnie kilka km. To było na zasadzie, kto pierwszy ten lepszy i z tym jadę:D Jakbym miała autko, to dałabym sobie radę sama:) A tak to w sumie i tak miałam dużo szczęścia, że obaj byli dyspozycyjni, bo inaczej miałabym problem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti2905
jak szybko mijają te miesiące...zobaczycie, nawet się nie obejrzymy a minie pół roku i wszystkie zaciążymy :-) agbr - życzę żebyś jednak nie dostała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana32
Jeszcze godzinka i jadę do domku. W weekend dla męża i córeczki. Słodkie lenistwo we troje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaannkaaa
************************************************************ ************************ NICK/WIEK ....OSTATNIA ....DŁ. CYKLU...TERMIN OWU....TERMIN TESTU ********************************************************* **************************** ZUZZAK.......26.04.........27/28.........8/9.05.......... 22/23.05 ETERNO30........3.05..........?..............????.......???? ALUKA - 28......12.05.........ok.30.......ok 25.05..... ...ok.10.06 SURFITKA.....28.04.........30-31..........13-14.05...... ... ......28.05 BETI 30.........27.04..... ...28-33..........10-15.05.......ok.30.05 AGNES85 - 25.....4.05.....nie wiem już......ok 22.05?........ .8.06 ?? 2010/2011....15.04.......26-28...........26-29.04........ /10-12.05 MAJKA89......08.04........30-32..........19-23.04........ ....7-9.05. ANITIA-28.........20.04.........27.............04.05..... . .........18.05 MAMIKA30 -30.......28.04........30-34.........ok.10-15.05.... .....29.05 SODALITE 35.........28.04.......28/29.........ok.12-13...jak poczuje, ze jest cos inaczej AGBR 33 ........20.04............25/26..........15.05., ale nie robię tylko czekam ********************************************************* *************************** UDAłO SIE! ********************************************************* ************************** NICK ........................... TERMIN ********************************************************* **************************** kasiulek85.....................15 styczeń aaannkaaa.....................???? oOomadalenkaoOo - 20...........12 styczeń kacha855555555 - 24............21 styczeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×