Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milusinska:)

Zaczynamy swoje starania na 2011 r!

Polecane posty

Beti ale za to weekend ma być podobno ładny, więc może w końcu sprawdzi się ta prognoza pogody... Ja to już mam dość tego deszczu!!!!! Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu też będzie w miarę ładnie, bo nie uśmiecha mi się taki deszczowy urlopik. To mówisz, że trenujesz "mamusiowanie" z chrześnicą:D Fajnie tak, u mnie w najbliższej rodzinie nikt nie ma takiego małego dziecka, więc od dawna nie miałam okazji "potrenować":D Ech!!!! Jak się w końcu uda "zafasolkować", to będę rzucona na głęboką wodę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!japojutrze smigam na solar pomijam ze ostatnie dwa lata pracowalam w solarium i troszke mi obrzydlo ale macie racje przy tej pogodzie trzeba sie wygrzac wiecie co @ nie ma nic sie nie dzieje zrobilam dzisiaj znowu test i nie wiem w czasie nic nie wyszlo ale po czasie jest bladziutka kreska wiem ze to sie nie liczy:(niestety a zawsze to jakas glupia nadzieja zaswita tyle czytam ze dziewczynom dopiero tydzien dwa po terminie test pokazal ciaze echhhhhhhh bez sensu te rozwazania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe, co robią Dziewczyny, bo tak jakoś się pusto zrobiło na tym forum???? Tylko my wspieramy aktywnie ten topik:D Potem się Beti okaże, ze same mamusie zaczną pisać, a my....Zamiast się "starać" piszemy hehehe:) W sumie ja to jestem na etapie oczekiwań na efekty pracy:) A w zasadzie efekt jednej nocy, bo coś mało było okazji w tym cyklu:/ Chyba sobie odpuściliśmy totalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Eterno!!!! To widzę, że Ty też oczekujesz na efekty:) Ja powiedziałam sobie, że zrobię test, jeśli @ spóźni mi się jakieś 2 tyg:) Wcześniej to chyba nie ma sensu. A tak mnie jakoś od czasu do czasu coś kłuje w dole brzucha, ale nie chcę się wkręcać, bo jak juz pisałam "starań" w tym miesiącu prawie nie było:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caly czas o tym nie myslalam a teraz swiruje tak jakbym cos przeczuwala ale chyba nic z tego dzisiaj 31 dc ostatnio @ przybyl w 26 wiec juz nie wiem nic bede po prostu oczekiwac az laskawie sie zjawi malpa jedna ale w piatek jade do M i juz tym zyje dzieciaki zostaja a ja do niemiec co prawda 10 godzin w jedna strone ale nawet lubie te droge:) martwi mni etylko ze pewnie akurat@ dostane wrrrrrrrrrrrrrrrrr ta menda okropna no!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eterno trzymam mocno kciukasy, żeby jednak się udało :-) I udanego wyjazdu życzę. Aluka ta moja chrześnica to już duża jest, 6 latek ma :-) A "trenuję" u siostry ciotecznej mojego M, jej córcia ma 7 miesięcy i jest cudna. Mieszkają niedaleko nas więc często się widujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Ja wróciłam właśnie z małej imprezki ogrodowej. Jakoś jestem mocno podstresowana, czuję,że okres się zbliża. Wczoraj zrobiłam test w 22dc-wyszła 1 kreska, chyba, bo momentami mi się wydawało,że coś tam jeszcze widzę.No ale raczej to było wgłębienie do kreski ciążowej;) Co do opalania to od dziś używam po raz kolejny balsamu brazującego, który daje znakomite efekty i nie śmierdzi i nie zostawia smug. Dla zainteresowanych podaję,że to Lirene, cafe late;) Czekam na okres, bo jak pisałam muszę się wyprowadzić na prostą z zębem, czyli go usunąć;) Co do urlopu, to nie mamy jakiś konkretnych planów, ale wyjeżdżamy na pewno na 2-3 tygodnie ze znajomymi;) Może wtedy wrócimy we troje;) Osobiście podejrzewam,że mam jakieś problemy z hormonami, w związku z tym chyba zasięgnę porady endokrynologa;) Ściskam Was mocno i życzę duuużo odpoczynku;)buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2010/2011 ja tez sie nad tym zastanawiam i jesli teraz dostane@ to ide zrobic hormony i 16 ide do gina juz sie umowilam i M tez wysle na badanie nasienia dojrzalam do tego czasem jest to jeden hormon i mozesz sie starac i starac i nic trzeba to wiec sprawdzic pojde prywatnie zbadac hormony i z wynikami do gina moze cos mi powie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno- ja to nie zgadzam się z opinią lekarzy,że jak się przez 2 lata starasz i nic to wtedy trzeba zacząć badania. Uważam,że z automatu jak idziesz do gina i mówisz,że chcesz starać się o dziecko, to obok standardowych badań ginekologicznych powinno z automatu dostać się skierowanie chociaż na podstawowe hormony, min. prolaktynę. No i facet powinien zbrobić badanie nasienia. Prosta procedura, a jaka przydatna. Ja osobiście jestem zaniepokojona,że już pół roku "celujemy" w dni płodne i nic nie wychodzi. Na pierwszy rzut podejrzenia winowajcy to albo jakiś hormon szwankuje albo mój mąż ma coś z nasieniem, nooo albo nasze nieregularny stresujący tryb zycia. Czekamy do końca września, jak się skończy sezon urlopowy i idę na badania. Mój maż, jeśli mu powiem,żeby się przebadał to na pewno na to pójdzie;) pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! No i ja od jakiegoś czasu myślę o tych badaniach...Zmobilizuję się chyba bo faktycznie nie ma na co czekać. Może to jakaś pierduła a człowiek się stara i stara i nic...a czas nie działa na moją korzyść :-) hihi Dziś robimy drugie podejście do placu zabaw :-) Chrześnica tylko wstała, wyjrzała przez okno i mówi,że nie pada :-) ,że można iść. Pozdrawiam i życzę miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno - a jak długie masz cykle. Bo 31 dzień to już późno. Ja robiłam test w 30 dc i były dwie grube krechy. Ale ja mam cykle 25-26 dni i nigdy mi się okres nie spóźniał. Jeżeli wybieracie się na badania, to moja rada - zasięgnijcie opinii w okolicy i pójdźcie do naprawdę sprawdzonego lekarza. Badanie nasienia na przykład mój mąż robił w zwykłej klinice i wyszły rewelacyjne, a jak zrobił w klinice leczenia niepłodności, to wyszło nie za bardzo. Nawet nam lekarz po obejrzeniu powiedział, że tylko in vitro, bo za słabe wyniki. Ale drugi lekarz powiedział, że widział i jeszcze gorsze, a naturalne ciąże były, no i jak widać się udało, tak, że uważajcie, bo to różnie bywa i z tymi lekarzami. Dodam, ze to pierwsze badanie miało zaledwie 30% tych danych, co to drugie z kliniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! @ przyszedl strasznie mi dzisiaj pewnie powiecie ze to przez@ ale ja mam po prostu dosc wszystkiego tego domu ciaglego biegu i wiecznej samotnosci nie chce juz miec dziecka nawet tego nie potrafie ogarnac cos peklo we mnie przestalam wierzyc ze cos sie zmieni nie mam z kim pogadac kazdy mowi poczekaj on wroci tylko ze Ci madrzy ludzie ida do swoich domow a ja z tym zostaje przepraszam ze sie zale bo tu nie powinnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej : ) To i ja się podłączę pod Wasz temat, bo te w których uczestniczyłam umarły : ) Mam nadzieję, że mnie wpuścicie? : -)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno - witaj :classic_cool: ze mną możesz pogadać zawsze - wiesz o tym : -) co do dziecka trzeba dużo cierpliwości... my się z mężem staramy od początku grudnia 2009 i ciągle nic i nic. Mam mieszane uczucia, z jhednej strasznie już bym chciała, z drugiej sobie myślę, że może lepiej, że jeszcze czas.. tylko nie wiem czy nto przypadkiem nie moja podświadomość się broni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eterno, nie martw się!!!! Wiem, że @ skutecznie potrafi popsuć nastrój. Ja też mam ciągle męża poza domem. Z jednej strony przyzwyczaiłam się do tego, a z drugiej nadal nie mogę pogodzić się z tym, ze ciągle jestem sama, a mąż na nic nie ma czasu. Trzymaj się dzielnie!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Witam Nowe koleżanki! Dziewczyny co do badań hormonalnych to jak najbardziej badajcie bo to jest potrzebne wszystko w nich wychodzi - ja robiłam miesiąc temu i u mnie z hormonami ok. Ja teraz robiłam wymaz z szyjki i za tydzien mam wyniki zobaczymy co wyjdzie - jak będzie ok to będzie hsg! eterno głowa do góry ja też mam doła w czasie miesiączki i mam dość wszystkiego musisz przeczekać kilka dni, a nastrój wróci i wszystko się ułoży! 2010/2011 ja też uzywam tego balsamu ;-) popieram jest rewelacyjny! Wczoraj miałam wesele i musiałam trochę przyciemnić karnację i się udało! Pozdrawiam Was cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej BRESTOVA FAJNIE ZE JESTES nie zagladam ostatnio do poczty co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszatabela
******************************************************* ************************ NICK/WIEK ....OSTATNIA ....DŁ. CYKLU...TERMIN OWU....TERMIN TESTU ********************************************************* **************************** ZUZZAK..........26.04.........27/28.......8/9.05......... ... 22/23.05 ETERNO30.......3.05..........28 ........17.05..................30/31.05 ALUKA - 28......12.05.........ok.30......ok 25.05..... .......ok.10.06 BETI 30...........01.06..... ...28-33.......15-20.06..................... AGNES85 25.....4.05.....nie wiem już....ok 22.05?..........8.06 ?? 2010/2011......11.05.........26-28.........05-07.06...... ...jak nie dostanę@ MAJKA89-21......11.05........30-32........24-29.05...... ....10-12.06 ANITIA-28........19.05.........27............02.06..... . ......16.06 MAMIKA30 -30....25.05........27-33........????????........27-28.06 SODALITE 35......01.06.....28/29..nic juz nie wiem ...jak poczuje, ze jest cos inaczej 27MALA27.........27.04........31-32........12-13.05.....2 8-29.05.2010 MAGDARETKA 34....01.05........28/29.......13-15........-1.06.10 KACHA855555555....?............?................?........ .......? ********************************************************* *************************** UDAłO SIE! ********************************************************* ************************** NICK ........................... TERMIN ********************************************************* **************************** KASIULEK85 25.....................15 styczeń AAANNNKKKAAA 23.....................24 grudzień oOoMAGDALENKoOo - 20..........12 styczeń AGBR 33 ............................27 stycznia ******************************************************** *****************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Co porabiacie ? Pusto tu u nas... Ja właśnie po @, humorek dopisuje, choć do pracy trzeba iść w weekend :-) ale już za tydzień urlopik :-) Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim! U mnie piękna pogoda, ja powoli szykuję się na imprezę rodzinną. Ja jestem,przed okresem, znowu mam PMS, taka jestem spięta,że aż mnie trzęsie w środku. Niestety, na pytanie dlaczego, nie potrafię odpowiedzieć. Po antybiotykach swędzą mnie "dolne" okolice, smaruję maścią.Brałam leki osłonowe, jadłam jogurty, ale i tak moja flora bakteryjna chyba jest zaburzona. Szykuje mi się chyba wizyta u gineksa, w sumie to i dobrze, bo muszę poprosić o skierowanie na badania hormonów. Pozdrawiam i miłego odpoczynku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U mnie upał, ja niedawno wstałam;)Dziś jedziemy na grilika, więc może się opalę;) Dziś w 27 dniu cyklu zrobiłam test- negatyw. Przy moich cyklach 26-28 dniowych, to raczej wiarygodny wynik. Zresztą czuję się okresowo. Mam znów mega PMS-a. Coraz bardziej się utwierdzam w przekonaniu, że mamy problem ze spłodzeniem dziecka. Pół roku starań w najbardziej płodne dni i nic. Udanej niedzieli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. U mnie weekand pod znakiem mdłośći i spania. No nie ukrywam , że ten początek ciąży okazuje się trudny. No i ponoć przynajmniej czerwiec taki będzie, może w lipcu się poprawi. Nie mam pojęcia jak jutro w pracy wytrzymam. 2010/2011 - pamiętaj, że my staraliśmy się półtora roku prawie, tak, że może nie nadszedł czas. Choć rozumiem Twoje obawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abgr-pocieszyłaś mnie;). czasami zachowuję się jak histeryczka, bo nie potrafię przestać myśleć, o tym czy zajdę, czy jestem na tyle zdrowa, by mogło u mnie pod sercem zamieszkać dziecko, czy ono będzie zdrowe. Na razie muszę zrobić porządek z tym chorym zębem. Postanowiłam również, że poprawię sobie trochę wygląd estyczny mojego uzębienia. Tobie i Twojemu dzieciątku życzę zdrówka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) wreszcie się pogoda poprawiła - u mnie w łodzi cudnie :) piątek i sobota przeszły pod znakiem piwka i koncertów, wczoraj za to spedziłam praktycznie cały dzień na dłuugim spacerze z mężem. humorek bdb, o dziecku nie myslę więc jest ok :) przyznam się wam tez, że nie wchodzę tutaj bo naprawdę wolę nie mysleć i się nie dołować a tematyka tego forum niestety temu nie sprzyja ;) pozdrawiam wszystkie stare i nowe koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki u mnie dzis 20 dc no wiec za jakis tydzien powinnam dostac @ ale jakos nie mysle o tym. Mam inne sprawy na glowie, i tylko jak tu zagladam, tak sobie mysle ze fajnie by bylo zajsc. Ale nie szukam zadnych objawow ani nic takiego. Teraz bede miala strasznie duzo pracy bo wszyscy na urlopach, poza tym moj mezulek zwolnil sie z pracy wiec szukamy czegos nowego dla niego dodatkowo tesciowa przyjechala w odwiedziny, ale ona jest ok. A no i jedziemy na urlop juz za 4,5 tygodnia, mam nadzieje ze do tego czasu juz mezulek znajdzie stala prace, ale jak nie to tez sie nie martwie tym. Tu jest strasznie duzo pracy, jak tylko pierwszego dnia poszedl sie zapisac do biura nastepnego dnia juz byl w pracy, tylko teraz to tylko taka dorywcza. No ale zobaczymy. A poza tym ja znalazlam super ogloszenie dla siebie, no wiec bede skladac podanie no i zobaczymy, no wiec bardzo spokojnie podchodze do tematu dziecka. Nie napalam sie nic w tym miesiacu. Dzis ide do lekarza bo juz dostal wszystkie moje wyniki no i zobaczymy co mi powie, a poza tym to i tak wybieram sie do lekarza w polsce jak przyjedziemy na urlopik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U mnie też super pogoda :-) od razu się lepiej czuję :-) Wczoraj zakupiłam wiesiołka i zaczynam łykać. Na opakowaniu jest napisane trzy razy dziennie po 1-2 kapsułki, czy to nie za dużo ? :-) To nie są kapsułki tylko kapsuuły :-) Pozdrawiam Was gorąco, miłego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×