Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milusinska:)

Zaczynamy swoje starania na 2011 r!

Polecane posty

Dziekuje za odpowiedz o nasieniu ;) A jeszcze jakby ktos mogl napisac czym sie rozni test plytkowy od paskowego :( :/ :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też Wam dziękuję dziewczyny za wiadomość o tych badaniach nasienia! Super, ze napisałyście:) A ja dzis byłam pierwszy dzień w pracy po urlopie i tak jakoś mi źle:( Bo wiem, że do następnego urlopu muszę długo poczekać. Ja złapałam takiego doła po tym jak @ przyszła, że od 2 dni przestałam mierzyć tempkę, a poza tym M nie poszedł na te badania. Sama nie wiem czemu...Niby nie miał nic przeciwko, a jednak sie nie wybrał, ani nawet nie znalazł, gdzie ewentualnie można je zrobić. Chyba muszę z tym wszystkim przystopować... pozdrawiam Was!Miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******************************************************* ************************ NICK/WIEK ....OSTATNIA ....DŁ. CYKLU...TERMIN OWU....TERMIN TESTU ********************************************************* **************************** ZUZZAK-21..........26.05.........27/28.......8/9.06...... ... 22/23.06 ETERNO30.......3.05..........28 ........17.05..................30/31.05 ALUKA - 28......12.06.........ok.30......ok 27.06..... .......????????? BETI 30...........01.06..... ...28-33.......15-20.06..................... AGNES85 25.....06.06...........33.......ok 23.06?..............7.07 2010/2011......11.05.........26-28.........05-07.06...... .jak nie dostanę@ MAJKA89-21......11.05........30-32........24-29.05...... ....10-12.06 ANITIA-28........13.06 .........27............24.06..... . ......09.07 MAMIKA30 -30....25.05........27-33........????????........27-28.06 SODALITE 35......01.06.....28/29..nic juz nie wiem ...jak poczuje, ze jest cos inaczej 27MALA27.........27.04........31-32........12-13.05.....2 8-29.05.2010 MAGDARETKA 34....01.05........28/29.......13-15........-1.06.10 KACHA855555555....?............?................?........ .......? SCOOBY84 02.05........30-45..........02-03.06 ..........16-17.06 ********************************************************* *************************** UDAłO SIE! ********************************************************* ************************** NICK ........................... TERMIN ********************************************************* **************************** KASIULEK85 25.....................15 styczeń AAANNNKKKAAA 23.....................24 grudzień oOoMAGDALENKoOo - 20..........12 styczeń AGBR 33 ............................27 stycznia ******************************************************** *****************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aluka - można zrobić w każdej klinice leczenia niepłodności - na życzenie. Nie wiem gdzie mieszkasz, ale w każdym dużym mieście na bank jest. Można też w jakiś innych przychodniach, ale trzeba mieć skierowanie. Mój mąż robił w Novum w Warszawie - zapisałam go na telefon.Ale to trzeba 4 dni abstynecji zachować, więc i tak z marszu się nie da zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Aluka nie martw się, będzie dobrze...musi być :-) Sodalite ja nie dałam rady co dwa dni...mój M musiał wyjechać i było 10dc i dopiero 14dc, teraz już może być co dwa, ale chyba owu była już. Od 10 do 13 miałam ładny śluz ( typu białko kurze :-) a teraz nic, choć dziwne to by było bo mam cykle z reguły ok.32-33 dni, więc nie wiem już nic. Właśnie zaczęłam urlop i jak wrócę zamierzam iść porobić badania. Zbliżamy się powoli do roku starań, więc najwyższa pora. Witam serdecznie nowe koleżanki i życzę powodzenia. scooby84 trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do testów paskowych i płytkowych to chyba różnią się tylko tym, że na płytkowy mocz się wkrapla pipetką, a przy paskowym koniec paska macza się w moczu, bo przecież czułość mają taką samą. chyba że nie zrozumiałam pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Zuzzak - to juz nic nie rozumiem, z tymi testami i jakie to ma znaczenie :))) Beti, a ja omal bym wczoraj nie skorzystala tego dnia, bo mialam fochy i wszystko mnie draznilo i bylam bardzo obrazalska, jakos sie tak dalam pozniej udobruchac, to maz stwierdzil, ze czekal caly dzien a i moje humory - wedlug jego obserwacji ostatniej- zwiastuja nadejscie owulacji i ... sie stalo. Tak wiec my nadal probujemy co drugi dzien i sprawdzam testem owulacyjnym. Mi w tamtym miesiacu tezjakos dziwnie wykazalo owulacje - wedlug mnie za wczesnie, dlatego w tym miesiacu wogole nie patrze na zadne kalkulatory owulacyjne, plodne bo kazdy pokazuje co innego, a wiekszosc sie ustawia pod miesiaczke idealna :( Drazni mnie to, ze test usmiechniety nie pokazal mi jeszcze owulacji, tak wiec denerwuje sie ze juz nic nie wiem i nie rozumiem. Pisalam wam, ze mi sie cykl zmeinil i dlugosc miesiaczki, ze raz w tym roku mialam miesiaczke 18 dniowa i mialam dwie po 2 dni (wczesniej zawsze 5 donajmniej) ginekolog powiedziala, ze nie widzi w tym nic zlego, ze to zmiany z wiekiem, ze normalnie to by mnie wsadzila na pigulki ale skoro probuje zajsc w ciaze to nie,. Hormony mialam zbadane i wszystko gra. Z tego co patrzalam to cykle mam ok 28-29 choc zdarzaLY SIE 33 dwa lata temu albo 30 w poprzednim roku, i dwa razy po 24 :( A ten rok: 30 dni, 35, 33, 23, 33 - cale to jakies pokrecone - mam nadzieje, ze dojdzie do normy. Nie wiem czy przez to, ale pracujemy z dziewczyna, ktora ma bardzo nieregularne miesiaczki i przez nia wszystkim sie cykl popierdzielil, ona potrafi nawet miesiaczki nie miec przez 2 miesiace :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam tabelkę ******************************************************* ************************ NICK/WIEK ....OSTATNIA ....DŁ. CYKLU...TERMIN OWU....TERMIN TESTU ********************************************************* **************************** ZUZZAK-21..........26.05.........27/28.......8/9.06...... ... 22/23.06 ETERNO30.......3.05..........28 ........17.05..................30/31.05 ALUKA - 28......12.06.........ok.30......ok 27.06..... .......????????? BETI 30...........01.06..... ...28-33.......15-20.06..................... AGNES85 25.....06.06...........33.......ok 23.06?..............7.07 2010/2011......07.06.........26-28.........17-19.06...... .jak nie dostanę@ MAJKA89-21......11.05........30-32........24-29.05...... ....10-12.06 ANITIA-28........13.06 .........27............24.06..... . ......09.07 MAMIKA30 -30....25.05........27-33........????????........27-28.06 SODALITE 35......01.06.....28/29..nic juz nie wiem ...jak poczuje, ze jest cos inaczej 27MALA27.........27.04........31-32........12-13.05.....2 8-29.05.2010 MAGDARETKA 34....01.05........28/29.......13-15........-1.06.10 KACHA855555555....?............?................?........ .......? SCOOBY84 02.05........30-45..........02-03.06 ..........16-17.06 ********************************************************* *************************** UDAłO SIE! ********************************************************* ************************** NICK ........................... TERMIN ********************************************************* **************************** KASIULEK85 25.....................15 styczeń AAANNNKKKAAA 23.....................24 grudzień oOoMAGDALENKoOo - 20..........12 styczeń AGBR 33 ............................27 stycznia ******************************************************** *****************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey! Test pokazal buzke, a to znaczy, ze owulacja pojawi sie w ciagu 24-48 godzin, w koncu cos sie dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to przytulanki pewnie są i dlatego nikt tu teraz nie wchodzi :P zbereźnica :D ja oczekuję na @, jeszcze ok 5 dni, drażliwa chodzę od 2 dni jak osa, moj mąż chyba dzisiaj dostał swój męski odpowiednik okresu bo od rana ma humor pt. wszystko na nie a na moje wszelkie pytania odpowiada "bo tak" wprost wspaniale. mam ochotę delikwenta udusić ale zostawię go, jeszcze się przyda ;) wczoraj kino z koleżanką "toy story 3" w 3d [bo dostała z pracy darmowe zaproszenia:D] same dzieciaki na sali :D a potem koncercik i piwko z mężusiem :) a co tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Dziewczyny!!!! Już mi lepiej:) Wróciłam do mierzenia tempki i przygotowuję się do kolejnej owu:) A poza tym, to szara rzeczywistość:( Szkoda, bo na urlopie było mi rewelacyjnie:) pozdrowienia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki dawno nie zagladalam:( ale widze ze nadal jestescie i dzielnie sie staracie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i na sie wreszcie uaktualnie:) ******************************************************* ************************ NICK/WIEK ....OSTATNIA ....DŁ. CYKLU...TERMIN OWU....TERMIN TESTU ********************************************************* **************************** ZUZZAK-21..........26.05.........27/28.......8/9.06...... ... 22/23.06 ETERNO30.......3.06..........30 ........18/19.05..................3.07 ALUKA - 28......12.06.........ok.30......ok 27.06..... .......????????? BETI 30...........01.06..... ...28-33.......15-20.06..................... AGNES85 25.....06.06...........33.......ok 23.06?..............7.07 2010/2011......07.06.........26-28.........17-19.06...... .jak nie dostanę@ MAJKA89-21......11.05........30-32........24-29.05...... ....10-12.06 ANITIA-28........13.06 .........27............24.06..... . ......09.07 MAMIKA30 -30....25.05........27-33........????????........27-28.06 SODALITE 35......01.06.....28/29..nic juz nie wiem ...jak poczuje, ze jest cos inaczej 27MALA27.........27.04........31-32........12-13.05.....2 8-29.05.2010 MAGDARETKA 34....01.05........28/29.......13-15........-1.06.10 KACHA855555555....?............?................?........ .......? SCOOBY84 02.05........30-45..........02-03.06 ..........16-17.06 ********************************************************* *************************** UDAłO SIE! ********************************************************* ************************** NICK ........................... TERMIN ********************************************************* **************************** KASIULEK85 25.....................15 styczeń AAANNNKKKAAA 23.....................24 grudzień oOoMAGDALENKoOo - 20..........12 styczeń AGBR 33 ............................27 stycznia ******************************************************** *****************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK ....OSTATNIA ....DŁ. CYKLU...TERMIN OWU....TERMIN TESTU ********************************************************* **************************** ZUZZAK-21..........26.05.........27/28.......8/9.06...... ... 22/23.06 ETERNO30.......3.06..........30 ........18/19.05..................3.07 ALUKA - 28......12.06.........ok.30......ok 27.06..... .......????????? BETI 30...........01.06..... ...28-33.......15-20.06..................... AGNES85 25.....06.06...........33.......ok 23.06?..............7.07 2010/2011......07.06.........26-28.........17-19.06...... .jak nie dostanę@ MAJKA89-21......11.06........30-32........24-29.06...... ....10-12.07 ANITIA-28........13.06 .........27............24.06..... . ......09.07 MAMIKA30 -30....25.05........27-33........????????........27-28.06 SODALITE 35......01.06.....28/29..nic juz nie wiem ...jak poczuje, ze jest cos inaczej 27MALA27.........27.04........31-32........12-13.05.....2 8-29.05.2010 MAGDARETKA 34....01.05........28/29.......13-15........-1.06.10 KACHA855555555....?............?................?........ .......? SCOOBY84 02.05........30-45..........02-03.06 ..........16-17.06 ********************************************************* *************************** UDAłO SIE! ********************************************************* ************************** NICK ........................... TERMIN ********************************************************* **************************** KASIULEK85 25.....................15 styczeń AAANNNKKKAAA 23.....................24 grudzień oOoMAGDALENKoOo - 20..........12 styczeń AGBR 33 ............................27 stycznia hej dziewczyny!! uaktualniam się :) wczoraj z M. wróciliśmy z urlopu- i znów szara rzeczywistość po dwóch tygodniach leniuchowania :) wypoczęłam a to najważniejsze. niestety @ nie pozwolił nam zbytnio na starania, ale na szczęście już się skończył więc można dalej się starać o maleństwo. :) chyba też się dostsosuję do metody co dwa dni od 10dc. :P do końca tygodnia mam jeszcze urlop więc nie tak najgorzej. siedzę sama bo M. jechał do firmy bo coś tam nie szło i jak zwykle nie mogli sobie poradzić ehh. ;/ widzę że u Was starania intensywne :) i dobrze!! pozdrawiam !! ;* ******************************************************** *****************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usmiechnieta buzka pokazala sie 2 dzien pod rzad, sprawdzilam w necie w recenzjach tego produktu, nie tylko ja tak mam :) Tylko teraz co? Dzialac, czy co drugi dzien? Bo wczoraj juz bylo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, sory nie czytałam całego watku ale zastanawia mnie dlaczego trzeba się starać ,,co drugi dzień"? nie mozna codziennie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Podczytuje, podczytuje, ale jakos brak weny do pisania. Lepiej sie starac co 2 dni, bo codziennie to zolnierzyki sie oslabiaja ;) Solidate, a ty mieszkasz w USA? Jesli w okolicach NY moge polecic ci fantastycznego lekarza , dzieki ktoremu wlasciwie po 5 latach staran udalo mi sie zostac mama :) Z tym, ze jest mega drogi i bez ubezpieczenia to porazka. U mnie wszystko bez zmian. Serce sie rwie do ponownego macierzynstwa, a rozum i wspolmalzonek mowi stop. Nie ma antykoncepcji, ale ciazy tez nie :( No nic, na wszystko musi byc odpowiedni czas i miejsce. Jak zwykle pozdrawiam goraco i zycze powodzenia. Oby II tabelka szybko sie powiekszala, i zanim powstanie III pierwszej juz nie bylo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestesmy po badaniu nasienia i nie jest zle ale malo ruchliwe te nasze robaczki:( boje sie ze to ja mam problem caly czas mnie ta mysl przesladuje dol mnie dopadl i tyle ach moze to wszystko nie ma sensu tak chcialabym nie myslec ale nie potrafie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Byłam dziś u ginekologa i on mi powiedział, że teraz pary czekają na dzidziusia nawet 18 cykli i, że to norma i nie ma się czym przejmować. Powiedział, że on jest tego przykładem bo z żoną właśnie udało im się dopiero w 18 cyklu i wcale nie robili wcześniej żadnych badań tylko czekali, dopiero po 18 cyklu mieli robić ale im się udało. Zdziwiłam się bo przecież to ginekolog i mógł wcześnej porobić jakieś badania, ja jestem niecierpliwa i nie mogłabym tak bezczynnie czekać 18 cykli. A pozatym to robił mi kontrolne usg i stwierdził, że raczej w tym cyklu nie będzie dzidziusia bo wygląd macicy na to nie wskazuje :-( No nic poczekamy zobaczymy. Jeszcze tylko 10 dni Pozdrowienia dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj kolezanka zadzwonila, ze iostra jej meza i zona jej meza brata obydwie oglosily, ze w ciazy, nieplanowanej ale.. ciesza sie jak diabli, jedni wpadni, drudzy od grudnia stosowali metode: niech sie dzieje nie zabezpieczamy sie i... sa w ciazy. Jakos mnie to tak zesmucilo/zezloscilo, pomimo tego, ze sama nie za bardzo sie staram, a prawdziwe starania to od grudnia mialam tak naprawde w 2 miwesiacach: kwietniu i czerwcu, tez chcialam metoda niech sie dzieje co chce i myslalam, ze jak ja chce to sie zaraz trafi. na necie u dziewczyn stosujacych ten sam test i mierzacych temperature znalazlam info, ze u nich kiedy dwa dni pokazuje usmiechnieta buzke to w drugi dzien - wedlug termometru - jest owulacja, wiec albo zyjatka z wczoraj tak czekaja, albo... trzeba dolozyc nowych, ha ha ah ************************************************************************* ❤️BABYHOPES / PO TRZYDZIESTCE / USA / 2010 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4442771 🌻TESTY OWULACYJNE - ktos stosuje? stosowal? http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4454939 ...i ja 😘 http://www.thegratefulgoddess.com/images/Sto ne_Sodalite_m.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Sodalite ja chyba też zastosuję się do rad Twojego gina, no i będzie co drugi dzień:) Dziś 7dc, więc wkrótce będzie można znowu rozpocząć starania. no i oczywiście muszę popracować nad M, żeby poszedł na te badania, ale to już po staraniach, bo nie chcę tracić czasu na ten jego ok 4 dniowy post przed badaniami:) pozdrawiam Was! miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sodalite - my się w dniach owulacyjnych staraliśmy codziennie, a w poprzedzających co dwa - tak na wszelki wypadek. A lekarze to różnie mówią. Jedni, żeby co dwa dni, a jeden lekarz powiedział nam, że co najmniej pięć razy w tygodniu, bo tak to to żadne staranie jest. Ja nie mam nabożnego stosunku do lekarzy, bo naprawdę każdy może mieć na ten sam temat różną opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Sodalite trzymam kciuki za Ciebie :-) i pozostałe dziewczyny oczywiście też :-) bo u mnie w tym miesiącu starania nie za bardzo wyszły :-( M najpierw wyjechał, potem inne sprawy na głowie, kupno samochodu, bo nie wiem czy Wam pisałam, ale wypłacili nam to odszkodowanie, całkiem nie małe i już mamy nowy samochód od dwóch dni :-) więc w sobotę nad morze mamy już czym śmigać :-) Sodalite a te testy z buźką drogie są ? i po ile jest w opakowaniu ? chyba sobie kupię na przyszły miesiąc. Eterno masz dwoje dzieci, więc nic z Tobą nie nie tak :-) Proszę przestać łapać dołki!!! Wszystko będzie dobrze, zobaczysz. A jak tam u Ciebie w pracy ? Co poza dołkiem słychać ? agbr a jak Ty się czujesz? mdłości dokuczają :-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Beti super, że tak szybko Wam odszkodowanie wypłacili. Samochód ważna rzecz. Ja nie przepdam za jazda samochodem, ale mieszkamy w takim miejscu, że bez samochodu sie nie da funkcjonować, nawet głupie zakupy sa problemem. Ja czuje sie tak sobie. Cały czas mam te mdłości a jedzenie to tortura. Jak odpuści na dzień, to potem męczy ze zdwojona siłą. Jeszcze co najmniej trzy tygodnie -:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agbr moja radość z "nowego" samochodu nie trwała zbyt długo :-( M właśnie jechał go ubezpieczyć ( na wypadek ponownej kradzieży, bo stracha mamy teraz jak nie wiem ) i wrócił na lawecie bo samochód stanął. A my jutro w nocy mieliśmy nim jechać nad morze :-( Teraz jest z nim w warsztacie i nie wiadomo czy uda się go naprawić :-( Jak pech to na całego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti bardzo mi przykro, ale moze jak dopiero kupilscie ten samochod to jeszcze gwarancja obowiazuje, nawet jesli przeciez kupiliscie od kogos samochod to jakas gwarancja jest. Musicie sie dowiedziec jak to wszystko wyglada. U mnie teraz 6 dc no i jakos niedlugo zaczniemy starania, ale juz sama nie wiem kiedy bardzo zaczac, bo osatni cykl mialam 26 dni czyli ok 12 dc juz mam owulke, no wiec od 10 dc to juz chyba troche pozno, przydaloby sie chyba wczesniej, sama juz nie wiem. Po prostu chyba bedziemy probowac kiedy nam sie zachce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK ....OSTATNIA ....DŁ. CYKLU...TERMIN OWU....TERMIN TESTU ********************************************************* **************************** ZUZZAK-21..........26.05.........27/28.......8/9.06...... ... 22/23.06 ETERNO30.......3.06..........30 ........18/19.05..................3.07 ALUKA - 28......12.06.........ok.30......ok 27.06..... .......????????? BETI 30...........01.06..... ...28-33.......15-20.06..................... AGNES85 25.....06.06...........33.......ok 23.06?..............7.07 2010/2011......07.06.........26-28.........17-19.06...... .jak nie dostanę@ MAJKA89-21......11.06........30-32........24-29.06...... ....10-12.07 ANITIA-28........13.06 .........27............24.06..... . ......09.07 MAMIKA30 -30....25.05........27-33........????????........27-28.06 SODALITE 35......01.06.....28/29.....ok. 18 ...jak poczuje, ze jest cos inaczej 27MALA27.........27.04........31-32........12-13.05.....2 8-29.05.2010 MAGDARETKA 34....01.05........28/29.......13-15........-1.06.10 KACHA855555555....?............?................?........ .......? SCOOBY84 02.05........30-45..........02-03.06 ..........16-17.06 ********************************************************* *************************** UDAłO SIE! ********************************************************* ************************** NICK ........................... TERMIN ********************************************************* **************************** KASIULEK85 25.....................15 styczeń AAANNNKKKAAA 23.....................24 grudzień oOoMAGDALENKoOo - 20..........12 styczeń AGBR 33 ............................27 stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny co slychac? wiecie co ja wiem ze mam dzieci ale to niestety nie gwarantuje mi plodnosci przez ostatnie 8 lat moglo sie wiele zmienic rozmawialam o tym z lekarzem ale sie martwie mysle ze kazda z nas o tym mysli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz eterno rozumiem cie calkowicie. Ja tez niedawno niby bylam w ciazy, ale po zabiegu po poronieniu jest tak ze sie zastanawiam, czy w ogole uda mi sie zajsc jeszcze w ciaze. Czasami mysle ze przeciez musi byc ok, a z drugiej strony sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×