Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milusinska:)

Zaczynamy swoje starania na 2011 r!

Polecane posty

Hej dziewczynki! Daaawno mnie tu nie było ;) Ja juz prawie w 28tygodniu. Będzie dziewczynka. Termin mam na przełomie kwietnia-maja. Czuję się ogólnie dobrze, choc znów mnie czesto mdli i nieraz wymiotuję. Podobno normalne, bo jest ucisk na trzewia. Mała daje znać o sobie, wierzga w brzuchu. Słuchamy codziennie muzyczki i gadam do niej;) Powoli zaczyna ogarniać mnie panika i niepokój, jak to będzie ;) Beti- przykro mi, następnym razem będzie ok. abgr i jak rozpakowałaś się? ściskam Was mocno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Daaawno mnie tu nie było ;) Ja juz prawie w 28tygodniu. Będzie dziewczynka. Termin mam na przełomie kwietnia-maja. Czuję się ogólnie dobrze, choc znów mnie czesto mdli i nieraz wymiotuję. Podobno normalne, bo jest ucisk na trzewia. Mała daje znać o sobie, wierzga w brzuchu. Słuchamy codziennie muzyczki i gadam do niej;) Powoli zaczyna ogarniać mnie panika i niepokój, jak to będzie ;) Beti- przykro mi, następnym razem będzie ok. abgr i jak rozpakowałaś się? ściskam Was mocno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana32
Witam dziewczyny! Beti u mnie psychicznie lepiej ale fizycznie nadal badania i chodzenie po lekarzach. Teraz czeka mnie jeszcze wizyta u endokrynologa. Mój lekarz powiedział bym poczekała z kolejną ciążą do wakacji. zobaczę co powie jeszcze endokrynolog. Pozdrawiam Trzymaj się Beti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK ....OSTATNI okres ....DŁ. CYKLU......................TEST :d ********************************************************* **************************** ANITIA..............03.09............28................. ................01.10 ANA32..............17.09..........26-28.................. ......... jesień 2011??? LEONIELKA 27.....18.09.........31-32..............................po 19.10 JEśLI................26.10.......32 - 36.................początek grudnia?? ETERNO30..........14.11..............???........zaczynam na wiosne ALUKA - 28........ 06.12........................................... ........... EWKA WYSTRASZONA..13,12.......26-28....................jak spóźni się @ ❤️❤️MIESIACZKA❤️❤️ROK 2011❤️❤️ SODALITE 35.......08.02........25-32................................ .jak cos sie zmieni ************************************** ******************* *************************** U D A L O S I E !!! NICK ........................... TERMIN ...plec... ********************************************************* **************************** oOoMAGDALENKoOo - 20..........12 styczeń KASIULEK85 25......................15 styczeń AAANNNKKKAAA 23..................24 grudzień AGBR 33 ..............................27 stycznia - chłopak MAMIKA30.............................31 marzec 2010/2011..........................około 8 maja Beti2905..............................20 sierpień ********************************************************* *************************** *********************************************** **************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie miesiaczka jak w zegarku, co miesiac albo Dobrze ze mam silny pms to zwykle wiem o nadejsciu na conajmniej tydzien przed, nie ludze sie. Zycze wszystkim paniom przemilych walentynek i pozdrawiam. p.s. 2011 - nie przejmuj sie, ja tez juz nie zagladam, inne dziewczyny tez, miesiacami sie nie odzywaja, zycze ci najlepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Sodalite, Aktualizuję tabelkę, bo zapomniałam się wykasować :-( NICK/WIEK ....OSTATNI okres ....DŁ. CYKLU......................TEST :d ********************************************************* **************************** ANITIA..............03.09............28................. ................01.10 ANA32..............17.09..........26-28.................. ......... jesień 2011??? LEONIELKA 27.....18.09.........31-32..............................po 19.10 JEśLI................26.10.......32 - 36.................początek grudnia?? ETERNO30..........14.11..............???........zaczynam na wiosne ALUKA - 28........ 06.12........................................... ........... EWKA WYSTRASZONA..13,12.......26-28....................jak spóźni się @ MIESIACZKA ROK 2011 SODALITE 35.......08.02........25-32................................ .jak cos sie zmieni ************************************** ******************* *************************** U D A L O S I E !!! NICK ........................... TERMIN ...plec... ********************************************************* **************************** oOoMAGDALENKoOo - 20..........12 styczeń KASIULEK85 25......................15 styczeń AAANNNKKKAAA 23..................24 grudzień AGBR 33 ..............................27 stycznia - chłopak MAMIKA30.............................31 marzec 2010/2011..........................około 8 maja ********************************************************* *************************** *********************************************** ************************** *********************************************** **************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana32
NICK/WIEK ....OSTATNI okres ....DŁ. CYKLU......................TEST :d ********************************************************* **************************** ANITIA..............03.09............28................. ................01.10 LEONIELKA 27.....18.09.........31-32..............................po 19.10 JEśLI................26.10.......32 - 36.................początek grudnia?? ETERNO30..........14.11..............???........zaczynam na wiosne ALUKA - 28........ 06.12........................................... ........... EWKA WYSTRASZONA..13,12.......26-28....................jak spóźni się @ MIESIACZKA ROK 2011 SODALITE 35.......08.02........25-32................................ .jak cos sie zmieni ana32............23.01...........26-29...............................lato 2011 ************************************** ******************* *************************** U D A L O S I E !!! NICK ........................... TERMIN ...plec... ********************************************************* **************************** oOoMAGDALENKoOo - 20..........12 styczeń KASIULEK85 25......................15 styczeń AAANNNKKKAAA 23..................24 grudzień AGBR 33 ..............................27 stycznia - chłopak MAMIKA30.............................31 marzec 2010/2011..........................około 8 maja Beti2905..............................20 sierpień ********************************************************* ***************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK ....OSTATNI okres ....DŁ. CYKLU......................TEST :d ********************************************************* **************************** ANITIA..............03.09............28................. ................01.10 LEONIELKA 27.....18.09.........31-32..............................po 19.10 JEśLI................26.10.......32 - 36.................początek grudnia?? ETERNO30..........14.11..............???........zaczynam na wiosne ALUKA - 28........ 06.12........................................... ........... EWKA WYSTRASZONA..13,12.......26-28....................jak spóźni się @ MIESIACZKA ROK 2011 SODALITE 35.......08.02........25-32................................ .jak cos sie zmieni ana32............23.01...........26-29................... ............lato 2011 ************************************** ******************* *************************** U D A L O S I E !!! NICK ........................... TERMIN ...plec... ********************************************************* **************************** oOoMAGDALENKoOo - 20..........12 styczeń KASIULEK85 25......................15 styczeń AAANNNKKKAAA 23..................24 grudzień AGBR 33 ..............................27 stycznia - chłopak MAMIKA30.............................31 marzec 2010/2011..........................około 8 maja ********************************************************* ***************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodziłąm 07.02.2011. May zdrowy, ale tak marudny, że nie mam jak pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodziłąm 07.02.2011. May zdrowy, ale tak marudny, że nie mam jak pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mama przyjechała, to mogę chwilę popisać. W czwartek 03.02.11 zostałam przyjęta na oddział patologii na Inflanckiej, bo było już 7 dni po terminie i na zapisie KTG wyszło, że mały ma spadki tętna. W piątek zrobili mi test oksytocynowy, który wykazał jakieś skurcze, ale nie na tyle, że by na porodówkę. W sobotę mi darowali i kwitłam w szpitalu, myślałam, że niedziela będzię taka sama, bo lekarze nie kwapią się w weekand na takie zabawy. Ale w niedzielę mnie wzięli jednak na kolejny test i znowu spadek tętna. Przestraszyli się, zaczli coś mówić o cesarce, w końcu stwierdzili, że dadzą mi tzw. kroplówkę próbną. Dostałam 5 butli oksytocyny raz za razem, trwało to coś z 5 godzin. Tętno w międzyczasie się poprawiło, ale , że nie było rozwarcia, to odesłali mnie na oddział z powrotem. Tyle, że zaczeły mnie podbierać lekkie skurcze już. Mąż pojechał o 19-tej (na Inflanckiej wyganiają po tej godzinie), ja zostałam czytałam książkę, ale czułam, że coś się dzieje. Położyłam się spać, ale o 23-ciej obudziły mnie już całkiem bolesne i dość regularne skurcze. Poszłam do położnych zbadały mnie, że szyjka krótka, ale wciąż rozwarcia nie ma. Dały coś na rozwarcie i się zaczęło. Męczyłam się tak z tym do obchodu o 8-mej, panie bardzo mi zreszta pomagały. Rano skierowali mnie na porodówkę z powrotem, dostałam jeszcze jedną kroplówę, skurcze już co trzy minuty, przyszła pani doktor zbadała mnie i powiedziała, ku mojej radości, że już jest dwa centymetry. Przebiła mi pęchęrz, niestety okazało się, że wody były zielone. Te spadki tętna były jednak nieprzypadkowe - mały się nie dotleniał i za którymś razem przeżył pewnie stresik i "popuścił" do wód - tak mi później tłumaczyła położna. Była to godzina 11 w poniedziałek. Ale pozwolono mi rodzić naturalnie, choć mina pani doktor na widok tych zielonych wód była poważna. Miałam tam opłaconą położną, która zaraz przyjechała, na moje pytanie czy to groźne, powiedziała, że spokojnie będziemy monitorowali cały poród. Tak, ze niestety przeżyłam kolejne 7 godzin cały czas podpięta do KTG. Na szczęście są one bezprzewodowe, więc mogłam stać., tylko na czas lewatywy mi zdjęła. Niestety małemu przy skurczach tak spadało tętno (miejscami, to 80, a nawet 77, że cały czas się frasowali co to będzie. Ostatecznie doszłam już do skurczów partych i była szybka decyzja - że albo rodzimy, albo cesarka. Ponieważ już było prawie 9 cm postanowili, że spróbuje urodzić. Posadzili mnie na fotel i kazali przeć. Ale okazało się, że jednak tego centymetra brakuje, mały jeszcze sie dobrze nie wstawiał, tętno wariowało i w ostatniej chwili zapadła decyzja o cesarce. Próbowałam nawet negocjować, że jeszcze spróbuje, choć po 19 godzinach niespania byłam wykończona, ale już nie było dyskusji. Pokroili mnie w 10 minut i rzeczywiście to był chyba ostatni moment. Ale suma sumarum mały zdrowy, jesteśmy w domku. Tyle, że trochę marudny, zwłaszcza wieczorami, za to jak zaśnie o 23 to nawet nam raz 5 godzin przespał, tak, ze coś za coś. W każdym bądź razie od tygodnia jesteśmy szczęśliwymi rodzicami Wojtusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agbr gratuluje synka. urodził się dokładnie w moje urodzinki :-) ja niedługo kończę 34 tydz mam nadzieję, że jeszcze m-ąc i dzidzia zechce wyjść nie chcę się przeterminować pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agbr gratulacje :-) dużo zdrówka dla Ciebie i Wojtusia :-) W miarę możliwości pisz co tam u Was. Pozdrawiam cieplutko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agbr ja również gratuluję! Dużo zdrówka dla maluszka! Beti przykro mi bardzo, ale głowa do góry! Kiedyś na pewno się uda. A ja zmieniłam pracę, ostatnio dużo się dzieje, dlatego odpuściliśmy troszkę "starania". Pozdrawiam Was ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NASZA TABELA
😡dziwnie dlugi okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NASZA TABELA
🌻NICK/WIEK ....OSTATNI okres ....DŁ. CYKLU......................TEST :d ********************************************************* **************************** ANITIA..............03.09............28................. ................01.10😡dziwnie dlugi okres LEONIELKA 27.....18.09.........31-32..............................po 19.10😡dziwnie dlugi okres JEśLI................26.10.......32 - 36.................początek grudnia??😡dziwnie dlugi okres ETERNO30..........14.11..............???........zaczynam na wiosne😡dziwnie dlugi okres ALUKA - 28........ 06.12........................................... 😡dziwnie dlugi okres EWKA WYSTRASZONA..13,12.......26-28....................jak spóźni się @😡dziwnie dlugi okres ************************************************************************************ 🌻MIESIACZKA ROK 2011 ************************************************************************************* SODALITE 35.......08.02........25-32................................ .jak cos sie zmieni ana32............23.01...........26-29................... ............lato 2011 ************************************** ******************* *************************** U D A L O S I E !!! NICK ........................... TERMIN ...plec... ********************************************************* **************************** oOoMAGDALENKoOo - 20..........12 styczeń 😠ciaza przenoszona?! KASIULEK85 25......................15 styczeń 😠ciaza przenoszona?! AAANNNKKKAAA 23..................24 grudzień 😠ciaza przenoszona?! MAMIKA30.............................31 marzec❤️juz niedlugo 2010/2011..........................około 8 maja ********************************************************* *************************** ❤️😘JUZ JEST NA SWIECIE----------------DATA----WAGA---WZROST ************************************************************************************* AGBR 33 ..............................02.07.2011--- chłopak:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę, że ktoś poprawił za mnie tabelkę - dzięki wielkie -:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. co tam u Was? ja czekam. jeszcze 5 dni do terminu a ja codziennie mam nadzieję, że to dziś :-) no nic dzidzia sama zadecyduje kiedy wyjść. Pozdrowionka. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. 27 marca przez cc urodziła się moja córeczka Dagmarka. 2700 i 52 cm szczęścia :-) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agbr i Mamika - serdeczne gratulacje. Ja okres o tydzien wczesniej. NICK/WIEK ....OSTATNI okres ....DŁ. CYKLU......................TEST :d ********************************************************* **************************** ANITIA..............03.09............28................. ................01.10 dziwnie dlugi okres LEONIELKA 27.....18.09.........31-32..............................po 19.10 dziwnie dlugi okres JEśLI................26.10.......32 - 36.................początek grudnia?? dziwnie dlugi okres ETERNO30..........14.11..............???........zaczynam na wiosne dziwnie dlugi okres ALUKA - 28........ 06.12........................................... dziwnie dlugi okres EWKA WYSTRASZONA..13,12.......26-28....................jak spóźni się @ dziwnie dlugi okres ********************************************************* *************************** MIESIACZKA ROK 2011 ********************************************************* **************************** SODALITE 35.....03.30........25-32................................ .jak cos sie zmieni ana32............23.01...........26-29................... ............lato 2011 ************************************** ******************* *************************** U D A L O S I E !!! NICK ........................... TERMIN ...plec... ********************************************************* **************************** oOoMAGDALENKoOo - 20..........12 styczeń ciaza przenoszona?! KASIULEK85 25......................15 styczeń ciaza przenoszona?! AAANNNKKKAAA 23..................24 grudzień ciaza przenoszona?! 2010/2011..........................około 8 maja ********************************************************* *************************** JUZ JEST NA SWIECIE----------------DATA----WAGA---WZROST ********************************************************* **************************** AGBR 33 ..............................02.07.2011--- chłopak:classic_cool: MAMIKA30.............................03.27.2011---corka 😴 ***************************************************************************** Dobre to z tymi przenoszonymi miesiaczkami :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, juz sie nie staram, wrecz odwrotnie, to nie jest dobry okres dla mnie i szczerze? Jestem rozzalona, ze zaplanowalam to sobie i mi nie wyszlo, non stop slysze, ze ktos tam w ciazy, kto inny urodzil, ze sie nawet nie starali... pal licho. Od kilku miesiecy wrecz unikam, bo niestety teraz to nie jest dobry czas, i pewnie juz nie bedzie, mlodsza sie nie robie. Wpisuje miesiaczke z rozpedu, ze u mnie bez zmian, Testow juz tez nie robie ani nie kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻NICK/WIEK ....OSTATNI okres ....DŁ. CYKLU......................TEST :d ********************************************************* **************************** ANITIA..............03.09............28................. ................01.10 dziwnie dlugi okres LEONIELKA 27.....18.09.........31-32..............................po 19.10 dziwnie dlugi okres JEśLI................26.10.......32 - 36.................początek grudnia?? dziwnie dlugi okres ETERNO30..........14.11..............???........zaczynam na wiosne dziwnie dlugi okres ALUKA - 28........ 06.12........................................... dziwnie dlugi okres EWKA WYSTRASZONA..13,12.......26-28....................jak spóźni się @ dziwnie dlugi okres ********************************************************* *************************** 🌻MIESIACZKA ROK 2011 🌻 ********************************************************* **************************** SODALITE 35.....06.19........25-32................................ .jak cos sie zmieni ana32............23.01...........26-29................... ............lato 2011 ************************************** ******************* *************************** 🌻U D A L O S I E !!! NICK ........................... TERMIN ...PLEC... 🌻 ********************************************************* **************************** oOoMAGDALENKoOo - 20..........12 styczeń ciaza przenoszona?! KASIULEK85 25......................15 styczeń ciaza przenoszona?! AAANNNKKKAAA 23..................24 grudzień ciaza przenoszona?! 2010/2011..........................około 8 maja ********************************************************* *************************** 🌻JUZ JEST NA SWIECIE----------------DATA----WAGA---WZROST ********************************************************* **************************** AGBR 33 ..............................02.07.2011--- chłopak MAMIKA30.............................03.27.2011---corka ********************************************************* ******************** Dobre to z tymi przenoszonymi miesiaczkami *********************************************** **************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sodalite - trzymaj się. A mnie właśnie zwolniono z pracy -:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Widzę,że ktoś tu zaczął zaglądać :-) Mamika gratulacje :-) Agbr co się stało,że Cię zwolnili ? Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyprzedaż po dziecku;-)
Witam sprzedaje rzeczy po mojej córeczce Na tej aukcji jest link do maty edukacyjnej: http://allegro.pl/mata-edukacyjny-firmy-baby- ono-i1813254747.html Zapraszam również na obejrzenie pozostałych aukcji. Ceny niskie, ponieważ nie chcę aby rzeczy leżały i się kurzyły. Mam nadzieje, że jeszcze nie jedna pociecha z nich skorzysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej zagląda tu ktoś jeszcze? Ja znalazłam pracę, ale nie jestem zbyt zadowolona. Nie sądziłam zresztą, że tak trudno będzi mi młodego zostawić. Beti - po prostu wymieniona mnie na lepszy model. Mogłam iść do sądu, ale zaproponowali mi pieniądze i nie dostałam bym większego odszkodowania, bo dowiadywałam się w PIP. No cóż jakoś sobie radzimy. Na razie to szukam czegoś lepszego, najlepiej na pół etatu, żeby z małym być więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno tu nie zaglądałam i z trudem w ogóle odnalazłam ten temat... ...U mnie nadal bez zmian, czyli dzidziusia jak nie było, tak nie ma... Czekamy, co przyniesie czas. Znaleźliśmy dobrego lekarza, który daje nam dużo nadziei. Jesteśmy po badaniach, wkrótce wizyta i mam nadzieję w końcu jakaś konkretna diagnoza, bo szczerze powiedziawszy mam już dość "mydlenia oczu" i naciągania przez niektórych lekarzy. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aluka trzymam kciuki aby się udało. Nam udało się w czwartym cyklu po poronieniu. Aktualnie 15 tydzień leci. Pozdrawiam gorąco i mam nadzieję,że ktoś tu jeszcze zajrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×