Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milusinska:)

Zaczynamy swoje starania na 2011 r!

Polecane posty

Ja Praga-Południe :-) Byłam wczoraj i pękł jeden pęcherzyk a drugi nie - albo się wchłonie, albo zrobi się torbiel - nie wiadomo ( ale szanse na ciąże niby są...bo jeden pękł ) Od dziś mam brać luteinę, 10 grudnia mam zrobić test i jeśli wyjdzie negatywny to luteinę odstawić i czekać na @, potem pomiędzy 3 a 5 dc znowu usg, clo i podwójna dawka pregnylu...a jak pozytywny to luteinę brać dalej... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane nie pojawiam sie ostatnio, bo czlowiek taki zalatany. U mnie bez zmian, ciagle staranka, ale calkowicie odpuscilam, kiedy wyjdzie wtedy bedzie. Dzis bylam na usg w srodku cyklu. Jestem na CLO, 3 duze ladne pecherzyki, i kazali sie starac. I przez nastepne 4 miesiace jestem na clo, jak przez ten czas nic nie wyjdzie znowu mam do nich zadzwonic, beda robic cos dalej. Na razie mma tylko probowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu aktualizuję, bo znowu nic... NICK/WIEK ....OSTATNI okres ....DŁ. CYKLU......................TEST ********************************************************* **************************** ETERNO30..........14.11..............???........zaczynam na wiosne SODALITE 35.......18.10.........25-32................................ .jak cos sie zmieni anitia...............03.09............28................. ................01.10 ALUKA - 28........ 06.12........................................... ........... Beti2905...........13.11...........33-35................. ................... LEONIELKA 27.....18.09.........31-32..............................po 19.10 ana32..............17.09..........26-28.................. ......... jesień 2011??? EwkaWystraszona..17.11.......26-28....................jak spóźni się @ Jeśli................26.10.......32 - 36.................początek grudnia?? ************************************** ******************* *************************** U D A L O S I E !!! NICK ........................... TERMIN ...plec...? ********************************************************* **************************** oOoMAGDALENKoOo - 20..........12 styczeń KASIULEK85 25......................15 styczeń AAANNNKKKAAA 23..................24 grudzień AGBR 33 ..............................27 stycznia - chłopak Mamika30.............................31 marzec 2010/2011..........................około 8 maja ********************************************************* ***************************** Co u Was Dziewczyny? Przeczytałam, jak zwykle wszystko od mojego ostatniego wpisu. Szczerze powiedziawszy często tu zaglądam, ale nic nie wpisuję, ponieważ nie mam się póki co czym chwalić:( Ze starań nie wynika nic. W przyszłym tygodniu jak @ się skończy wybieram się na wizytę do gina, żeby kontynuować badania, bo od ostatniej wizyty minęły 3 m-ce i nadal ciąży nie ma. Postanowiłam jednak zmienić lekarza, zobaczę co ten mi powie. Pozdrawiam Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aluka a jakie badania już robiłaś ? I co Ci lekarz mówił ?Bo mi np.pierwszy ginekolog powiedział,że mam pół roku brać tabletki anty na rozruszanie jajników...zmieniłam lekarza i drugi powiedział,że nie ma to sensu i nie ma na co czekać...resztę pewnie znasz jak czytasz :-) jestem pierwszy cykl po clo i jajniki od razu się rozruszały :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy po podstawowych badaniach hormonalnych, które wyszły ok i M po badaniach nasienia, które też nie są najgorsze. 3 miesiące temu w trakcie cyklu byłam trzykrotnie na monitoringu, żeby sprawdzić, czy jest owulacja i była. Niestety dotychczasowa pani doktor uznała widocznie te badania za wystarczające, natomiast mi nie dały właściwie żadnej konkretnej odpowiedzi, bo pomimo tych dobrych wyników, coś jednak jest nie tak skoro staramy się już 12 m-cy i nadal nic. Dlatego postanowiłam zmienić lekarza. W tym momencie oczekuje już jakichś konkretnych badań i diagnozy i mam nadzieję, ze znowu się nie zawiodę. Pozdrawiam ciepło!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Kurde przez dwa tygodnie nie miałam Internetu aaaaaaaaaaaa Już mam i piszę do was szybciutko. Jestem w 24 dniu cyklu, nie czuję nic, co by wskazywało na ciążę i do tego mam okropną grypę jelitową :(. Leżę na zwolnieniu i konam, ech. Gdyby jednak coś tam było, to pewnie się nie utrzymałoby, bo wczoraj miałam prawie 39 gorączki :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej A ja zrobiłam dziś test i wyszła druga kreska !!!!!!!!!!!! Ciężko mi w to uwierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti braaaaaaaaaaaaaaaawo kochana, jejku jak ja lubię, jak kolejnym staraczkom się udaje, aż mi lepiej na sercu. Ogromne całusy i gratulacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti ja też gratuluję! :) Oby teraz wszystko było ok! Uważaj na siebie, bardziej niż kiedykolwiek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pjej Beti jak super. Wspaniale bardzo się cieszę. To za którym razem w końcu się udało, jeśli moge spytać.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agbr jeśli dobrze liczę to był 16 cykl i pierwszy z clo :-) Ewka zamilkłam bo w weekend pracowałam, a poza tym troszkę się martwię, czy wszystko ok.Za tydzień idę do ginekologa to się okaże co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech przyszła wredna @!!! NICK/WIEK ....OSTATNI okres ....DŁ. CYKLU......................TEST ********************************************************* **************************** ETERNO30..........14.11..............???........zaczynam na wiosne SODALITE 35.......18.10.........25-32................................ .jak cos sie zmieni anitia...............03.09............28................. ................01.10 ALUKA - 28........ 06.12........................................... ........... Beti2905...........13.11...........33-35................. ................... LEONIELKA 27.....18.09.........31-32..............................po 19.10 ana32..............17.09..........26-28.................. ......... jesień 2011??? EwkaWystraszona..13,12.......26-28....................jak spóźni się @ Jeśli................26.10.......32 - 36.................początek grudnia?? ************************************** ******************* *************************** U D A L O S I E !!! NICK ........................... TERMIN ...plec...? ********************************************************* **************************** oOoMAGDALENKoOo - 20..........12 styczeń KASIULEK85 25......................15 styczeń AAANNNKKKAAA 23..................24 grudzień AGBR 33 ..............................27 stycznia - chłopak Mamika30.............................31 marzec 2010/2011..........................około 8 maja ********************************************************* ***************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to podobnie jak u nas - za 17-tym Głowa do góry, będzie dobrze. Choć wiem, rozumiem, ja też świrowałam. Teraz też z utęsknieniem czekam na koniec grudnia, bo wtedy moje ciąża bedzie donoszona i młody będzie bezpieczny. (ale oczywiście już się martwię żeby przy porodzie coś się nie wydarzyło).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny uświadomcie mnie co to za lek ten Clo??? Może warto wcześniej go wziąć, bo ja się boję, że prędko tą mamusią nie zostanę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana32
Beti2905 GRATLUJĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :-) Ewka u mnie nie rosły pęcherzyki ( potwierdzone kilkoma usg w trakcie pierwszego monitorowanego cyklu ), ginekolog przepisał clo,pęcherzyki urosły bardzo ładnie, dostałam zastrzyk z pregnylu na ich pęknięcie,pękł tylko jeden ( usg ) i udało się :-)Dlatego proponuję udać się do specjalisty w celu sprawdzenia czy wszystko u Ciebie w porządku ( a nawet dwóch w celu sprawdzenia czy pierwszy będzie miał rację :-) pierwsza moja ginekolog kazała mi na moje dolegliwości brać pół roku tabletki antykoncepcyjne, na rozruszanie jajników, a druga,że to stare metody nic nie dające i nie ma na co czekać. Ta druga przyjmuje prywatnie ( pracowała kiedyś w klinice leczenia niepłodności ), a pierwsza w przychodni (NFZ). Agbr mogę sobie tylko wyobrazić :-) jak będę się zamartwiać przed porodem... Zmykam na jazdy ( w sobotę mam już czwarty!!!egzamin na prawko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti ja miałam kilka razy USG w czasie owulacyjnym i obraz był zadowalający, był dojrzały pęcherzyk. U mnie problem jest chyba inny. Za krótka faza lutealna. Mierzę temperaturę i mam za mało tych wyższych i obawiam się, że zapłodniona komóreczka się nie zagnieżdża :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej beti, to my rzeczywiscie na tym samym poziomie, mi tez wyszla druga kreska. Ja jeszcze sie bardzo nie ekscytuje, bo okres powinnam dostac dzis albo jutro. Ale test pozytywny wychodzi mi juz trzeci dzien. Jeszcze slaba kreska, ale z dnia na dzien, silniejsza. Nie bardzo wierze ze to moze byc prawca. A jesli to prawda teraz bede przerazona czy przypadkiem znowu nie poronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Anitia :-) Super :-) Mi też wychodziły blade te kreski, na czwartym teście już troszkę mocniejsza, ale i tak ogromnie się martwię,czy wszystko ok. Na początku ( przez około 5 dni ) pobolewał mnie brzuch jak na @,a teraz nic nie czuję. A kiedy idziesz do lekarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jeszcze kiedy pojde do lekarza. Wiesz ja mieszkam w UK i pierwsze usg i tak bede miala ok 12 tc, jesli oczywiscie sie okaze ze to ciaza. Choc teraz juz inaczej powinni mnie traktowac, jako zagrozona, bo juz jedna stracilam. Zreszta w tej klinice gdzie mi przepisali clo, kazali dac znac jak zajde w ciaze, wiec moze w poniedzialek, albo we wtorek, bo wtedy mam akurat wolne, przejde sie tam i porozmawiam z lekarka i zobaczymy co mi powie. Tylko mam dylemat teraz, bo mam luteine tutaj, no i moj polski gin kazal mi ja brac jakbym zaszla a tutajsi lekarze nie toleruja zadnych wspomagaczy i sama nie wiem co mam robic. Jeszcze nie powiedzialam mezowi, chcialam sie najpierw upewnic. Ale chyba dzis mu juz powiem jak wroci z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje, ale jeszcze bardzo sie boje ze okres jednak nadejdzie. Albo ze testy klamia. heheh ale 4ry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anita musisz sobie wyobrazić najlepszy scenariusz!!!! Takie wizualizacje zaklinają rzeczywistość :) Zobaczysz, będioe ok. Ech ja też mam Aniołka w niebie i maaaaaaaaaaaarzę o dzieciątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski kope lat nie pisałam Dziewczynki gratuluję zaciążenia;) Dbajcie o siebie i dzieciaczki, szczególnie w pierwszym trymestrze. Co do pierwszego badania to poszłam w 5 tygodniu, ale było widać tylko pęcherzyk, potem w 6 tyg i 3 dniu miałam usg i już było widać tętno. Obecnie jestem w 20 tygodniu, po badaniach połówkowych. Będziemy mieli córeczkę;) przynajmniej lekarz tak twierdzi, na usg rzeczywiście widać "kaśkę" ;) Przytyłam aż 7 kilo, choć się oszczędzam z jedzeniem i nie jem śmieci ;) Przed ciążą miałam zawsze problemy z wagą tzn. byłam szczupła, ale o tą szczupłość musiałam dbać i zabiegać, jak pofolgowałam to dietka. Teraz pewnie szybciej tyję. No i też z tego powodu,że zwolniłam tempo i w zasadzie mało się ruszam, tyle co po domu i jakieś wyjście do sklepu;) no to tyle u mnie, pozdrawiam;) i czaekam na kolejne zaciązone;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×