Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milusinska:)

Zaczynamy swoje starania na 2011 r!

Polecane posty

Hej dziewczyny. Rzeczywiście tu pusto jakoś. Ja byłam tydzień na zwolnieniu - chciałam odpocząć od pracy. Teraz wróciłam na parę tygodni, żeby przeszkolic dziewczyne, która mnie będzie zastępować i będe się powoli ewakuowac na zwolnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś rano miałam drugi egzamin na prawko i znowu oblałam :-( :-( :-( Kolejny dopiero 16 listopada - takie długie terminy :-( Wieczorem idę do ginekologa z wynikami badań i na usg żeby zobaczyć co i jak.Ciekawe, pewnie te stresy związane z egzaminem znowu coś namieszają :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
********************************************************* ** **************************** NICK/WIEK ....OSTATNI okres ....DŁ. CYKLU......................TEST ********************************************************* **************************** ETERNO30........................... SODALITE 35.......18.10.........25-32................................ .jak cos sie zmieni anitia...............03.09............28................. ................01.10 ALUKA - 28..........09.09........................................... ........... Beti2905...........10.09...........33-35................. ................... LEONIELKA 27.....18.09.........31-32..............................po 19.10 ********************************************************* *************************** U D A L O S I E !!! NICK ........................... TERMIN ...plec...? ********************************************************* **************************** oOoMAGDALENKoOo - 20..........12 styczeń KASIULEK85 25......................15 styczeń AAANNNKKKAAA 23..................24 grudzień AGBR 33 ..............................27 stycznia - chłopak Mamika30.............................31 marzec 2010/2011..........................około 8 maja ********************************************************* *****************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Dawno mnie nie bylo, chce sie tylko przywitac i zmykam, akurat mam wolna chwile. Przestalam zagladac bo sie przestalam starac, nie zaczelam sie zabezpieczac, ale i moje myslenie nie kreci sie na temat rozmnazania i tak mi jest o niebo lepiej, bywalo, ze robilo mi sie przykro na widok miesiaczki i nie podobalo mi sie to uczucie. Znalazlam sobie nowe hobby, planuje wakacje i zdecydowanie odetchnelam. Zycze Wam wszystkiego dobrego Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Sodalite :-) Miło,że zaglądnęłaś :-) Ja niestety nie mogę przestać myśleć, choćby dlatego,że rozpoczęłam leczenie i jestem stale pod okiem ginekologa ( badanie hormonów - nie wszystkie niestety w normie itp. ). W tym miesiącu mam pierwszy monitorowany cykl. Mężuś wczoraj był na badaniu nasienia i czekamy do piątku na wyniki. Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę wszystkiego dobrego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja aktualizuję tabelkę, bo niestety znowu nic... ********************************************************* ** **************************** NICK/WIEK ....OSTATNI okres ....DŁ. CYKLU......................TEST ********************************************************* **************************** ETERNO30........................... SODALITE 35.......18.10.........25-32................................ .jak cos sie zmieni anitia...............03.09............28................. ................01.10 ALUKA - 28........ 11.10........................................... ........... Beti2905...........10.09...........33-35................. ................... LEONIELKA 27.....18.09.........31-32..............................po 19.10 ********************************************************* *************************** U D A L O S I E !!! NICK ........................... TERMIN ...plec...? ********************************************************* **************************** oOoMAGDALENKoOo - 20..........12 styczeń KASIULEK85 25......................15 styczeń AAANNNKKKAAA 23..................24 grudzień AGBR 33 ..............................27 stycznia - chłopak Mamika30.............................31 marzec 2010/2011..........................około 8 maja ********************************************************* *****************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też rzadko coś piszę, bo nasze starania i brak efektów już od kilku miesięcy, powodują, że tak jakoś powoli zaczynam się godzić z tym, że nie wszystkim udaje się od razu. Oczywiście dalej się staramy, ale wtedy kiedy mamy ochotę, a nie wtedy kiedy trzeba. Nadal jest mi smutno, gdy przychodzi @, ale staram się nie dołować i myślę pozytywnie. Zrobiliśmy kilka badań, które wyszły raczej dobrze. Przez ostatnie miesiące niemal "stawaliśmy na głowie", żeby wszystko było ok i żeby pomóc naturze, a mimo wszystko się nie udało. Pozdrawiam Was Dziewczyny i trzymam kciuki za Was wszystkie, zarówno te starające się, jak i przyszłe mamusie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez aktualizuje tabelke, bo moje dane sie nie zgadzaja, znaczy sa delikatnie przeterminowane. ********************************************************* ** **************************** NICK/WIEK ....OSTATNI okres ....DŁ. CYKLU......................TEST ********************************************************* **************************** ETERNO30........................... SODALITE 35.......18.10.........25-32................................ .jak cos sie zmieni anitia...............30.09............28................. ................28.10 ALUKA - 28........ 11.10........................................... ........... Beti2905...........10.09...........33-35................. ................... LEONIELKA 27.....18.09.........31-32..............................po 19.10 ********************************************************* *************************** U D A L O S I E !!! NICK ........................... TERMIN ...plec...? ********************************************************* **************************** oOoMAGDALENKoOo - 20..........12 styczeń KASIULEK85 25......................15 styczeń AAANNNKKKAAA 23..................24 grudzień AGBR 33 ..............................27 stycznia - chłopak Mamika30.............................31 marzec 2010/2011..........................około 8 maja ********************************************************* *****************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa aktualizacja, wlasnie @ przyszla. ********************************************************* ** **************************** NICK/WIEK ....OSTATNI okres ....DŁ. CYKLU......................TEST ********************************************************* **************************** ETERNO30........................... SODALITE 35.......18.10.........25-32................................ .jak cos sie zmieni anitia...............26.09............27................. ................21.11 ALUKA - 28........ 11.10........................................... ........... Beti2905...........10.09...........33-35................. ................... LEONIELKA 27.....18.09.........31-32..............................po 19.10 ********************************************************* *************************** U D A L O S I E !!! NICK ........................... TERMIN ...plec...? ********************************************************* **************************** oOoMAGDALENKoOo - 20..........12 styczeń KASIULEK85 25......................15 styczeń AAANNNKKKAAA 23..................24 grudzień AGBR 33 ..............................27 stycznia - chłopak Mamika30.............................31 marzec 2010/2011..........................około 8 maja ********************************************************* ***************************** Aniolek 7.12.2009 10tc "Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, co tam u Was? Ja już jestem na wylocie, bo pomału kończę przekazywać obowiązki dziewczynie, któa będzie na zastępstwo i zmykam na zwolnienie. Już prawie zaliczyliśmy szkołę rodzenia - fajnie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa aktualizacja, wlasnie @ przyszla. ********************************************************* ** **************************** NICK/WIEK ....OSTATNI okres ....DŁ. CYKLU......................TEST ********************************************************* **************************** ETERNO30........................... SODALITE 35.......18.10.........25-32................................ .jak cos sie zmieni anitia...............26.09............27................. ................21.11 ALUKA - 28........ 11.10........................................... ........... Beti2905...........10.09...........33-35................. ................... LEONIELKA 27.....18.09.........31-32..............................po 19.10 ********************************************************* *************************** U D A L O S I E !!! NICK ........................... TERMIN ...plec...? ********************************************************* **************************** oOoMAGDALENKoOo - 20..........12 styczeń KASIULEK85 25......................15 styczeń- chłopak AAANNNKKKAAA 23..................24 grudzień AGBR 33 ..............................27 stycznia - chłopak Mamika30.............................31 marzec 2010/2011..........................około 8 maja ********************************************************* *****************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana32
Witam wszystkie Dziewczyny. Zaglądam tu czasem ale jakoś pusto. Ostatnio jak się pojawiłam napisałam że udało się.....ale niestety w środę straciłam swoje maleństwo.... Jestem już w domku ale strasznie mi ciężko.... Trzymajcie się wszystkie cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie w poczet staraczek :) ana32 ja straciłam dzidziusia w maju tego roku. Wiem, jak musisz się czuć i bardzo mi przykro. Właśnie rozpoczynam starania o kolejną ciążę , nie mam jeszcze dzieci,a baaaaardzi ich pragnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Dawno mnie tu nie było. U mnie ok.Zaczęłam 20 tydz.dzidziuś już coraz mocniej kopie za 2 tyg mam badania połówkowe i mam nadzieję, że poznam płeć, choć wszyscy mi mówią, że będzie chłopak i ja też się już nastawiłam na chłopaka no zobaczymy. kasiulek85 to już z górki masz też nie mogę doczekać się 30 tyg ana32 przykro mi trzymaj się, napewno niedługo będziesz tulić swoje maleństwo EwkaWystraszona powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamika dzięki, jejku jak masz fajnie z tym dzidziusiem w brzuszku :) Ja mam tyle obaw.... ale się nie poddaję...muszę spróbować, ciekawe jak długo powalczę o fasoleczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane Ana tak mi przykro wiem co czujesz Skarbie moj Kropek odszedl 9 tygodni temu... ********************************************************* ** **************************** NICK/WIEK ....OSTATNI okres ....DŁ. CYKLU......................TEST ********************************************************* **************************** ETERNO30..........17.10..............?.........zaczynam na wiosne SODALITE 35.......18.10.........25-32................................ .jak cos sie zmieni anitia...............03.09............28................. ................01.10 ALUKA - 28........ 11.10........................................... ........... Beti2905...........10.09...........33-35................. ................... LEONIELKA 27.....18.09.........31-32..............................po 19.10 ********************************************************* *************************** U D A L O S I E !!! NICK ........................... TERMIN ...plec...? ********************************************************* **************************** oOoMAGDALENKoOo - 20..........12 styczeń KASIULEK85 25......................15 styczeń AAANNNKKKAAA 23..................24 grudzień AGBR 33 ..............................27 stycznia - chłopak Mamika30.............................31 marzec 2010/2011..........................około 8 maja ********************************************************* *****************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczyny Wczoraj przed snem przeczytałam cały wasz temat, wszystkie posty, aby wiedzieć, co przeżywałyście. Muszę przyznać, ż to było jak książka o rozmaitych losach kobiet, uroniłam łezkę i ze szczęścia i ze smutku. Eterno i wszystkie dziewczyny, które straciły dzieciątka....musimy pamiętać, być silne i walczyć, pomimo przeciwności. Mamika i dziewczyny, którym się udało...jesteście dla nas pokrzepieniem i jasnym światłem w tym czasie starań o pociechę... :) No dość tych sentymentów. Ja się obawiam, że w tym miesiącu mam cykl bezowulacyjny, śluzu prawie nie miałam, tempka stoi w mijescu, ech, pierwszy raz mam takie jaja. Pozdrawiam i miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa..................
Witam Postanowiłam do Was napisać bo sama nie wiem co myśleć....dziś powinnam dostać okresu...zamiast tego mam bardzo obfity, mleczno-biały śluz.troszkę bolą mnie piersi i czasem mam napady gorąca.Dodam, że staramy się o dzidziusia od września br. Ostatnio boli mnie prawy jajnik( takie kłucia).Nie jest to jakiś straszny ból ale dość nieprzyjemny. Od 5 dni mam zgagę, chwilami bardzo odczuwalną. Czy to może być ciąża??? Proszę o radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niecierpliwa.....a testu nie robiłaś???? Dziwne, że wolisz opierać się na domysłach. Opisane przez Ciebie objawy mogą wskazywać na ciąże i nie muszą. Poczekaj albo wykonaj test. A swoją drogą...co tak mało udzielających się na tym forum:(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano włąsnie co tak mało. Niecierpliwa - robiłaś test. Tak by the way, to zgaga objawem ciąży nie jest. Za to w drugiej połowie ciąży jest na pewno jej wynikiem, bo powiększona macica naciska na żołądek. Ewka - trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamammmmmmmmmmmmm
Ja nie wiem po co zakładacie takie głupie tematy. Najlepiej jeszcze zorganizujcie jakiś seks zbiorowy to może Wam się uda. Takie niepotrzebne nakręcanie siebie. Jak widzę tematy tego typu jak ten to aż mi się żmiać chce że na świecie są takie głupie BABY. Sama jestem matką 8 m-cznej dziewczynki i nie potrzebowałam opisywać na necie kiedy mam okres, owulacje lub ile testów robię itp. Powinniście jeszcze sobie doradzać w jakiej pozycji najpiej zajść w ciążę i ile razy na dobę "to" robicie. Głupota. I wy macie być matkami?????? Pózniej będziecie zakładać topiki typu: moje dzieco płacze i co zrobić, jak często zmieniać pieluchę lub co kupić na wyprawkę. SAME nic nie potraficie zrobić???? Nawet dziecka???? Jestem ciekawa co Wasi partnerzy na to????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki agbr :) Hehehe niby miałam cykl bezowulacyjny, ale PMS mam już na tydzień przed miesiączką i to jaki???? Kurcze może jednak była owulacja, skoro jest PMS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamammmmmmmmmmmmm jeśli nie interesuje cię ten wątek to po co na niego wogóle wchodzisz? takie głupie uwagi to zostaw dla siebie i nie wchodź więcej na takie "głupie" topiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia1989
Cześć mam 20 lat... i niedawno zostawił mnie chłopak z dzieckiem... dlatego, że mam nie łatwą sytuacje materialną postanowiłam zgłosić się do konkursu gdzie można wygrać kaszki, deserki itd. dla dzidziusia... Jedyne o co proszę to oddaj swój głos (codziennie możesz jeden) na mojego synka http://www.bobovita.com.pl/galeria_dzieci/zdjecie/58293/12 to nic nie kosztuje a może sprawić mu radość a mi pomóc materialnie... Kliknij proszę ten link http://www.bobovita.com.pl/galeria_dzieci/zdjecie/58293/12 a jeżeli wy macie tam zdjęcie odwdzięczę się tym samym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana32
Witajcie dziewczyny! Wielkie dzięki za wsparcie! Jesteście Kochane. Jakoś powoli sobie radzę. Byłam już na kontroli i za 5 miesięcy komplet badań i jak wszystko ok to możemy starać się o maleństwo. Miłego wtorku. Ja pędzę do pracy. :) P.S. do mamammmmmmmmmmmmm nikt Ci nie każe zaglądać na forum jak jesteś taka zaradna i sama wszystko potrafisz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuję.... ********************************************************* ** **************************** NICK/WIEK ....OSTATNI okres ....DŁ. CYKLU......................TEST ********************************************************* **************************** ETERNO30..........17.10..............?.........zaczynam na wiosne SODALITE 35.......18.10.........25-32................................ .jak cos sie zmieni anitia...............03.09............28................. ................01.10 ALUKA - 28........ 07.11........................................... ........... Beti2905...........10.09...........33-35................. ................... LEONIELKA 27.....18.09.........31-32..............................po 19.10 ********************************************************* *************************** U D A L O S I E !!! NICK ........................... TERMIN ...plec...? ********************************************************* **************************** oOoMAGDALENKoOo - 20..........12 styczeń KASIULEK85 25......................15 styczeń AAANNNKKKAAA 23..................24 grudzień AGBR 33 ..............................27 stycznia - chłopak Mamika30.............................31 marzec 2010/2011..........................około 8 maja ********************************************************* *****************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×