Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milusinska:)

Zaczynamy swoje starania na 2011 r!

Polecane posty

NICK/WIEK ....OSTATNI okres ....DŁ. CYKLU......................TEST ********************************************************* **************************** ETERNO30..........14.11..............???........zaczynam na wiosne SODALITE 35.......18.10.........25-32................................ .jak cos sie zmieni anitia...............03.09............28................. ................01.10 ALUKA - 28........ 07.11........................................... ........... Beti2905...........10.09...........33-35................. ................... LEONIELKA 27.....18.09.........31-32..............................po 19.10 ********************************************************* *************************** U D A L O S I E !!! NICK ........................... TERMIN ...plec...? ********************************************************* **************************** oOoMAGDALENKoOo - 20..........12 styczeń KASIULEK85 25......................15 styczeń AAANNNKKKAAA 23..................24 grudzień AGBR 33 ..............................27 stycznia - chłopak Mamika30.............................31 marzec 2010/2011..........................około 8 maja ********************************************************* ***************************** Ana Kochana bedzie dobrze uwierz ja mysle o wiosnie i tak nie mozemy wczesniej nasze wyniki histo pato nie byly pocieszajace gdybys chciala pogadac podaje adres mailowy eterno2@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana32
Eterno dzieki. Jutro dzwonię po wyniki histo i zobaczymy co dalej. Narazie "wpadłam" w wir pracy. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki, ja wlasnie przyjechalam z urlopu wiec teraz bede miala juz dostep do neta wiec bedzie mnie tu wiecej. W niedziele - poniedzialek powinien nadejsc @. I pewnie nadejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana32
Witajcie dziewczyny! Jestem po odebraniu wyników histo i po kontroli. Niestety muszę zrobić badanie Bhcg bo jest 99 % podejrzenie ciąży pozamacicznej. Jestem przerażona... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ana na jakiej podstawie podejrzewają ciążę pozamaciczną??? A u mnie wszystko rozregulowane!!!! Miesiączka trwała 2,5 dnia, teraz drugi dzień minimalne krwawienie. Coś czułam, że to był cykl bezowulacyjny :(. Ciąża to nie jest, bo test dziś wyszedł negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana32
Witam! Wszystko wyszło po z badań histopatologicznych (po poronieniu) i z usg. Dziś byłam na badaniu Beta HCG i po 16 mają być wyniki. Jeśli podejrzenia lekarzy okażą się słuszne czeka mnie znów zabieg. A jeśli po tych badaniach nie wyjdzie ciąża pozamaciczna wtedy dalsze badania by odnaleźć przyczynę mojego złego samopoczucia i wyników badań. Pozdrowienia.... :) 03.11.2010 ten straszny dzień, w którym odeszło Szczęście :( - Aniołek "Brokułka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana32
EwkaWystraszona a może za wcześnie na test? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Uaktualniam tabelę. Ana współczuję...trzymaj się dzielnie. NICK/WIEK ....OSTATNI okres ....DŁ. CYKLU......................TEST ********************************************************* **************************** ETERNO30..........14.11..............???........zaczynam na wiosne SODALITE 35.......18.10.........25-32................................ .jak cos sie zmieni anitia...............03.09............28................. ................01.10 ALUKA - 28........ 07.11........................................... ........... Beti2905...........13.11...........33-35................. ................... LEONIELKA 27.....18.09.........31-32..............................po 19.10 ********************************************************* *************************** U D A L O S I E !!! NICK ........................... TERMIN ...plec...? ********************************************************* **************************** oOoMAGDALENKoOo - 20..........12 styczeń KASIULEK85 25......................15 styczeń AAANNNKKKAAA 23..................24 grudzień AGBR 33 ..............................27 stycznia - chłopak Mamika30.............................31 marzec 2010/2011..........................około 8 maja ********************************************************* *****************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ana poroniłaś, jesteś po zabiegu i z badania histopatologicznego wyszło, że jest jeszcze 2 ciąża i to w dodatku pozamaciczna????? Kurcze jakaś kosmiczna historia albo ja tego nie pojmuję :( ana wiem jaki to ból (z autopsji) ścickam Cie mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana32
Witajcie dziewczyny! Wielkie dzięki za wsparciei miłe słowa. mam już wyniki. Ech już sama nie wiem co o tym wszystkim mysleć. Mój brzuch jest twardy i mam bóle jak przed @ od kilku dni(w piątek podczas usg lekarz powiedizał że zbyt wcześniena po zabiegu na @). Nausg wyszedł powiększony lewy jajnik. Zbadań histo że jestem w ciąży pozamacicznej umiejscowionej właśnie w lewym jajniku. Ale dzisiejsze badania beta Hcg wykluczają jakąkolwiek ciążę. Głupieję i denerwuję się! Jutro idę na wizyte do ginekologa. zobaczymy co on powie. Pozdrawiam i miłego wieczoru wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana32
uaktualniam tabelkę wreszcie wpisując się do niej..... NICK/WIEK ....OSTATNI okres ....DŁ. CYKLU......................TEST ********************************************************* **************************** ETERNO30..........14.11..............???........zaczynam na wiosne SODALITE 35.......18.10.........25-32................................ .jak cos sie zmieni anitia...............03.09............28................. ................01.10 ALUKA - 28........ 07.11........................................... ........... Beti2905...........13.11...........33-35................. ................... LEONIELKA 27.....18.09.........31-32..............................po 19.10 ana32..............17.09..........26-28........................... jesień 2011??? ************************************** ******************* *************************** U D A L O S I E !!! NICK ........................... TERMIN ...plec...? ********************************************************* **************************** oOoMAGDALENKoOo - 20..........12 styczeń KASIULEK85 25......................15 styczeń AAANNNKKKAAA 23..................24 grudzień AGBR 33 ..............................27 stycznia - chłopak Mamika30.............................31 marzec 2010/2011..........................około 8 maja ********************************************************* *****************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana kurcze brzmi to dziwnie ale beta powinna pokazac ciaze moze torbiel jest w jajniku zagladam i czekam na wiesci od Ciebie trzymam kciuki zeby wszystko sie wyjasnilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana32
Witaj Eterno! Sama już nie wiem.I zamiast teraz pracować przeszukuję internet. Już mam mętlik w głowie bo wyczytałam że może tobyć torbiel. endometrioza,zapalenie przydatków (co sugeruje mój ginekolog pootrzymaniu telefonicznym dzisiejszych wyników). Nie ma co jutro wizyta u ginekologa i może wreszcie będzie wszystko jasne. Miłego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana - trzymaj się, musi być dobrze. Ewa - dopisz się sama -:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:))))) uaktualniam tabelkę wreszcie wpisując się do niej..... NICK/WIEK ....OSTATNI okres ....DŁ. CYKLU......................TEST ********************************************************* **************************** ETERNO30..........14.11..............???........zaczynam na wiosne SODALITE 35.......18.10.........25-32................................ .jak cos sie zmieni anitia...............03.09............28................. ................01.10 ALUKA - 28........ 07.11........................................... ........... Beti2905...........13.11...........33-35................. ................... LEONIELKA 27.....18.09.........31-32..............................po 19.10 ana32..............17.09..........26-28.................. ......... jesień 2011??? EwkaWystraszona..17.11.......26-28....................jak spóźni się @ ************************************** ******************* *************************** U D A L O S I E !!! NICK ........................... TERMIN ...plec...? ********************************************************* **************************** oOoMAGDALENKoOo - 20..........12 styczeń KASIULEK85 25......................15 styczeń AAANNNKKKAAA 23..................24 grudzień AGBR 33 ..............................27 stycznia - chłopak Mamika30.............................31 marzec 2010/2011..........................około 8 maja ********************************************************* *****************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma opcji zeby beta nie pokazala ciazy wiem bo po zabiegu musze ja regularnie badac teraz co miesiac wczesniej co tydzien i uwierz 4 tyg po zabiegu mialam wynik 29 a trzy tygodnie temu dopiero spadla 7-8 tyg po stracie.Zasada jest taka ze beta musi spacs do 8 tyg po zabiegu jesli Twoja jest ujemna to ani nie ma pozostalosci ani nowej ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana32
Dziewczyny byłam na badaniach. Dostałam leki na zapalenie! Ciąża pozamaciczna wykluczoina. Mam nadzieję że teraz będzie lepiej. Odczekam do lata 2011 i spróbuję ponownie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ana teraz na pewno będzie dobrze....poczekasz, wyleczysz stan zapalny i zasiejesz roślinkę :) Ja po poronieniu też miałam silny stan zapalny!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeśli mogę się przyłączyć....
Witajcie, Jeśli mogę, to przyłączę się do Was. Odezwałam się do eterno, już wcześniej się kiedyś na forum spotkałyśmy i podała ten temat, jako ten, na którym pisze. Mnie w zasadzie temat też dotyczy, więc jeśli mogę, będę tu czasem zaglądać i wpiszę się do tabelki... NICK/WIEK ....OSTATNI okres ....DŁ. CYKLU......................TEST ********************************************************* **************************** ETERNO30..........14.11..............???........zaczynam na wiosne SODALITE 35.......18.10.........25-32................................ .jak cos sie zmieni anitia...............03.09............28................. ................01.10 ALUKA - 28........ 07.11........................................... ........... Beti2905...........13.11...........33-35................. ................... LEONIELKA 27.....18.09.........31-32..............................po 19.10 ana32..............17.09..........26-28.................. ......... jesień 2011??? EwkaWystraszona..17.11.......26-28....................jak spóźni się @ Jeśli................26.10.......32 - 36.................początek grudnia?? ************************************** ******************* *************************** U D A L O S I E !!! NICK ........................... TERMIN ...plec...? ********************************************************* **************************** oOoMAGDALENKoOo - 20..........12 styczeń KASIULEK85 25......................15 styczeń AAANNNKKKAAA 23..................24 grudzień AGBR 33 ..............................27 stycznia - chłopak Mamika30.............................31 marzec 2010/2011..........................około 8 maja ********************************************************* *****************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeśli mogę się przyłączyć....
Dzięki, witaj. Tu z tego tematu zorientowałam się, że masz już dzieci i to całkiem spore:) Będę bardzo trzymać za Ciebie kciuki, żeby wszystko było dobrze, choć wiem, że nie łatwo być optymistką. Ja w sumie z natury jestem czarnowidzem. podziwiam ludzi, którym dopisuje optymizm i są pełni wiary nawet w momentach trudnych. Życzę Tobie i Twojej Rodzinie ślicznego i zdrowego Maluszka. Pozdrawiam Cię serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Co tu tak cicho i pusto ? Anitia,Mamika,Agbr,Sodalite,Eterno i wszystkie pozostałe :-) Meldować szybciutko co tam u Was. U mnie za oknem zawierucha :-) dobrze,że mam dziś wolne Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Beti. U nas też zawierucha (Warszawa), ale jestem już na zwolnieniu. Miałam jechać na gimnastykę rano, ale nie dałam rady.Tak, że siedzę w domku. Na razie wciąż się dziwnie czuje bez pracy. Zobaczymy, czy się przyzwyczaje, czy wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agbr Tobie zostało już tylko dwa miesiące, więc już bliziutko, najwyższa pora poleniuchować w domu :-)Jejku jak to szybko zleciało...dopiero co pisałaś, że Ci się udało :-) A jaka dzielnica ? Ja też Warszawa :-) Ja dziś idę na usg sprawdzić czy pęcherzyki popękały ( jestem właśnie po clo,pregnylu i intensywnych starankach wyznaczonych przez ginkę ), tylko jakoś wiary brak,że może się udać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano dwa miesiące. z jednej strony leci szybko, z drugiej w ciąży troche wolniej czas ucieka. Tak dziwnie. Ja Ursynów, a Ty? Trzymam kciuki, w końcu musi sie udać wierzę w to. My w większości wyprawkę już mamy. Położną też, będę rodzić na Inflanckiej. No cóż na razie się zbytnio nie denerwuje, ale pomału zaczynam myśleć jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×