Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

4my

kto lata do wielkiej brytanii?? wazne.

Polecane posty

witam! chcialabym leciec pierwszy raz w te wakacje do wielkiej brytanii, a konkretnie do edynburga ale to akurat nie ma znaczenia. mam w planach leciec tanimi lotami np ryanair bo sa z poznania do edynburga polaczenia. wiec pytanie do Was:: kiedy sa najlepsze ceny na bilety tzn ile wczesniej trzeba rezerwowac? mowia ze im wczesniej tym taniej ale jak teraz szukam to znajduje z oplatami nie mniej niz 600 zl w dwie strony a moi znajomi lataja za o wiele mniejsze pieniadze tylko ze teraz nie mam z nimi kontaktu i tak jakby nie moge ich zapytac o zadne wskazowki. a widze ze sa rowniez promocje w tym momencie na loty w kwietniu i maju i sa tansze czyli wychodzi na to ze lepiej poczekac na takie oferty promocje czy zamawiac juz teraz kilka miesiecy naprzod. moze wiecie czy sa promocje takie caly czas czy nie mam na to liczyc? prosze Was drodzy forumowicze o rady. Napewno ktos z Was ma znajomych albo sam byl raz czy dwa w Anglii i zna sie na rzeczy troche bardziej niz ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok 3-4 miesiace przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swojego czasu również latałam do Edynburga ;) powiem Ci tak, oprócz biletów na Święta Bożego Narodzenia nie ma sensu biletów kupować z wyprzedzeniem. teraz jest wysoka cena? Sprawdzaj co 3 dni, ceny zmieniają się bardzo często... Zależy oczywiście kiedy chcesz lecieć.. Ale sama musisz pilnować, sprawdzaj, sprawdzaj i jeszcze raz sprawdzaj, tyle mogę doradzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też latam co rok, teraz lecę na początku lipca. Autorko nie utrafisz z cenami lotów, bo nigdy nic nie wiadomo, mogą zmienić się albo w górę albo w dół. Ja sama też jak teraz sprawdzałam, to w obie strony wychodzi ok 500 zł (o dziwo bilet na powrót, mimo że to kolejne półtora miesiąca - jest droższy), także wcale nie jest powiedziane że im dłuższy czas do podróży tym taniej. Czasem cena może jeszcze spaść w dół, to chyba zależy od tego jakie będzie zainteresowanie na ten akurat lot. Ja chyba będę już bukować bilety teraz na świętach i Tobie też radziłabym w miarę szybko, bo może się zmienić akurat na Twoją niekorzyść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×