Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość MamaPatryka

Psycholog dziecięcy Warszawa NFZ

Polecane posty

Gość MamaPatryka

Witam, szukam i przyznam, że z marnym skutkiem psychologa dziecięcego w Warszawie na nfz. Czy ktoś z Was mógłby mi polecić kogoś, dac namiar? Byłabym bardzo wdzięczna i zobowiązana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukaj w poradniach psychologiczno-pedagogicznych. to wprawdzie nie nfz ale tez bezplatnie-poza tym w takich placowkach zazwyczaj sa jeszcze pedagodzy, logopedzi i rozni inni terapeuci. w kazdej dzielnicy jest taka poradnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaPatryka
Acha, czyli w takich poradniach też się nie płaci? Dziękuję bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w panstwowych nie. bo sa tez prywatne i tam sie z reguly placi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psycholog dziecięcy
W Krasnalu na Tarchominie są psycholodzy dla dzieci w ramach NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika.p34
Ja szukałam na NFZ ale nie dostałam się, terminy po kilka miesięcy. Poszliśmy do prywatnego psychologa dziecięcego na Mokotowie, bardzo dobra klinika i mogę polecić bo jak już iść to do sprawdzonego miejsca :) Mają tam wszystkich specjalistów, jestem bardzo zadowolona telefon 508 126 821

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam umówioną wizytę za 2 tygodnie w Sensity. Próbowałam państwowo, ale terminy masakryczne. Czy ktoś był w tej poradni www.sensity.pl? Jestem zapisana do Pani Marty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaFilipka1
Na Kasprzaka w IMiDz przyjmuje psycholog dziecięcy w ramach NFZ, a na wizytę w zeszłym roku czekałam ok. 2 tygodnie. My chodziliśmy do pani Kingi, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy ten psycholog, którego znam pracuje na nfz, ale jest bardzo dobry. Jak nie znajdziesz odżałuj i idź z dzieckiem prywatnie. Ja polecam panią , która nazywa się Agnieszka Idźkowska-Guz. Pracuje niedaleko Warszawy zaraz za granicą Rembertowa ale warto pojechać. Gabinet przyjemny w małym domku, cicho, intymnie. wysłucha i ma czas. Znalazłam wizytowkę. http://www.znanylekarz.pl/agnieszka-idzkowska-guz/psycholog/zielonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no na nfz to czasami sie naprawde dlugo czeka i nie ma to sensu, lepiej zapłacić i uzyskać pomoc od razu - nie oszukujmy sie, to bedzie najlepsze dla dziecka. zerknij tu www.gabinet-psychologiczny.waw.pl mysle, ze znajdziesz pomoc szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodziłam do Pani Magdy Bogusz bezpłatnie. W przedszkolu nie mamy psychologa niestety i po szkoleniu w przedszkolu trafiliśmy do niej. Córka odrazu ją polubila. Pani psycholog się dużo bawiła z całą rodziną i dużo rzeczy nam uświadomiła. Chodzę teraz tylko z mężem na spotkania wspomagające. Oto namiar jeśli ktoś by potrzebował 517 333 971

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asanka87
czasami niestety psycholog nie wystarczy bo niektóre skorzenia są typowo neurologiczne i wtedy trzeba iść do psychiatry. Ja w Warszawie widziałam że w psychomedic http://psychomedic.pl/psychiatra-dzieci-i-mlodziezy-warszawa/ przyjmuje właśnie taki specjalista, który leczy i dzieci i młodziez - może tam spróbujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamitta
Ważne jest, by to był świetny specjalista - przecież chodzi o dziecko. My u nas w Poznaniu chodzimy do pani Ewy Gordziej Niewczyk, z polecenia na nią trafilismy i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów terapii naszej córeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlinkaSuperMama
Ja mogę polecić panią Olę Bilejczyk, przyjmuje w państwowej poradni PZP dla dzieci i młodzieży przy ul.Puławskiej, koło ul. Dolnej i też w swoim gabinecie, ale to już poza NFZ. Bardzo łatwo nawiązała kontakt z naszym dzieckiem, a nam dała bardzo konkretne wskazówki, co mamy robić ze swojej strony wobec syka. Zupełnie inaczej niż pani, do której trafiliśmy wcześniej, gdzie mam wrażenie było pół roku jakiegoś pitu pitu i zero konkretu i żadnych efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamuśkazPoznania
Nie wiem jak w Warszawie ,a le w Poznaniu najlepsza jest Pani Ewa Gordziej Niewczyk :) Bardzo dużo jej zawdzięczamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurika1
Może nie na nfz, ale jednak dalej psychoterapeuta dziecięcy. Ja z moja małą córeczką 7-letnią chodziłam do p. Dagny Ślepowrońskiej. Muszę przyznać, ze nie spodziewałam się tak super efektów. Myślałam, że córka nie będzie chciała więcej chodzić itp. Ale Pani Dagna ma wspaniałe podejście do dzieci. Córka od razu ją polubiła. Pracuje na Chmielnej www.psychologgia-plus.pl lepszej terapeutki znaleźć nie mogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renetka44
Ja również polecam klinikę psychologgia i panią Dagnę. Wspaniała kobieta. Psychoterapeuta z powołania. Wcześniej żaden psychoterapeuta nie potrafił dotrzeć do naszego dziecka, dopiero pani Ślepowrońskiej się udało. W dodatku nasze dziecko w końcu się przed kimś otworzyło. Jeśli chcesz, warto. www.psychologgia-plus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa ostatnie posty trącą reklamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraWerb
Nie uważam że te posty trącą reklamą jak napisałeś/aś bo sama z dzieckiem byłam u Pani Ślepowrońskiej i zdecydowanie potwierdzę co zostało tu napisane. Jest to psychoterapeutka, która ma naprawdę duże doświadczenie w pracy, szczególnie z dziećmi , więc opinie ma wyrobioną. Na nfz odniosłam wrażenie że psychoterapeuci rozmawiali z moim dzieckiem, ale nie potrafili do niego dotrzeć, natomiast Pani Ślepowrońska miała milsze podejście. To ją wyróżniło. Sprawdź o niej więcej (http://www.psychologgia-plus.pl/dagna--lepowronska.html) a potem wystawiaj opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onka34
Na nfz nie trafiłam nigdzie na dobrego psychoterapeutę czy psychologa. Wszystko miałam wrażenie tylko tak aby było, a dziecku żadna poprawa. Dopiero u Pani Dagny Ślepowrońskiej z Psychologgia moja córka się otworzyła i dopiero po wizytach w jej gabinecie córce zaczęło się poprawiać. Zdrowie mojej małej było dla mnie najważniejsze! www.psychologgia-plus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra541
Szkoda, że nie napisałaś w jakim celu szukasz psychologa. Jeśli dziecko ma niepokojące objawy i obawiasz się, że ma autyzm lub zespół Aspergera, to koniecznie zajrzyj sobie tutaj https://psychomedic.pl/diagnoza-autyzmu-zespolu-aspergera . Znajdują się tam namiary na klinikę, która diagnozuje takie przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinka2
Na nfz nie chodziłam z synem do psychologa ani psychoterapeuty, wszędzie bardzo odległe terminy, a z dzieckiem się naprawdę coś działo. Poszłam prywatnie do Psychologgia i tej decyzji ani tego wyboru nie żałuje. Trafiliśmy na Panią Dagnę Ślepowrońską i bardzo tę kobietę polecam. Świetne podejście do dzieci ma. www.psychologgia-plus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poradnia zdrowia psychicznego. poszukaj na stronie kolejkowej nfz. Jest taka strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zachęciły dobre opinie o metodzie Tomatisa, które słyszałam od znajomej, więc z tego typu pomocy skorzystałam ze swoim synem. W Warszawie prowadzi taką terapię na pewno Sensorium i chyba nikt poza nimi. Na Mrówczej w Radości mają jedną z placówek. U nas to problem był natury logopedycznej, chodziło o wadę wymowy i w ogóle problemy z komunikacją. Terapia daje efekty, jest prowadzona profesjonalnie i z takim życzliwym, wyrozumiałym podejściem do dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×