Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gdama

kaszel u niemowlaka

Polecane posty

witam, moja 3 miesięczna córeczka od dwóch dni ma kaszel. Opisałabym go jako kaszel szczekający, choć czasem mam wrażenie jakby chciała coś wyrzucić z gardła. Byłam u lekarza, osłuchowo nic nie stwierdził, zajrzał też w gardło i też jest ok. Niunia nie płacze, nie ma gorączki,ładnie je, uśmiecha się..tylko ten kaszel..trochę też pochrypuje jej coś w gardle. Wietrze pomieszczenia, już sama nie wiem co robić..może to jakaś alergia na coś..tylko nic się nie zmieniło od tych dwóch dni, a ona non stop kaszle. Bardzo się martwię,może coś doradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez mial kaszel najpierw taki suchy jakby sie krztusil a teraz ma zapalenie oskrzeli i zastrzyki., ale jak lekarz nic nie stwierdzil to obserwuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaHHSEY
mój synek ma o samo, tyle że ma jeszcze katar i gorączk ei pediatra stwierdziła zapalenie krtani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska***
Moja mała tez tak miała - ale okazało sie ze to refluks i odksztuszała pokarm bo jej podchodził do gardła, czasem przy tym kaszlu była niespokojna. Kaszel brzmiał jakby przy przeziebieniu. Jezeli lekarz nie stwierdził nic osłuchowo przyjzyj sie maluszkowi, moze trzeba wyzej układac głowke, albo kilka razy poodbijac po jedzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zawsze jesteśmy zdania aby pójść do lekarza i podawać leki dla dziecka, dlatego proponuję zajrzeć na stronę http://cosmomama.pl/kaszel-u-niemowlaka-lekarza/ i poczytać o tym jak kiedyś leczono różnymi naparami i sokami np z buraka dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×