Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaacieekawionna

ile powinnam wazyc przy wzroscie 153 cm?

Polecane posty

Gość zaacieekawionna

tak jak w temacie? dodam, ze mam 29 lat i raczej drobne kosci. Jakie wg was powinnam miec wymiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niskaaaaaaaaaa
Hej, ja mam również 153 cm wzrostu. Ważę 51 kg, mam 27 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asassasa
ja myślę że mniej niż 50. 50kg to taka górna granica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam 153 cm
Najwięcej zdarza mi się ważyć 53 kg - nie jestem wtedy pulchna itp., ale mam kształty, ostatnio schudłam i ważę ok. 50 kg - myślę, że to w sam raz, no może 48 kg optymalnie, a najmniej ważyłam 46 kg, ale wtedy już bym się bała o swoje zdrowie bo wagę od 45 kg poniżej uważam za dziecięcą i niezdrową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam 153 cm
Dodam, że mam 25 lat. Może w talii mam za dużo, ale mam trochę taką budowę, że nie jestem tam chudziną, za to nie mam szerokich bioder co mnie cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wreszcie
w miarę normalne kobiety rozmawiają o wadze. Jest tu na Forum topik gdzie kobieta mająca 168cm wzrostu i już ważąca 56kg= kościotrup, chce ważyć 50kg. Normalna zgroza!!! Pobieżny wzór na wagę to: wzrost - 100+/- 5kg Czyli w Twoim przypadku 153-100= 53kg idealna waga, 48kg w dolnej granicy normy, 58kg w górnej granicy normy. Znajdź w necie t. "Chudnij bez wyrzeczeń", pod hasłem "vademecum zdrowia- jak żyć żeby żyć" jest wzór na prawidłową wagę ciała uwzglęniając oprócz wzrostu szereg innych czynników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizendaa
Hej, ja mam 153cm wzrostu również! Ważę 51kg. Wyglądam normalnie, nie mam żadnych fałdek, ale uważam, że dla takiego wzrostu optymalnie byłoby ważyć 48-49, tyle ważyłam, ale po rzuceniu palenia wskoczyły mi 3 kg. Mając 43kg to chyba musiałabym wyglądać jak kościotrup, zresztą fajnie mieć jakieś wypukłości, wyglądać kobieco a nie jak wieszak na ubrania. Lepiej ważyć ciut więcej niż mieć dużą niedowagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqswdefrgthyjuk
55 kg to idealna waga przy 153 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla Elizendaa
jak widać, wśród normalnych kobiet zdaje egzamin wzór na szybkie obliczanie wagi ciała. Waga ciała=wzrost[cm[ - 100 +/-5 Czyli 153-100=53kg jako idealna waga, 48 dolna granica normy, 58 górna granica normy. I wtedy tak się wygląda: http://img222.imageshack.us/my.php?image=dziewczynkaic2.png Kościotrypy bierzcie przykład!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
Mam właśnie taki wzrost i niestety tendencję do tycia. Ważę obecnie ok. 53 kg, ale ważyłam już kiedyś 65, na szczęście krótko. Najmniej wazyłam 50 kg, i chciałabym do tylu schudnąc - bo wyglądam wtedy bardzo szczupło. Idealna waga dla tego wzrostu to ok. 48 kg. Duzo zależy tez od ilości mięśni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespiący
lubie takie niskie, drobne, slodkie kobietki ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
Czyli 153-100=53kg jako idealna waga, 48 dolna granica normy, 58 górna granica normy. I wtedy tak się wygląda: http://img222.imageshack.us/my.php?image=dzi ewczynkaic2.png Kościotrypy bierzcie przykład!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tzn. ma się takie balony? Ja bym nie chciała.... 53 dla 153 cm to na pewno nie jest idealna waga - kiedyś tak sądzono - parędziesiąt lat temu, w radosnej komunie. Teraz standardy się zmieniają - zresztą wiem po sobie ile tłuszczyku mam przy wadze 53 kg dla 153 cm wzrostu... Bebzol aż się przelewa... Najlepiej po prostu obliczyć sobie BMI... 48 to właśnie idealna waga dla 153, a dolna granica to ok. 44-45 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 157 cm to ja
Ja mam 157 cm, ważę 50 kg. Uważam, że za dużo i chcę dojść do 48. Nogi, mój największy kompleks!! A właściwie uda, wielkie jak dwa napompowane balerony.. Wymiary uda (od najgrubszej części do tuz nad kolanem podaję, bo nie wiem, gdzie dokładnie się mierzy) Na górze uda 51 Na środku - 45 Nad kolanem 37 Łydkę mam chyba chudą 31 cm. Co myślicie o moich wymiarach? Ćwiczę i ćwiczę na te uda, robię 8 min buns, ćwiczę z Tamille Webb, biegam i nic. Uda ani drgną i wiszą jak dwa flaki, buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja20x
Witam ;) jestem tego samego wzrostu moja waga to 52 kilo. Chciałabym zjechać do 50 :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achhhhh
mam 152, najmniej ważyłam 46 i wygladałam jak kosciotrup, a ojciec jak mnie zobaczył po przyjeździe do miasta, gdzie studiowałam, to prosto z dworca jak wysiadł zabrał mnie do restauracji :D Jako baba dojrzała ważylam od 53-57, to bylo ostatnio. I to 57 mnie z lekka przerazilo i zjechalam do 53. Chcę jeszcze 3kg zjechać. Ale nawet jako ważąca 57kg baba nie wygladałam jakos strasznie grubo. Niestety, przy tym wzroscie kazdy kg widać i trzeba sie pilnować stale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja waże 40 43 i niewiem czy to jest idealna waga pomużcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 12 lat idlatego sie niepokoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja waże 50 53 i niewiem czy to jest idealna waga pomużcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 158cm waże około 52 kg i mam oponkę i boczki mam 70cm w talii. mam figurę w stronę "jabłka". Pół roku temu wazyłam 55kg i miałam 76cm w talii. przy niskim wzroście to bardzo duzo. WYSZYSTKO W STOPCE a dziewczyny z kafe mogą to potwierdzić że mam jeszcze nadmiar tłuszczu bo regularnie wymieniamy się zdjęciami. Gdy ważyłam 46kg nie byłam kościotrupem wbrew wyobrażeniom wysokim paniom stąd które najwidoczniej nie widziały (i nie ważyły!)osoby o niskim wzroście. Dodam że moja 40letnia siostra ma 42kg od lat, ma 150cm wzrostu i również nie jest kościotrupem ale ma inną figurę - klepsydrę. Mam nadzieję że mój post dał autorce jakieś realne wyobrażenie:) Oczywiście każdy jest inny. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym pomyslcie: modelki wyglądem przypominają kościotrupy. MODELKI ważą około 42kg ALE przy wzroście około 175cm. To logiczne że kobieta 25cm nizsza przy tej wadze kościotrupem nie będzie. Co z waszym mysleniem ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że wystarczy obliczyć sobie BMI i sprawdzić ile można ważyć najmniej w granicach normy... Zgadzam się jednak, że każda figura jest inna, ja mam 167cm ważę 51kg i nadal wystają mi boczki. :/ Chciałabym zejść do 48 i nie będę wyglądała jak kościotrup bo kiedyś tyle ważyłam... Zależy mi aby być filigranowa a nie okrągła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo lina
ja mam158 i waże 48kg czy mam nie dowage?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deida
158 / 48 - nie masz niedowagi masz BMI ponad 19 :) na wzrost 153 cm prawidlowa waga - 43 kg do 58 kg :) wpiszcie sobie w google oblicz bmi i bedziecie wiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deida
Dorota 167/51 - a ktoś potwierdza te Twoje boczki ???????? Uważaj żebyś w anoreksję nie wpadła bo masz niedowagę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo lina
BMI ponad 19 a co to znaczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chrzan wymiary bo anorektyczką zostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko to ty jestes szersza jak dłuższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×