Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poradzcie

mam 168 cm i jestem w miarę umięśniona.ile powinnam ważyć?

Polecane posty

Gość poradzcie

mam takie pytanko bo już sama nie wiem. ważę 56 kg, jestem umięśniona, widać mi żebra a mam dużą wagę. kiedyś jak nie trenowałam to ważyłam 47 kg i podobnie wyglądałam ale może po prostu też przytyłam... teraz się odchudzam do wagi 52 kg. 52 przy umięśnieniu będzie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja drogaaaa
normalny chłop z łóżka Cię wygoni, bo go pokłujesz wystającymi kośćmi. W niektórych krajach cywilizowanych już zabronione jest odchudzanie, a nodelki kościotrupy wręcz tracą pracę!!!! Moim zdaniem powinnaś ważyć 68kg a w dolnej granicy normy 63kg Zresztą waga zależy od wielu czynników a nie tylko od wzrostu, zatem ją dokładnie obliczysz zaglądając do t. "Chudnij bez wyrzeczeń", a temat znajdziesz pod linkiem: www.vademecum.zdrowia.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradzcie
to powyżej to nie ja pisałam tylko jakiś podszyw ... pytam się poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umiesz czytać?
wyżej pisze jak krowie na rowie, że optymalna waga dla Ciebie to 68kg, a dolna granica normy to 63 i ani grama mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 30-latki
i zarazem innych: czyli jesteś nieco poniżej idealnej wagi 64kg, mieszcząc się w dolnej granicy normy 59kg, gratuluję i masz za to 🌼i 👄 Kościotrupy niech zazdroszczą kobiecości i mądrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradzcie
nie mogę z tymi podszywami ... trenowałam gimnastykę i zostało mi w głowie, że muszę być szczupła. chciałabym mieć taką figurę jak nastia liukin i obliczyłam, że muszę jeszcze z 3 kg schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradzcie
poradzcie nie mogę z tymi podszywami ... trenowałam gimnastykę i zostało mi w głowie, że muszę być szczupła. chciałabym mieć taką figurę jak nastia liukin i obliczyłam, że muszę jeszcze z 3 kg schudnąć. ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? A faktycznie to jestem taka, gdyby nie za duże cycki, byłoby OK?: http://img222.imageshack.us/my.php?image=dziewczynkaic2.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradzcie
to podszyw. jestem znacznie szczuplejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okorgin
autorko ile masz wzrostu bo nic nie napisalas a to przeciez wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradzcie
168 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradzcie
biorę jeszcze taurynę, żeby mi nie spadła za bardzo masa mięśniowa przy odchudzaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce byc znow atrakcyjna
ja mam 168 cm i moja idealna waga bylo 56 kg, wygladalam i czulam sie wtedy naprawde dobrze. W chwili obecnej wazne 61,5kg, nie mam mobilizacji by cwiczyc, choc uwazam, ze faldka pod pepkiem jest nieatrakcyjna i chcialabym jej sie pozbyc, ale checi swoje a zycie swoje :( Echh najgorzej gdy trzeba rozebrac sie do bikini, czuje wtedy wstyd i skrepowanie, mam juz swoje( lata 40 lat) ale mimo wszystko chcialabym wymodelowac brzuch, wiec czy moze ktoras z Was napisac jak sama siebie mobilizowala by cwiczyc ? bardzo trudno jest mi zabrac sie za to i domyslam sie, ze dieta nie bedzie bez znaczenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×