Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lenkaaa82

Rwący ból jajnika

Polecane posty

Gość lenkaaa82

Dziewczyny - może któraś miała taki ostry kłujący ból w jednym jajniku - malo tego mam wzdęcia, jest mi niedobrze - co to może być?Do okresu mam jeszcze 5 dni -nie wiem co to za objaw- w ogóle nie mogę chodzić tak mnie kłuje w jajniku z lewej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nandu75
ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola8888
za malolata mialam podobnie, sprobuj no-spę. nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola8888
nandu75 ja 5 dni po spodziewanej @ mialam bole ale podobne jak na @ i ciąza a bol jajnika/ no niewiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenkaaa82
Ja w ciąży byłam już dwa razy - mam córę i syna - też mnie w ciąży kłuło,ale teraz czuję się okropnie - nic nie mogę jeść - mdli mnie i jeszcze to kłucie - taka jakby kolka - czuję,że to jajnik się odzywa, test nie wyjdzie 5 dni przed okresem - to mało prawdopodobne,aby mieć 100 % pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety dla mnie,to ty nie
to jest z cala pewnoscia torbiel mialam identyczne objawy!natychmiast dzwon po pogotowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjlk
albo zapalenie jajnika albo torbiel, zadzwon do lekarza jutro z rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi

Dziewczyny tez mam problem niechce zakladac kolejnego watku wiec pisze tu może ktoras sie odezwie . Pierwszy dzień mam bardzo ostry bol jajnika prawego nie wiem dlaczego do okresu mam jeszcze 2 tygodnie kochalam sie z mezem w dni plodne bo mam kalendarzyk w sumie to codziennie. Myślałam ze to owulacjabo obserwuje sluz tylko jest jeden problem od 4 dni mam tak gesty sluz a teraz ten bol nie wiem co sie dzieje. Nic innego procz bolu mi nie towarzyszy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×