Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jawamtouswiadomie!

Oto studia, które daja pracę!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość jawamtouswiadomie!

Przyszłość jest po: -medycynie -prawie(choc tu nie zawsze) -elektronice, elektrotechnice -budownictwie -pielegniarstwie i połoznictwie -farmacji -machatronice i budowie maszyn a o to kierunki, które daja papierek, a potem nie da sie zalezc roboty: -filologia polska, germańska itp( za duza liczba filologów) - zarzadzanie( wszyscy chcą zarządzac, ale kurwa, kim???) -biblitekoznawstwo i informacja naukowa( ileż tych etetów czeka w bibliotece??) -pedagogika róznego typu( co 5 osoba to pedagog) -biotechnologia( paradoks-bo kierunek zamawiany, a pracy nie ma, W Polsce nauka nie jest jeszcze tak rozwinęta jak na Zachodzie) -turystyka rekreacja( zbyt wielu absolwentów) - historia( dla pasjonatów) - kulturoznawstwo( tez dla pasjonatów) cos jeszcze do tych list???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .alice in chains.
do tej drugiej listy dołącz budownictwo, elektrotechnikę i mechatronikę bo bez doświaczenia i uprawnień gówno zdziałasz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość machatronika??????
stoisz i machasz? mechatronika,ale chyba to oczywiste juz w gimnazjum na doradztwie jest to mówione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a do ktorej grupy
zaliczysz finanse i rachunkowosc? autorze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no na bank
proponuję do pierwszej listy dodać informatykę, architekturę i kierunki na uczelniach wojskowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podoba mi sie ta twoja lista
Swieta racja autorze, nic dodac nic ujac, A co masz na mysli mowiac ze po Prawie nie zawsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co zastanów się lepiej :o Germanistyka?? może jeszcze filologia angielska?? przecież języki są były i będą potrzebne a ludzie będą się ich uczyć i płacić za nie słone pieniądze! To właśnie na nich ludzie się dorabiają bo praca w szkole później w szkółce językowej do tego korepetycje ! teraz jedna godzina lekcji może nawet 60zł kosztować! Ja osobiście znam wiele nauczycielek niemieckiego które nieźle wyszły na tym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie to Twoje chore wywody :P filologi polskiej też niech nie będzie :) dzieci w szkołach będą same się uczyć:) biorąc pod uwagę ,że w szkołach potrzebne jest wielu polonistów chyba więcej niż innych nauczycieli bo godzin j. polskiego jest najwięcej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w bic starze
ja skończyłam pedagogikę na UW i na pracę nie narzekam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w bic starze
a ten nick to na potrzeby innego wątku (rozmiarówka spodni) pracuję w zawodzie, w prywatnym przedszkolu i w szkole językowej, zarabiam 4000 tys, na potrzeby młodej żony wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podoba mi sie ta twoja lista
Czarna Pożeczka przestan pierdolic! Ile masz lat, bo widac rozumowanie bardzo dziecinne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam ,że po filologiach ma się pracę. Może po filologi polskiej mniejsze zarobki ale jednak prace w szkole zawsze się dostanie a germanistyka , filologia angielska , francuska czy hiszpańska to już całkiem na prawdę ludzie na językach mogą się dorobić niezłej kasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logistyyk
a co sądzicie o logistyce ??? zastanawiam się czy nie iść na ten kierunek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w bic starze
Ja chcę tylko obronic pedagogikę:-) nie każdy po pedagogice to zupełny przegraniec życiowy. Grunt to miec pomysł na siebie... Co do "małych potrzeb" to faktycznie z tych pieniędzy po zapłaceniu rat za mieszkanie, opłat wszelakich, utrzymaniu samochodu wiele na superzachcianki nie zostaje, ale robię to co lubię i jestem szczęśliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zirytowannnna20
juz mowie dalej. Kierunki na uczelniach wojskowych do pierwszej listy, informatyka tez. A politologia, psychologia, resocjalizacja to oczywiste,że do drugiej. Finanse i rachunkowośc tez. Co roku uczelnie prywatne i panstwowe wypuszczaja masy takich absolwentów. Logiczne, że o prace cięzko. Germanistyka- no cóż, studia cięzkie, a o prac tez ciezko, jezyk niemiecki wymera w szkołach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zirytowannnna20
autor/ka ma rację. Ja jeszcze bym dodała,że czasami ludzie po szkołąch zawodowych lepiej wychodzą w zyciu niz ci po studiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat u mnie w miescie kazdy kto zna niemiecki bez trudu znajdzie prace-mioeszkam w polnocno-zachodniej Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawamtouswiadomie!
aha, i jeszcze FILOZOFIA bedzie na czele tej drugiej listy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawamtouswiadomie!
brzydulo to logiczne, bo granica niemiecka jest blisko. Jednak z Lubelszczyzny germaniści będą miec gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×