Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tomasz wielbłąd

Kafeteryjna zabawa "pytania w ciemno"

Polecane posty

To teraz pytanie dla Ciebie:) Co to za piosenka?????(patrz stopka) zespół oczywiscie wiesz jaki:) Ciekawe czy znajdziesz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera!!!!!oczywiście zrobiłam błąd w stopce, ale pisałam ze słuchu:) już jest dobrze...powinno być leaving a nie living......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha a propo tych piosenek z ypu tube dzis odsluchalam i zdecydowanie wybieram numer "2" choc "4" ma cos w sobie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka musisz wierzyć że bedzie dobrze pamiętaj jestem z tobą duchem:) ja staram się wierzyć że kiedyś i do mnie zapuka szczęście ... A co do piosenki to nie wiedziałem która to (akurat holocaust nie należy do mojego grona ulubionych piosenek Placebo) lilka będzie dobrze! :) wpadaj czasem na ten topik:) dla ciebie jestem Green :D Przypominam że w czwartek finał !!! a udział wezmą bazienka chichi1006 milky way nastazja filipowa nat87 ewela :) mam nadzieje że będziecie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chichi własnie nie mam gwarancji że wszystkie będą jesli bedziesz miała okazję to przypomnij innym finalistką będę wdzięczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie,to najlepiej,żeby finał był wtedy,kiedy wszystkie będą ...bo szkoda by było,gdyby ktoś przez to,że dzisiaj nie mógł miał stracić szansę :) to finał w końcu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym będzie ciekawiej jak będzie więcej osób :P wcale mnie nie cieszy mniejsza ilość rywalek..i tak przecież nie zwycięże :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt szkoda by kogoś zabrakło :) jeżeli nie bedzie wszystkich finał przełozymy na inny dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się bałam ,że mnie finał ominie:)Jak dobrze ,że na innym topiku pojawiła sie milky way:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nat ale jesli wszystkich finalistek nie bedzie to rozegramy go w inny dzień :) ale dobrze ze jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×