Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bushman

Stosunkowe podejście do pracy

Polecane posty

...właśnie nuda w pracy tylko o tym co było się rozmyśla i nawet ciasniej w spodniach się robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparek
Takie by co dzień ją pierdolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radeczek z eNKeja
ja bym Cie zwolnil natychmiastowo z pracy, bo zamiast pracować to na necie głupoty wypisujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego odrazu byś go zwolnił ??,napewno jego praca na tym nie cierpi....a po marzyć każdy może ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwolnić natychmiast!
Jakby posiedział na zielonej trawce to od razu i w spodniach i w kieszeniach luz by się zrobił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwolnić natychmiast!
zatrudniam kilku panów i dąże do tego aby w pracy mieli raczej ręce pełne roboty zamiast ciasnych spodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D zwolnić natychmiast! zatrudniam kilku panów i dąże do tego aby w pracy mieli raczej ręce pełne roboty zamiast ciasnych spodni Czyli wnioskuję ;)że wolisz jak panowie biorą "interes" w swoje rece ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No sexy Ty jedna ze zrozumieniem do tematu podeszłaś. O czym mi sie teraz marzy....a jakąś piękną sytuację pamiętam z finałem na piersiach...ale przedtem to ona wiła się z rozkoszy...hmmmm powiew wiosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bushman ,bo ja też często wspominam;)to jest silniejsze odemnie :)jeżeli w nocy było zajebiście to rano jeszcze mi sie to udziele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a mnie rano jeszcze...albo znowu wzrasta ciśnienie w spodenkach - to z automatu ,a jak dojdą do tego wspomnienie lub fantazje to już w ogóle miły ranek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc życzę Ci całego takiego dnia i nie tylko dzisiejszego :)🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna
Mam i ja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna
Dokładnie takie same jak Twoje ;)tylko u mnie co innego robi się wilgotne,na myśl o tym jak było:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna
A będzie będzie:classic_cool:A jak było u Was ostro czy delikatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no... ostro zawsz e po ostrym z rozrzewnieniem to wspominam i wspominam i juz się następnego razu nie moge doczekać...rozebrani do bielizny ostro i mocno aż cały potem zlani bylismy...ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna
U mnie też ostro koszulka w górę i do dzieła ech już chcę wieczorku...chcę poczuć jak we mnie wchodzi i wychodzi ...najpierw delikatnie ,bo wie,że poproszę go by robił to ostrzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he dlatego lubię u kobiet sukienki:) ostatnio na ogródkach działkowych za jakimś domkiem sukienka do góry pupcia do tylu i ostre szybkie bzykanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna
Nie za zimno na takie harce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze pikanterii dodaja słowka, zazwyczaj ostrzejsze ...w stylu mocniej mnie rżnij ..wpychaj mi tego kutasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh ja i to w zimie uprawiałem na zewnątrz ubrani w kombinezony narciarskie....cóz niebywałe przeżycie a ile smiechu przy tym zeby sie "zespolić" tak będąc upakowanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×