Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bushman

Stosunkowe podejście do pracy

Polecane posty

Bushman (tragicus@o2.pl) Więc sexy odezwij się jak będziesz potrzebowała chwycić do rąk coś twardszego najlepiej na gg lub maila to zabrzmiało jak propozycja sexu w"realu":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Real? Cóż kręci mnie wirtual tu i teraz poswintuszyć i nakręcić się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna
Jak widzę jak twardnieje to od razu mam ochotę tam do Ciebie poczłapać, namydlić co nie co dotknąć takiego pachnącego ,rozpoczynającego dopiero rozkoszne wstawanie kutaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urwał ,bawicie sie w gwałt??:)podoba jej sie to ??:)uwielbiam dominacje faceta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna
prysznic?Tak czasem tak. Real jest lepszy...ale tutaj też jest bardzo sexownie...rozbudzasz cipkę,kutaska a potem wracasz do domu i już w korytarzu wskakujesz na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten moment gdy dopiero narasta podniecenie jest fantastyczny aż ciarki mi przechodzą. Jak chwyta go dłonią i delikatnie ssuwa napletek, jakmojareka dotyka jej wzgórka powoli wślizgując sie niżej i czując fale wilgoci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bushmen :D,nie obawiaj sie :D,ja w "realu"nie swintuszę :Ptylko tak to odczytałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Real - oczywiście, ale tu i teraz to czemu innemu nam sluzy (dobrze to ujełaś Poświąteczna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he sexy i to tak że jak już dam radę ją zgwałcić to nieźle jestem zmęczony:) ona naprawdę się broni tylko nie drapie po twarzy;) poza tym jest jak na serio:) super zabawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna
Lubię prowadzić dłonie do cipeczki i prowadzić nimi szybkość wchodzenia paluszków w nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej się podoba:) oczywiście kiedy naprawdę nie ma ochoty to mamy umówione słowo. Jak nie chce to to powie i wiem że naprawdę nie chce. Ale jeszcze się nie zdarzyło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm....nie weim czy potrafiła bym sie tak bawić ...mój chyba musiał by mnie wkurwić przed takim sexem :P,bo ja strasznie uległa jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna
sexy wypinaj tyłeczek złociutka;)gdzie uciekasz już zamknięte drzwi;) urwał dawaj ją tutaj:D Bushmen lubisz czworokąty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spanikowałaś sexi? Więc jak poswiąteczna ? Uklęknij i weź go w usta..ja przytrzymam Cie za włosy i nie pozwole odsunąć głowy ...a potem wiesz...poczujesz moje usta na cipce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżuuuuu :D:D Zajebisty robicie klimacić :) Hm...zastanawiam sie czy jednak wyjśc czy ulec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna
Zapomniałeś to ja dominuję...klękaj i wyliż mi moją mokrą dziurkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oprzę Cie o ścianę i rozchyle Ci nogi ..przytrzymaj mnie za głowę i przyciśnij do niej , a potem jęcz i to głośno suczko.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he sexy budzi się do życia:) mogę ci gwałt obiecać ale nie dziś bo zaraz muszę uciekać. A ty nie wychodz tylko wypinaj pupe bushmenowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trójkącik ? czemu nie ...połóż sie sexi bo zaraz Ci go wepchnę w usta jak i będe posuwał podczas minetki poświątecznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe :P,wole jednak poczytać ...dzisiaj :Pwyliz je porządnie cipeczke ...mmm:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urwał :)ja niestety za nikim nie latam :)wystarczy mi to co mam na konkursie :),ale poczytac innych w akcji lubie ..a bushmen to jakies nowe ciacho ,więc trzeba mu sie troche poprzygladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc czuje jej zapach i widzę że wiję się przyciskając moja głowe coraz mocniej. A mój język to coraz głębiej się wsuwa, jednocześnie liżac jej płatki nabrzmiały guziczek. A ja chwytam go pewnie ręką i powoli posuwam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego miziania:) uciekam już. Sexy daje ci klapsa mocnego... Lize cipeczke na pożegnanie... Bywajcie. Poczytam jutro co ci zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllllllllllllllllkjgigfgi
jebać to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×