Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bushman

Stosunkowe podejście do pracy

Polecane posty

Gość poświąteczna
U mnie było bardzo zimno ostatnio.Też lubię sex na świeżym powietrzu...tylko wybieram łąki:) Słownictwo w takich momentach zależy od tego na co mamy ochotę delikatnie-kochanie,wejdź głębiej dotknij mnie ostro-rżnij mnie ,wsadź ten Twój kutasek,klepnij mocniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szczęście jeszcze nie wiem, ale mrozu nie było, a tarrcie rozgrzało to co było wystawione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna
A w saunie bawiliście się w rozgrzewanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to jeszcze przede mną. Ale ostatnio kręci mnie seks na zewnątrz tyle że bez wersji z ekshibicjonizmem - tylko we dwoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna
Pogoda coraz piękniejsza to i warto popróbować...las,łąka,ławka w parku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Las ok. bywało tylko trzeba uważać wiadomo na co. Np. ogródek przydomowy i pieszczoty najpierw rękoma a potem....i ta nutka napięcia, że ktoś to moze zobaczyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna
Duzi chłopcy nie boją się malutkich kleszczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm jednak mam obawy. Już ostatnim razem było w lasku ale... W samochodzie:) ale to nie to samo. Całe szczęście samochód nie najmniejszy i można łatwo zrobić minetke czy lodzika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna
Drzewo oparta o nie rękoma lekko pochylona ...a on wchodzi od tyłu:)ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna
Sexsik musi sprawiać mi w danej chwili przyjemność,nie lubię robić czegoś na co nie mam ochoty.Lubię dominować więc z reguły jestem na nim:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zniewalałaś go jakaoś (przywiązywałaś) i miałaś kontrolę nad nim? Np okrakiem pod usta mu sie podsuwałaś celem minetki..przykładowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna
Używamy kajdanek,pałki i pejcza. Innym razem sznura i zawiązuję mu oczy-uwielbiam tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nieźle...faktycznie z ciebie domina. Ale szczerze to ja wolałbym dać klapsa wypiętej suczce niz ona mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna
Każdy lubi co innego ...pisałam,wszystko zależy od nastroju .Nie zawsze jest tak ostro ...delikatnie też się zdarza-kładzie mi bitą śmietankę na sutki brzuch i cipkę i to zlizuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wash&go kolacja i seks w jednym..testowałem już tak z pomarańczą i wyciskanym sokiem oraz szampanem w muszelce..miodzio jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna
połóż wisienki albo truskawki na takim torciku ...będziesz długo wspominał ten smak. Upijasz ją winem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wolę szampanem w głowie szumi a my mokrzy...robimy wtedy wszystko co nam do głowy przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna
My winem;) Pupa też wtedy jest bardziej wypieta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogole to taki mo fetysz lubie na jej cialo wylewać różne płyny raz jest to szampan raz sok z wyciśniętej pomarańczy, a raz ..na końcu wiadomo co, a czasem... ale nie to juz inna bajka dla zaawansowanych - tu nie kazdemu sie to musi podobać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna
Anal też ma swoje uroki...ale tylko gdy wcześniej się do niego odpowiednio przygotuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anal ..szczerze... to nie, nie odpowiada mojej partnerce a ja to szanuję. Miałem co innego na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna
Wiele kobiet nie lubi...wiem co masz na myśli. Podnieca Cię widok masturbującej się partnerki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy któregoś samca taki widok by nie podniecał? Chyba nie ma takiego. Na samą myśl robi sie ciaśniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×