Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzuszyńskka

slim lipo

Polecane posty

Gość NIEEEEE WSZELKIM LIPO
hej...widze ze ten temat nadal tkwi...ja niestety trafilam na forum na watek o smart lipo i poddalam sie temu zabiegowi 4 lata temu...dzis rozpaczam ze nie moge cofnac czasu!!!robilam uda wewnetrzne, bryczesy i brzuch. nie dosc ze efektu nie bylo to mam zniszczone nogi!!!mam nierownosci...rozpaczam ze nie moge cofnac czasu...ze wogole trafilam na wzmianke o smart lipo...zastanowcie sie nim zdecydujecie sie na zabieg ktorego efektow mozna pozniej juz nie odwrocic... p.s ja robilam w ambasadzie urody w jeleniej gorze u doktora jaroslawa wilka - nie polecam!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werdonka
Zabieg SlimLipo miałam w centrum laseroterapii w zeszłym tygodniu, trochę się tego bałam i myślałam, ze efekty nie będą zadowalające, a tu niespodzianka, nie mam tłuszczu na brzuchu, a lekarze z elite dali z siebie wszystko abym czuła się dobrze z klinice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachna33
Do dobrej trafiłaś kliniki. Ja też się zapisałam i czekam na zabieg , mam nadzieję, ze będę tak samo zadowolona jak Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A długo czeka się na zabieg w Elite? Zdążę do lipca jak teraz się zapiszę? Lekarz powiedział, że dla mnie najlepszy będzie zabieg SlimLipo to muszę się za siebie wziąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam zdecydowanie salon Afrodyta w Blue City. Moja kolezanka tutaj robiła zabieg wiec też sama widze jakie są efekty. A sa naprawde świetne. Zwłaszcza przed latem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werdonka
W Elite nie czeka się długo, zadzwoń i się umów na wizytę, ja już jestem po zabiegu i mam płaski brzuszek. Cieszę się że właśnie ten zabieg wybrałam po poszło wszystko gładko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie, ze masz to już za sobą, ja dopiero wybieram się do Elite, ale ciekawa jestem jak długo trwa taki zabieg i czy jest rzeczywiście bezbolesny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam o zabiegu SlimLipo na stronie Elite jest nawet filmik.Też sie zdecydowałam i umówiłam na konsultację.Troszke się obawiam ale słyszałam dużo pozytywnych opinii o tej klinice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba pomysle o Afrodycie. W sumie mieszkam na Ochocie wiec mam blisko, a na wakacje wybieram sie we wrzesniu wiec z pewnością zdążę poczekac na efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja jestem po Slim Lipo, robiłam 5 tyg temu. Trudno mi na razie powiedzieć czy jestem w 100% zadowolona. Powiem tak: ten zabieg to nie jest takie pstryknięcie i już. To jest poważny zabieg i jak ktoś pisze na forum że zabieg odbył się bezboleśnie i że po dwóch tygodniach jest aktywny to ja mówię że jest to absolutnie nieprawda. Miałam robione kolana i uda wewnętrzne. Dochodziłam do siebie dwa tygodnie. Byłam wyłączona z normalnego funkcjonowania. Do tej pory bolą mnie nogi i muszę brać masaże limfatyczne bo cały czas puchną.W ubranku lekarz kazał chodzić miesiąc. Jak jest ciepło to chodzenie w tym ubranku to masakra. Nogi są szczuplejsze owszem ale do ostatecznego efektu to im jeszcze brakuje o ile taki zobaczę bo gwarancji nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się skusiłam na zabiegi Venus Freeze w salonie Vici w Krakowie. Świetnie wymodelowały mi sylwetkę, a także zredukowały cellulit. Najlepsze efekty osiąga się po minimum ośmiu zabiegach. Na stronie Vici są vouchery do pobrania, dzięki nim można zgarnąć zniżkę na zabiegi, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, 18 grudnia 2015 poddałam się zabiegowi Slim Lipo w Elite w Warszawie, na ul. Złotej. Na razie chodzę w ubranku, po 2 tygodniach mogłam zacząć je zdejmować na noc i to jest ogromna ulga. Przedwczoraj zaczęłam drenaż limfatyczny. Na kontroli powiedzieli, że wszystko idzie w dobrą stronę. Dam znać za jakiś czas, jakie są efekty. W tej chwili (niecałe 3 tygodnie po zabiegu) efektów nie widać, ciągle jestem opuchnięta, ale prawie zeszły już siniaki. Tuż po zabiegu wyglądałam, jakby mi ktoś ten brzuch okładał pałką. Co ważne - podobno są osoby, które dwa dni po zabiegu idą do pracy i nie czują dyskomfortu. Ja do nich nie należę :-). Teraz już mogę wysiedzieć w pracy, ale pierwszej nocy zemdlałam w łazience, krew z tych otworków lała się mocno. Zabieg robiłam w piątek, a pierwszy raz byłam w stanie wyjść z domu - i to na krótko - w poniedziałek. Przez kilka dni wyglądałam, jakbym była w ciąży i ludzie ustępowali mi miejsca w autobusie :-). Myślałam, że po 3 tygodniach będę mogła wrócić do ćwiczeń, ale powiedziano mi w Elite, że co najwyżej jakiś pilates, i to na 20% moich możliwości. Co do samego Elite - efekt zabiegu ocenię za jakiś czas, ale na ten moment mogę powiedzieć, że nie jestem zadowolona z opieki po zabiegu. Nikt się mną nie zainteresował po tym, jak opuściłam klinikę. Sama musiałam dzwonić i dopytywać, kiedy kontrola i co dalej. Będę meldować o dalszych postępach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej - wczoraj miałam SlimLipo na ramiona i wszystko to - co wylewało sie wokół stanika. Jeżeli chodzi o sam zabieg - do przeżycia. Najgorsze było chyba samo znieczulenie, pózniej prawie mogłam zasnąć. Dzisiejszy poranek nie należał do najlepszego - boli. Na szczęście nie tak, abym musiała brać jakieś tabletki przeciwbólowe. Tam gdzie byłam opieka była świetna. Na samej konsultacji dostałam juz zgodę na zabieg - abym mogła sie z nią wcześniej zapoznać i wszystkie informacje o zabiegu. Na dzien przed lekarz kazał mi brać zastrzyk ktory zapobiega powstawaniu jakiś tam skrzepów po zabiegu. Dzis śmigam na kontrole - zmienia mi opatrunki. Myślałam czy wrzucić wam fotkę z dziurkami po zabiegu, ale to jest chyba lekko niesmaczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktos mial zabieg w WROMED w Radomiu u dr Wroblewskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sposobów modelowania sylwetki jest wiele, ale najważniejsze dzięki którym możesz zmienić swoje ciało to, odpowiednia dieta, ćwiczenia np fitness oraz ewentualnie odsysanie tłuszczu, czyli liposukcja http://modelowanie-sylwetki.pl/ Tu możesz poczytać o każdej z nich, a najlepiej połączyć wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu możecie poczytać o metodach liposukcji i jakie są możliwości np Vaser Lipo, czy Body Jet. http://perfekcyjna.net/modelowanie-sylwetki/ Swoją droga szkoda marnować tkankę tłuszczową i można ją wykorzystać np do przeszczepu tłuszczu do piersi. Własna tkanka tłuszczowa jest najlepszym wypełniaczem i najbardziej bezpiecznym, więc np można ująć z brzucha 10cm metodą liposukcji i przeszczepić np do piersi, czy pośladków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej byłam na konsultacji już piszę co i jak :) Klinika Kriocentrum znajduje się w Józefowie, malownicza okolica. Klinika wygląda na bardzo zadbaną. Personel bardzo miły i uśmiechnięty. Konsultacja odbyła się z małym opóźnieniem ale warto było czekać. Doktor Batijewski opowiedział mi bardzo dokładnie o całym zabiegu i wszystkich z nim związanych procedurach. Zakwalifikował mnie do liposukcji brzucha i talii. Dostałam teczkę ze wszystkimi potrzebnymi dokumentami. Przestawiono mi kilka terminów na zabieg ale jeszcze się nie zapisałam, muszę to przemyśleć i podjąć decyzję. w sumie jestem na tak ale trochę stres mnie zżera w końcu to jakaś ingerencja. Ogólnie oceniam wszystko na bardzo wysokim poziomie. Jestem bardzo zadowolona z konsultacji polecam tego lekarza. wszystko wyjaśnione wręcz łopatologicznie :) dam znać jak podejmę decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_hajducka
Ja skorzystałam z endermologii LPG w Clinica Cosmetologica i nie żałuję tej decyzji - świetne podejście przed jak i po zabiegu (fachowe konsultacje) + dodatkowo promocje na zabiegi :) A efekt super, no może byłam zbyt zniecierpliwiona, ale opłaciło się to! Sprawdźcie tutaj: https://clinicacosmetologica.pl/artykuly/modelowanie-sylwetki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maikooo
jestem po slimlipo u doktora murawskiego i zabieg miałam robiony w klinice na złotej w warszawie. Po pierwsze sama klinika jak i lekarz oceniam pozytywnie. Pełny profesjonalizm, troska o pacjenta, cierpliwość... Co do samego zabiegu to właściwie zaraz po nim już widać było różnicę w mojej sylwetce. Talia o wiele węższa, boczki zniknęły :) i to wszystko w półtorej godziny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc nie słyszałam o tym zabiegu. Słyszałam natomiast dużo dobrego o endermologii. Czy ktoś z Was wykonał oba zabiegi i ma porównanie? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala45
ja akurat byłam tylko na endermologii i porównania nie mam ale na mnie ten zabieg zadziałał i pozbyłam się większości zalegającego tłuszczu, którego nic nie ruszało.. mój brzuszek wygląda teraz o wiele lepiej :) w ogóle ten zabieg jest super, bo to działa na zasadzie takiego masażu i jest mega przyjemny. Ja swoje zabiegi robiłam w klinice Cosmetologica w Gdańsku i jestem bardzo zadowolona z efektów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile kosztują takie zabiegi? Kusisz tym zabiegiem ale chcę zobaczyć ile będę musiała oszczędzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka78789
Wszystko zależy od kliniki, co klinika to inne ceny :) ja byłam w Gdańsku w klinie dr Michajłowskiego i za serię zabiegów na ciało ( a było ich około 10) zapłaciłam 1300 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia2o
o, to całkiem niedużo. Ja mieszkam w Wawie i za serie zabiegów płaciłam ok 3.000zł. Następnym razem wybiorę się do Gdańska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamela93
poradźcie mi proszę, gdzie mogę się wybrać, żeby trochę wymodelować swój brzuch? Jest strasznie zwiotczały.. chciałabym coś zmienić, ćwiczenia ,hula-hop juz nie pomagają :( jestem z trójmiasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja akurat wykonywałam zabiegi w 3city ale jeśli ktoś chce sobie zrobić wycieczkę albo mieszka w tych okolicach to polecam klinikę Cosmetologica :) ładnie wymodelowali mi moją sylwetkę, ostatni raz wyglądałam tak 10 lat temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×