Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzuszyńskka

slim lipo

Polecane posty

Gość to cięnie interesuje co
kto ci wstrzykuje? czy to nie jakiś najtańszy preparat z Chin czy Bangladeszu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga8824
jestem już kilka lat pacjentką p dr zawsze jej ufałam,zawsze mi mówiła szczerą prawde .Mój brzuch był moją zmorą od 16 lat i kilka razy jej o tym mówiłam i mi powiedziała ze najlepszym dla mnie rozwiązaniem będzie operacja tradycyjna ale pojawiło się slim lipoo i to mial być strzał w dziesiąt ale nic z tego nie wyszło.Więc sama nie wiem co o tym myslec Przy nastepnej wizycie 16listopada spytam sie o nazwe tej substancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Karolina 1002
Witaj ja miałam robiony podbródek w afrodycie metodą slim lipo plus vibro lipo wraz z odsysaniem tłuszczu , bylo to rok temu i jestem bardzo zadowolona podbródka ani śladu owal ujędrniony w sumie mi sie twarz zmieniła bardzo na lepsze , po zabiegu okropnie , straszny ból , nie mogłam ust otworzyć aby cokolwiek zjeść, to trwało ok 3 dni , nosi się opatrunek uciskowy aż 6 tygodni , drugi raz z tą świadomością co mam teraz to nie wiem czy bym sie zdecydowała ale efekt jest super , wyglądam duzo młodziej i nie mam tego okropnego podbródka ))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja natomiast miałam robiony zabieg Slim Lipo w okolicy kolan. Odkąd pamiętam moje kolana były jedyną rzeczą, którą chciałam zmienić z powodu bardzo nie estetycznego wyglądu. Spódnica, spodenki lub sukienki w długości krótszej, niż do kolana nie były możliwe w moim wykonaniu. Chodziłam na różne zabiegi rozbijania i modelowania, ale jedyny efekt to siniaki. Zdecydowałam się na pozbycie tkanki tłuszczowej raz na zawsze. Zrobiłam zabieg w Centrum Medycyny Estetycznej Carpe Diem we wrześniu tego roku. Polecam dr Janusza Jaworowskiego. Zajął się mną świetnie i nie tylko przed zabiegiem, ale także po, co rzadko się dzisiaj zdarza. Mamy Listopad a ja jestem właścicielką pięknych kolan. Jedyne czego żałuję, że lato się skończyło i nie mogę paradować w krótkich sukienkach, ale za to jak moje nogi wyglądają w rajstopach marzenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granis
ja natomiast miałam ogromne bryczesy , problm polegał na tym ze zawsze spódnice i spodnie były zaciasne w tym miejscu a w pasie luzy , zdecydowałam sie na slim lipo i już po robocie i kłopocie:) jesli chcecie wiecej info to podajcie maila służę pomocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martini123123123
do granis gdzie robilas zabieg na bryczesy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kórniki
do Kavusia 79 w postaci od laserowej liposukcji to tylko dr Adam Kruk. Zrobił mojej koleżance naprade faktascyczny brzcuszek. Nie ma teraz żadnych boczków, bo to był jej problem. Ja sama idę do doktora na powiększenie piersi i jestem cała podekscytowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga8824
jestem znowu u was po drodze miałam kilka przeszkód min 2 operacje ale nadal walcze z moim brzuchem JESTEM 18 miesięcy po slim lipo i zero rezultatu Za tydzien ide do pani dr na konsultacje zobaczymy co mi powie Cos mi sie wydaje ze 9tys poszło w las

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To niefajnie.... bo w sumie zabieg lipolizy laserowej z liposukją polega na usunięciu z danego rejonu dużej ilości adipocytów - czyli komórek tłuszczowych. W związku z tym, nawet jeśli tyjemy, to najprędzej w innych rejonach, a najpóźniej w tym, z którego usuwany był tłuszcz. A napisz proszę czy podczas tego czasu przytyłaś? Jeżeli Twoja waga się zwiększyła... to cóż... ale jeśli nie to warto porównać zdjęcia przed i po. Nie wiem jakie zdjęcia są umieszczone na ich stronach, my mamy tylko takie: http://www.botokspoznan.pl/sub,pl,lipoliza-laserowa.html, bo niestety większość pacjentów przylatuje do Nas z zagranicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara1976
Sama myślałam nad Slim Lipo, ale 2 dziewczyny z którymi poznałam się na siłowni mi odradziły, że to strata pieniędzy i czasu. Nie były zadowolone z efektów, a ja chciałabym mieć świadomość, że skoro płacę to będę widziała rezultaty zabiegów na sobie. Zastanawiałam się nad innym zabiegiem - Reaction. Inna koleżanka z mojej firmy zrobiła sobie lifting podbródka i powiem, że nawet ja zauważyłam różnicę. Ciekawe czy z moim brzuchem też byłyby takie efekty. Szukałam tego zabiegu w Warszawie i mają go w 2 czy 3 miejscach - u dr Bromy, w Mona Lisa i gdzieś jeszcze. Cena dobra, a jeśli efekty sprawdzą się choćby w połowie co na zdjęciach, to u mnie już byłby sukces. Chciałabym ujędrnić skórę w okolicach brzucha i trochę te miejsca wymodelować po 2 ciążach i szybkim odchudzaniu. Chcę czuć się lepiej w swojej skórze w końcu. Poczytałam już o samym urządzeniu, wiem kto jest dystrybutorem porządna firma, którą widziałam kiedyś na targach, a urządzenie ma dobre parametry. I widziałam efekty po zabiegu pokazywane w programie o urodzie(nie pamiętam czy to było na TVN STyle czy Polsat Cafe), gdzie kobieta po serii zabiegów miała piękny brzuch. Jakby mi pomogło w okolicach brzucha to pewnie skusiłabym się też na moje żabie zwisy na ramionach i podbródek ;). Był ktoś z Was na tym zabiegu. Jeśli tak, napiszcie jak efekty? Poszukam jeszcze informacji o tym Recation w innych wątkach na kafeterii i na innych forach. Jak coś będę wiedziała, to dam znać, ale pewnie już w nowym wątku, bo może się to komuś przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara1976
Sama myślałam nad Slim Lipo, ale 2 dziewczyny z którymi poznałam się na siłowni mi odradziły, że to strata pieniędzy i czasu. Nie były zadowolone z efektów, a ja chciałabym mieć świadomość, że skoro płacę to będę widziała rezultaty zabiegów na sobie. Zastanawiałam się nad innym zabiegiem - Reaction. Inna koleżanka z mojej firmy zrobiła sobie lifting podbródka i powiem, że nawet ja zauważyłam różnicę. Ciekawe czy z moim brzuchem też byłyby takie efekty. Szukałam tego zabiegu w Warszawie i mają go w 2 czy 3 miejscach - u dr Bromy, w Mona Lisa i gdzieś jeszcze. Cena dobra, a jeśli efekty sprawdzą się choćby w połowie co na zdjęciach, to u mnie już byłby sukces. Chciałabym ujędrnić skórę w okolicach brzucha i trochę te miejsca wymodelować po 2 ciążach i szybkim odchudzaniu. Chcę czuć się lepiej w swojej skórze w końcu. Poczytałam już o samym urządzeniu, wiem kto jest dystrybutorem porządna firma, którą widziałam kiedyś na targach, a urządzenie ma dobre parametry. I widziałam efekty po zabiegu pokazywane w programie o urodzie(nie pamiętam czy to było na TVN STyle czy Polsat Cafe), gdzie kobieta po serii zabiegów miała piękny brzuch. Jakby mi pomogło w okolicach brzucha to pewnie skusiłabym się też na moje żabie zwisy na ramionach i podbródek ;). Był ktoś z Was na tym zabiegu. Jeśli tak, napiszcie jak efekty? Poszukam jeszcze informacji o tym Recation w innych wątkach na kafeterii i na innych forach. Jak coś będę wiedziała, to dam znać, ale pewnie już w nowym wątku, bo może się to komuś przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zab ka
Jestem 3 tygodnie po slimlipo i jestem zachwycona moim brzuszkiem, jest płaski!!!!!!! super sprawa. Nosiłam ubranko 2 tygodnie, teraz juz jestem bez ubranka. Mam małe siniaczki ale brzuch wyglada bardzo dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara1976
Optymistycznie do tego podchodzisz. mam nadizje, że ten efekt się u Ciebie utrzyma, choć różnie z tym bywa. Ja jednak jestem sceptycznie do Slim Lipo nastawiona odkąd widziałam na własne oczy 2 dziewczyny, które same mi go odradziły. Chyba się skusze na Reaction od Viora ale musze najpierw isć na konsultacje do lekarza. Mnie przekonują przede wsyztskim osoby, które na własne oczy mogę zobaczyc. Tak jak widziałam dziewczyny w programach o metamorfozach kobiet w polskich warunkach - to pokazuje czy jakieś urzadzenie jest w stanie zmienić coś w wyglądzie i faktycznie poprawić nasze małe mankamenty ;) A do tego nie mam czasu i możliwości na zaszycie się w domu na tydz czy 2 tyg., więc wchodzą u mnie tylko w grę zabiegi nieinwazyjne. Jeśli któraś z Was miała zabieg Reaction od Viora, to napiszcie gdzie był wykonywany. Zawsze to jakaś rekomendacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobiłam slim lipo
Miałam do wyboru między slim lip a body jet , wybrałam slim lipo bo laser obkurcza włókna kolagenowe, a body jet nie , i rzeczywiście tak jest zabieg miałam na podbródku i brzuchu , jestem 2 miesiące po skóra bardzo ładnie się obkurczyła, nie mam wiotkiej skóry ,a odessano mi z brzucha 2800 ml .Ja osobiście polecam slim lipo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, zdecydowałam się na zabieg liposukcji jednocześnie postanawiając ułatwić pozostałym wąchającym się Panią/Panom życie i założyć krótkiego bloga opisującego moje odczucia dzień po dniu od momentu zabiegu do momentu zakończenia rekonwalescencji. Serdecznie zapraszam http://liquorice.piszecomysle.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara1976
Ja byłam na swoim pierwszym zabiegu na Reaction- jednak na niego się zdecydowałam. Nie bolało choć odczuwałam dyskomfort - nie liczyłam nawet na nieodczuwalny zabieg, bo to przecież niemożliwe. Ciekawa jestem tego efektu na SlimLipo. Ja mogę stwierdzić, ze moja skóra jest teraz dużo delikatniejsza - nie jest taka zbita i twarda, efekty już widzę, ale z danymi chcę poczekać do kolejnych zabiegów - sama się zastanawiam, czy będę w pełni usatysfakcjonowana, ale po kolejnym zabiegu będę pisać jak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara1976
Nie wiem, czy kogos to interesuje, bo obiecałam ,że napisze już po kolejnym zabiegu ale nie miałam kiedy. No więc moja skóra jest nieporównywalnie gładsza, mieszcze się w stare ciuchy, które od 5 lat leżały i czekały na dobry moment, Żałuję, ze lato już za nami ,bo teraz mam ochote nosić sukeinki. Jestem zadowolona z reaction. Ba, nawet moje koleżanki z pracy też się na to wybierają. Pewnie pójdę jesczz ena 1 zabieg za jakiś czas, ale na razie jestem szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam ze teraz w Elite na Pereca mozna wykonac taki zabieg z rabatem 500zł. Wiec to chyba jedna z lepszych promocji na które teraz mozna trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carry68
Ja skorzystałam z promocji w centrum Elite, właśnie na zabieg slim lipo, zabieg zupełnie bezbolesny, teraz jestem w trakcie rekonwalescencji i też nic mnie nie boli, nie odczuwam dyskomfortu- czuję się zupełnie normalnie i dobrze. Wszystko bardzo profesjonalnie, kontakt z lekarzami- super, polecam każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga 8824
Nadal walczę z moim brzuchem Slim lipo miałam W lutym 2011 a efektu żadnego no może trochę Pani doktor bez żadnych kosztów walczy wszystkim co ma w gabinecie a wiec : miałam i lipo i nic już chyba 26 raz karboksyterapie i ostrzykniecia na przemian i nadal nic Mój wniosek jest taki ze wszystkie te zabiegi są dla pan ale tych chudych co chcą się pozbyć 2kg wagi i 2cm obwodu Reszta to szkoda kast a my same się napalamy i chcemy wierzyć w te cuda Chcesz pozbyć się brzucha to pozostaje Operacja !!!!!! Teraz to już wiem szkoda kasy czasu i bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrakil
jestem po slim 2 miesiące - jest już po obrzękach i siniakach , brzucha nie ma , i wiem że w święta brzuch nie urośnie.Polecam Dr Konrada Januszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba było iść do kliniki elite, tam są sami specjaliści to i efekty są, u mnie poszło dobrze, brzucha nie mam i mam nadzieję, ze już nie powróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaki
Ja chcę usunąć tłuszcz z ud , jestem zdecydowana już na zabieg , chciałabym go wykonać w pierwszej połowie stycznia , na ferię jadę na narty .Napisz mi czy uda mi się dojść do siebie , mam na myśli siniaki i obrzęki .Może lepiej wykonać zabieg po feriach?Proszę o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjoas
jeśli zdąąysz zrobić zabieg na początku stycznia to spokojnie w ferie możesz śmigać na nartach ja jestem zapisana na 10 stycznia na brzuch i też jadę na narty , wydaje mi się że miesiąc to spoko wystarczy by dojść do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaki
hej , jestem już po , na razie obrzęk spory , chodzę w tych gaciach , dziwne bo nic nie boli:) , a zabieg spoko , miałam tylko miejscowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaki
do kjoas .Jesteś już po? jak tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjoas
hej , już dawno jestem po , polecam wszystkim nie zdecydowanym , zrobiłam uda wew i zewnętrzne , po zabiegu siniaki i obrzęki dwa tygodnie , ale teraz nóżki juz super , na nartach śmigałam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny prosba a adresy gab na slim lipo na śląsku i w okolicach brzuch oczywiscie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×