Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzuszyńskka

slim lipo

Polecane posty

Gość AliMacBean
Robiłam body jet, na Śląsku i jestem bardzo zadowolona. Wszystkim polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia79
A wie ktoś gdzie w Poznaniu robia slimlipo? Najlepiej w znieczuleniu, bo ja dośc strachliwa jestem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za chwilę odpowie
za chwilę odpowie na to pytanie ktoś z zainteresowanych - klinika, albo nadgorliwy akwizytor sprzętu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
do Kierowniczki Biedna pracuje w klinice, ktora zakupila Body Jett. Masakra. Ja zrobilam liposukcje BJ i spieprzylam sobie nogi... Poprawke robilam Slimlipo i jestem na max zadowolona. To nie jest ulepszona wersja smarta... to cos o wiele lepszego.. BJ jest metoda ktora ZWIEKSZA RYZYKO NIEROWNOSCI Z POWODU NADMIARU WODY WSTRZYKIWANEJ POD SKORE ! ! WIELE CHIRURGOW JUZ ZACZYNA O TYM MOWIC I MALO KTO CHCE NA TYM PRACOWAC.... A CO DO INWAZYJNOSCI TEJ METODY... TO jest to metoda bardzo inwazyjna, tkanka tluszczowa jest brutalnie rozwywana strumieniem wody... NIE CHCE MI SIE PISAC 2 razy... JA moge porownac, bo robilam body jett i slim lipo jako poprawke.. jestem tez na forum o Body Jettcie i jezeli chcecie uzyskac obiektywny obraz o tej metodzie, zapraszam na tamto forum. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
I jeszcze co to watroby... slimlipo odsysa tluszcz a smart nie... wiec nie wprowadzaj w blad ludzi i nie gadaj glupot o jakims maga obciazaniu watroby. Slimlipo usuwa spokojnie 3 litry tluszczu jednorazowo... Zastanow sie jakby to mialo wygladac gdyby organizm mial to wydalic taka ilosc rozpuszczonej tkanki tluszczowej !! To nie jest to samo co smart, prosze cie, idz sie reklamowac z tym dziadostwem BJ gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szobera ja tez zaczynam rozwazac metode slim lipo. Nie wiem czy pamietasz, ze chcialam powiekszac piersi ale strasznie boje sie zwapnien, wczesniej jakos o tym nie myslalam...Moje piersi nie sa takie zle w ostatecznosci. Napisz gdzie robilas prosze, albo napisz do mnie na priva. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tolka od Bolka
Slim Lipo to ściema - lepsza dobrze zrobiona liposukcja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga8824
a ja robiłam slim lipo w czwartek i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jednak jest bardzo inwazyjny zabieg, który wiąże się z dużym bóle i dyskomfortem, może lepiej spróbować czegoś mniej inwazyjnego, ale o potwierdzonej skuteczności? Zabieg falami dźwiękowymi oferuje program stop-cellulit, do tego równolegle polecana jest suplementacja diety, tak aby dostarczyć organizmowi składników przyspieszający metabolizm tłuszczu. W ten sposób można pozbyć się zarówno cellulitu, jak i miejscowej otyłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xaraxara
Hej, Ja robiłam ponad dwo tygodnie temu w Elite. Powiem tak: - opuchlizna nadal jest - siniaki że boję sie spojrzeć w lustro nadal są - za kupę pieniędzy jaką się za zabieg płaci spodziewałam sie przynajmniej jakiegoś zainsteresowania ze strony lekarza/pielegniarki, którzy wykonywali zabieg. Tymczasem mijają dwa tygodnie odkąd w godzinę po zabiegu opuściłam klinikę i nic. Zapłaciła, drzwi zamknęła - jest dobrze. Dziwię się, że nie ma tam jakiegoś stałego programu kontroli pacjentów po zabiegu, konsultacji itd. Dla ochorny własnego siedzenia powinni to robić - choćby sprawdzic czy jem antybiotyki i czy nie boję sierobicsobie zatrzyków przecikrzepliwych. - zgoda na zabiegs prowadza sie do tego, skladamy podpis pod oświadczeniem, że wiem ze ten zabieg nie jest mi potrzebny ale i tak chce go zrobić, że wiem ,ze efekty nie sa gwarantowane, że odessana czesc moze mnie bolec do konca zycia i ze oprocz wymienionych licznych prawdopodobnych bardziej lub mniej powiklan mozna również umrzeć. - miałam w planach kolejny zabieg, ale wykonam go gdzieś indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratkowa79
Poki co jeszcze nie oszalałam zeby robić sobie takie zabiegi.Ja proponuję jednak na poczatek zrobić sobie np. stretch care. czyli taki zabieg,który zlikwiduje nam rozstepy,znacznie i widocznie ujędrni skóre -bo o to chodzi po ciązy,zreszta sama o tym pisałas.Te wszystkie zabiegi o których pisalaś sa ok,ale po 40 roku zycia.teraz nie ma co w ogole sie tak męczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga8824
jestem po zabiegu 3 miesiące i nadal czekam na płaski brzuch który miałam mieć.rozmiar mój się nie zmienił chociarz brzuch bardziej płaski ale do obiecanego dużo brakuje Czucia całkiem nie mam nadal odczuwam jakbym miała znieczulenie Poczekam jeszcze 2 mieiące i udam się do pani dr w Rybniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciszka
Ja się właśnie zastanawiam nad odsysaniem tłuszczu. Na tronie tej warszawskiej kliniki znalazłam różne rodzaje, wydaje mi się, że całkiem niezły może być ten zabieg Vibrolipo, który jest infradźwiękową liposukcja. Czy ktoś może z Was robił? jak wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonnnn
Czy któraś z Was miała robiony napinający zabieg mezoterapi Strechcare, bo jak byłam ostatnio u mojej lekarki to powiedziała i poleciła ze jest bardzo skuteczny na zwiotczałą skórę ? pomóżci e czy ktoś miał robiony ten zabieg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga8824
jestem po wizycie kontrolnej slim lipo (6 miesiecy)nie widze obiecanego rezultatu,p dr również przyznała że zabieg należy powtórzyć lub zaproponuje mi cos innego,na szczęscie nie będę za to płacic ale nie wiem czy sie zdecyduje drugi raz na taki ból. Umówiłam się na połowe wrzesnia, no to zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sugga
ja nie potrzebuje zabiegów typu stop-cellulit bo go po prostu nie mam.nie mam cellulitu,ale nie podoba mi sie tłuszcz nagromadzony na moich udach,to jest po prostu koszmar,wada genetyczna,żadne ćwiczenia niepomagaja,tluszcz najszybciej odklada mi si wlasnie w tej partii ciala.dlatego rozwazam slimlipo.boje sie tradycyjnej liposukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga8824
nie bój się bo jest to robione w znieczuleniu,cały obszar jest jak kamień.Bój się po zabiegu,gdyż ból jest naprawdę przez tydzięń jak po cięzkim porodzie.Nie idzie wstać ,kaszleć ,kichac ,smiac się,chodzić...Po zabiegu musisz sobie zrobić 2 zastrzyki przeciw zakrzepowe i jesć antybiotyk 3 dni.Brzuch boli ok 3 tygodni mocno,a póżniej trochę lżej.Jak będzie na tyle dobrze to trzeba robić przez ok 2 tyg masarze limfatyczne ,gdyż mogą ci się porobić zrosty POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga8824
jestem po wizycie kontrolnej slim lipo (6miesięcy i 10 dni) brzuch trochę mniejszy ale nierówny,widoczne gołym okiem nierównoci dostałam ok 20 wkłuć zastrzyk do brzucha,który ma za zadanie usunąc ten tłuszcz.Kontrola za miesiąc za wizyte ani ten zastrzyk nie płaciłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 74
Czy ktoś słyszał o metodzie i lipo (zimny laser) podobno jest to zabieg mniej inwazyjny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bubziu
znów zawitało Elite ze swoją obrzydliwą reklamą... cokolwiek ma nowego - od razu zagaja , a potem się rozpływa nad zaletami swojej metody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertik
W ogóle ostatnio dowiedziałam się, że są różne rodzaje cellulitu! Przeczytajcie sobie www.menopauza.pl/uroda_2/twoje_cialo/rodzaje_cellulitu.html Niefajnie się mamy, że musimy borykać się z tym problemem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina1002
Witam Was, byłam ostatnio na konsultacji, dokładnie pytałam się o jakąś metodę liposukcji na podbródek i policzki(np vibrolipo) lekarz powiedział mi że na te okolice najlepszy będzie slim lipo z odsysaniem, mam pytanie czy któraś z Was miała może ten zabieg(ogólnie na jakieś części ciała)? czy bardzo się po nim puchnie? i mniej więcej po jakim czasie widać jakieś efekty? pytam dlatego że miałam już sporo lipoliz iniekcyjnych na te obszary i nic to nie dało dlatego boje się że tu będzie tak samo;/podzielcie się swoimi wrażeniami;);)pozdrawiam serdecznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga8824
mój brzuch po slim lipo nadal mnie nie opuszcza.Do p dr chodzę co miesiąc do kontroli i nadal mam zastrzyki do brzucha i 3 sesje i lipo ale nadal fałdki mnie nie opuszczają.Kazała mi cwiczyć brzuszki ,pić dużo wody i zero słodyczy,oraz smarować brzuch kremem na trądzik.Nie wiem co to ma znaczuć bo ta moja pani doktor nie jest za rozmowna,powie mi tyle o co się zapytam Następna kontrola 16 listopad. Zabieg i lipo to koszt ok 500zł za ale trzeba wykonać kilka aby był skutek,ja na razie za nic nie płacę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość se-se-se
iga ale cena tego zabiegu 500zł jest za całośc czy za taki jeden zabieg w całej serii ? Bo jak za jeden to sie nie opłaca w porównaniu z tym co jest w Afrodycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga8824
cena i-lipo 1zabieg kosztuje 500zł w moim przypadku byłam podłączona ok 20min Mierzą cię przed i po zabiegu od razu możesz mieć kilka cm mniej ale w moim przypadku zzzzeeeeeerrrrrooooo ubytku.Moim zdaniem te wszystkie zabiegi są dla szczupłych które chcą być odrobinkę szczuplejsze.Ja marzyłam o mniejszym brzuchu wydałam ok 9 tys i mam mniejszy ale nikt z moich znajomych tego nie zauważył Więc po co mi to było ,już nie wspomne o bólu jaki mi towarzyszył. 16 listopada ide znów na kontrole i zobacze co pani dr powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość se-se-se
No to w takim razie teraz w Afrodycie sie opłaca bo przynajmniej ten pierwszy zabieg jest za 1zł... I tu mozna troszkę dzieki temu przyoszczedzić na zabiegu...No nie wiem,a jak sie Wam wydaje ? Ile Ty miałas w sumie tych zabiegów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z innego forum
Dowiedziałam się o tym na innym forum , wiele z Was planuję lipolizę iniekcyjną i inne cuda. Też chciałam iść ,ale zrezygnowałam .Robiłam jedynie rok temu podbródek, bez rezultatu. Lipoliza iniekcyjna i inne bezoperacyjne metody usuwania tłuszczu SZKODZĄ ! Wszystkie wiemy, że lekarz wstrzykuje preparat i ten tłuszczyk ma wchłonąć organizm samodzielnie. Tak się niestety często nie dzieje ! Tłuszcz krąży po ciele, obciąża wątrobe oraz nerki , zatyka żyły ..co to oznacza ? Pewnie się domyślacie, możliwość zawalu w przyszłości. Ostatnio we Francji zakazano bezoperacyjnego powiększania biustu ze względu na raka piersi. Teraz do tej listy dołączają : - lipoliza iniekcyjna , fosfatydylocholina i inne produkty do usuwania tłuszczu - laserowa w tym SmartLipo i inne lasery - ultradźwięki - fale radiowe Podaję źródło w języku angielskim , są tam przykłady powikłan m.in zatorów tłuszczowych , jeśli ktoś zna język francuski to może poszukać informacji w Google.fr http://fitnessredifined.com/e-magazine/cellul ite-why-lipodissolution-will-be-banned/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga8824
ja miałam 3zabiegi i-lipo i 3 razy wstrzykiwany jakis preparat(podobno w zadnym wypadku nie może być szkodliwy-PODOBNO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×