Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JILLIANA

Kto widział Paranormal Activity?

Polecane posty

I jakie są Wasze odczucia? Chłopak mnie namawia do wspólnego oglądania, ale trochę się boję. Nie chcę wyjść też na strachajło chodź jak oglądam filmiki na YT to na samą myśl mam gęsią skórkę... Warte to jest zobaczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzuć na luz_
Do obejrzenia z chłopakiem może być :) Nie radzę oglądać sama :D p.s. oglądajcie przy zapalonym świetle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zegarynka1755
Warte, ale będziesz się potem bała spać przez jakieś 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większość to krytykuje ale na mnie to odbiło ślad...zwłaszcza jak pomyślę ze to serio mogłobyc na faktach:O Polecam także Paranormal Entity...10x straszniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
Spać to ja mogłam, chciało mi się już na tym filmie... Totalna nuda. Chyba tylko dzieci z gimnazjum się tego boją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
straszne?? :D dawno juz nie zrobili takiej szmiry🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjkjkkk
bardzo nudne i nic strasznego tam nie bylo...dziwne zakonczenie, mi ogolnie sie nie podobalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
zwłaszcza jak pomyślę ze to serio mogłobyc na faktach TYlko za Chiny nie rozumiem, skąd te [pomysły, że to było na faktach? Przecież brali udział aktorzy, na końcu jest ta formułka, że wszystkie postaci są fikcyjne, itd... Na filmwebie można poczytać więcej o tym filmie, nawet ile wynosiły gaże aktorów. Zakończenie wymyślił Spielberg podobno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedobra pupa Nie wiem;) przyznam się bez bicia ze słyszłam tylko ze to było na faktach;) tak samo jak "Demon" czy jakos tak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
Twórcy filmu stwarzają pozory autentyczności, bo na początku nie ma logo wytwórni, i na końcu piszą informacje o tym chłopaku i dziewczynie. Ale one są elementem filmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szejsi
zakonczen jest kilka... 3 albo 4 widzialam ten film, specjalnie zaprosilam kolezanke, bo sama sie balam :D i nam sie podobal, na poczatku leca zarciki itd, a na koncu jest "ojezucoonazrobizaraz,powiedzmijaksieskonczytascena". Co prawda obie mamy dosc wybujala wyobraznie - moze to dlatego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filmu nie oglądałam, teraz zobaczyłam kilka filmików na YT i Paranormal Activity wydaje mi się bardzo denerwujący :O Drażni mnie ten film, a w szczególności pokazywanie widowni w sali kinowej :O Film byłby dla mnie na pewno straszny, ale ze względu, że wykończyłabym się na nim z rozdrażnienia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wynudziłam się na tym filmie okropnie. W dodatku niektóre sceny były tak śmieszne, że wybuchałam głośnym śmiechem co jakiś czas. To bardziej komedia niż horror. Szkoda, że film się nie udał, bo temat naprawdę mógłby się lepiej rozwinąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też chcaiłam napisać
że ten film jest po prostu nudny. Nic nie ma w nim strasznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuuuudddda
wieje nudą z ekranu. Nie ma tam nic strasznego, akcja wlecze się niemiłosiernie, wyjątkowy gniot, szkoda czasu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgwgdeuwifgutkew
no oglądałam i to jest poprostu strasznie nudne ciągnie się jak flaki z olejem a jak masz se w banie wbić że ci się drzwi same otwierają albo coś z tych rzeczy to i bez filmu se w to wbijesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×