Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martynabcm

Radiesse - nowy (stary) wypełniacz

Polecane posty

Gość gość
Podpisuję się pod poprzednimi opiniami. Sama robiłam zabieg dwa lata temu i dalej widzę efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palina75
W mnie wykonano ten zabieg 2,5 roku i zaczynam myśleć nad powtórką. Wykonywałam lifting całej twarzy wraz z wypełnianiem bruzd. Raz na pół roku robię też botoks i jestem bardzo zadowolona. Czy ktoś mógłby polecić klinikę w Warszawie, która robi Radiesse w rozsądniej cenie? No i oczywiście doświadczonego lekarza? Poprzedni zabieg robiłam w Częstochowie, ale nie jest mi po drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalimoro
Radiesse jeśli szukacie dobrego miejsca w Warszawie, to polecam zajrzeć do kliniki, ktora miesci sie w Mariocie - Profemed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bardzo polecam dr Annę Kaliszewską. Chodzę do Pani doktor regularnie i jestem baardzo zadowolona. Mam do niej pełne zaufanie. W klinice dr Kaliszewskiej (Estetiqa w Warszawie) też można korzystać z Radiesse. Pierwszy raz zdecydowałam się na wypełniacz i jestem zachwycona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris76
ja jestem 6 miesięcy po zabiegu i o ile na początku byłam po prostu zadowolona z efektu, tak teraz jestem zachwycona. Muszę Was ostrzec dziewczyny, że na początku efekt jest jak po kwasie hialuronowym - lekkie wypełnienie i podniesienie skóry. Natomiast prawdziwe wow przychodzi po trzech miesiącach - wtedy skóra wyraźnie się "zagęszcza" (nie wiem jak lepiej to ująć :-), poprawia się jej kolor, struktura. Super. No i zabieg jest juz strasznie długo w Polsce, więc mamy pewnośc, że jest bazpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie szukałam informacji na temat Radiesse i trafiłam tutaj. Przyznam, że myślę o dość niestandardowym zabiegu, bo o korekcie nosa tym wypełniaczem. Czy ktoś z Was ma doświadczenie w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niesamowicie ładne i naturalne efekty uzyskuje Radiesse lekarka, która przyjeżdza czasem do Warszawy do Extravaganza Wyspa Urody na Rudzkiej- dr Glapińska. Chodzę do niej regularnie na różne zabiegi i nigdy się jeszcze nie zawiodłam. Najpierw zrobiła mi najładniejszy w moim życiu botox, który utrzymuje mi się jeszcze od sierpnia. Pózniej miałam powiększane usta, ale tak naturalnie,że mąż nic nie zauważył, tylko mi mówi,że dobrze wyglądam ;) Zrobiłam też u niej kurację serią osocza- 4 zabiegi. Skóra wygląda doskonale, rozjaśniła się i napięła a efekt ma się utrzymywać latami. Dwa miesiące temu pani doktor zaproponowała mi właśnie Radiesse, że jest trwały i daje super efekty. I mogę to z całą odpowiedzialnością potwierdzić! Mam lekko podniesione kości policzkowe, lekko wypełnione policzki , wyprostowane bruzdy nosowe i przede wszystkim znienawidzone "chomiki" zdecydowanie poszły do góry! Bardzo ją polecam, można mieć do niej 100 % zaufania bo wie, co robi. Ceny są umiarkowane, a przy kilku rzeczach wynegocjowałam sobie miłe rabaty. W sumie jak na teraz mam zrobione wszystko, co chciałam, wyglądam super więc polecam Ją jako bardzo zadowolona klientka :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, nos można modelować tym preparatem. Musisz tylko pamiętać, że nie zlikwidujesz tym dużego garba czy krzywizny. Służy raczej do wyrównania kształtu nosa czy "podniesienia" czubka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak! Też robiłam całkowitą wolumetrię twarzy i efekt jest świetny! Trzeba wprawdzie trochę zainwestować, ale warto, bo efekt trzyma się ponad dwa lata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, zastanawiam się, jak duże obwisłości skóry można likwidować Radiesse? Lekarze ostatnio polecił mi ten zabieg, aczkolwiek mam wątpliwości. Jestem wprawdzie młoda, ale te chomiczki wyglądają naprawdę niefajnie (takie geny). Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej , która miała radiesse? Czy jesteście naprawdę zadowolone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, zaproponowano mi lipolize na obwisły podbródek i chomiki ale nigdzie (oprócz gabinetów :P nie znalazłam pochlebnej opinii, natomiast o radiesse tak. Dziewczyny czy faktycznie owal twarzy robi się trochę lepszy? Bo wydaje mi się, że te wszystkie zabiegi to pic na wode. Skalpel faktycznie daje efekty - radykalnie i zauważalnie. A ja miałam i RF i mezoterapię i rolery - chomików miało nie być, obwislego podbródka tez nie i ... ZERO efektów, a ponad 8000zł poszło ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelovelove
Kiedys miałam ten wypelniacz. Ogólnie to byłam zadowolona ale czy ktos może słyszał o wypełniaczu neauvia? Gdzie moge go zrobić w warszawie? Szukam sprawdzonych klinik medycyny estetycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochammojeusta
@karmelovelove ja robiłam w angel factory 2 miesiące temu na ursynowie. powiększalam usta i jestem bardzo zadowolona! delikatnie powiększone, wyglądaja naturalnie. są super nawilżone. Tak jak chciałam. Polecam do tego zabiegu dra Sidorowicza, naprawdę zna się na rzeczy! Dzięki niemu nie wyglądam jak "kaczka" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochammojeusta a moglabys powiedziec cos wiecej o samym zabiegu? Jestem nowicjuszką w tych sprawach i nie wiem ,, z czym to sie je":) czy zabieg jest bolesny, jak dlugo trwa? jak to wyglada cenowo w klinice o ktorej mowisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochammojeusta Mieszkam w poblizu Ursynowa i nic nie slyszalam na temat tego miejsca o ktorym Ty mowisz. Jak dlugo otwarta jest ta klinika? Jakim preparatem robilas tam zabieg? Jaka jest cena 1 ml?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załóżcie sobie swój wątek do spamowania. Tu piszemy o radiesse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie :) nadal nikt, nic? Czy faktycznie warto robić radiesse czy crystalys na "chomiki" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Radiesse poczytajcie sobie na realself... Tam jest wiele TRAGICZNYCH historii o tym preparacie. Oczywiście są też pozytywne ale gdy wystąpią powikłania to nie można tego rozpuścić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grizlly
Crystalys idealnie się nadaje do usunięcia marionetek. Dużym plusem jest to, że utrzymuje się 2 lata i daj***ardzo naturlany efekt. Ale zanim podejmiesz decyzję o zabiegu lepiej udać się na konsultację lekarską. Jak chcesz wyglądać naturlanie, świeżo i przypominać siebie po zabiegach to polecam dr. Tyc tykę z mtt, bardzo fajna i profesjonalna babeczka. Ma też całkiem przyzwoite ceny i nie naciąga na jakieś kosmiczne zabiegi, jeżeli nie są Ci potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleonorę bridge
Ja od kilku lat chodzę na radiesse i wypełniam bruzdy nosowo-wargowe, poprawiam też kształt nosa i ostatnio podnoszę nim powieki. Jasne, czasem w okolicach ust wyczuwam grudki, ale ich nie widać, a podtrzymują kontur ust. Mam wrażenie, że ten wypełniacz robi mi takie rusztowanie. Chyba potem się wchłania i rzeczywiście buduje się jakaś nowa struktura, bo wyczuwam, że pod skórą mam bardziej sprężystą tkankę. W nosie kiedyś wyczuwałam grudki, ale też wyglądało to w porzadku i mi nie przeszkadzało. Nawet nie chcę myśleć, co by było, gdyby lekarka mi ten preparat źle podała. Moja, odpukać, przez kilka lat robiła to bezbłędnie i dopiero po jakimś czasie przeczytałam, jakie mogą być powikłania, więc na radiesse sugeruję chodzić do dobrego lekarza. Co do trwałości, to u mnie preparaty podobno trzymają się krótko, ale chyba na około roku efektu można liczyć, u mnie po roku jest czas na powtórkę, chociaż preparat jeszcze jest (z tym, że jak się powtarza któryś raz, to też efekt jest trwalszy). No i po roku najczęściej nie ma już tych grudek, tylko wyczuwalna w dotyku bardziej napięta tkanka. Więc grudki może czasem i są, ale jak lekarz poda dobrze preparat, to trzymają zmarchy czy budują objętość skóry. Jak wychodziłam ostatnio z gabinetu z radiesse podanym nad łukami brwiowymi, to że względu na małą ilość tkanki tłuszczowej w tym miejscu, było widać nienaturalne grudy, ale po 2 dniach było ok, a lekarka mnie uprzedzila, że tak będzie. A, czasem się u mnie pojawiają siniaki, przeważnie nie wygląda, jakby mi ktoś lutnął w twarz, ale jeśli macie np. koleżanki w pracy, które też robią takie zabiegi, to się mogą domyślić :-) i czasem twarz trochę boli albo swędzi, albo sztywnieje mi w miejscu podania, trwa to u mnie maksymalnie 2 dni. Ogólnie jestem zadowolona z tego preparatu, staram się nie przesadzać, bo chcę wyglądać naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola0384
Według mnie największą zaletą tzw. „wypełniaczy” zmarszczek jest ich błyskawiczne działanie, możliwość osiągnięcia natychmiastowego wygładzenia twarzy. U mnie preparat Radiesse utrzymał się około roku i zapewne za jakiś czas znowu będę chciała ponowić zabieg. Zastanawiam się jeszcze nad preparatem Skulptra, ale tu podobno na efekt trzeba trochę poczekać, bo ten preparat regeneruje nasz własny kolagen, ale za to efekty są na dłużej - może któraś z Was miała i może coś powiedzieć? Kiedyś jak słyszałam botoks, to od razu miałam złe skojarzenia, a jednak z wiekiem nastawienie się zmienia :) Zabieg robiłam w Józefowie ok Warszawy http://www.kriocentrum.com/ - czasem mają fajne promocje, więc można zerknąć. To co mi się jeszcze podoba w Radiesse, to że mnie nie uczula, a jestem alergiczką i muszę bardzo uważać, aby mnie nie wysypało albo abym nie miała buzi jak balon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przestrzegam przed Crystalys
Przestrzegam przed wypelniaczami z hydroksyapatytem wapnia typu Crystalys czy Radiese. Ja moja znajoma mialysmy podany crystalis w dlonie i policzki. Preparat po kilku miesiacach sie zbrylowal, powstaly twarde grudki, wyglada to strasznie. Chodzimy na rozbijanie ultradzwiekami ale niewiele to pomaga. Klinika w ktorej to robilysmy odpowiada, ze nam pierwszym to sie zdazylo a to nieprawda !! Firmy rozprowadzajace te preparaty w ogole sie nie przejmuja skutkami ubocznymi po tych substancjach, nigdzie tego nie oglaszaja a wrecz przeciwnie, pisza, ze sa to bardzo bezpieczne preparaty a to jest klamstwo !! Spotkalam wiele kobiet , ktore w wiekszym lub mniejszym stopniu miaja ńierowne zgrubienia w tkance podskornej po hydroksyapatycie wapnia i najgorsze jest to, ze nie mozna sie tego pozbyc, nie ma sposobu na odwrocenie zabiegu. Nie wstrzykujcie sobie tego swinstwa bo gdy tkanka zareaguje guzami i stwardnieniami , nic juz z tym nie zrobicie.. nam zostaje prawdopodobnie chirurgiczne usuwanie tych zgrubien. Przestrzegam wszystkie kobiety !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...Rediess mnie też nie uczulił i B.długo trzymał ok.15-18 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balistencka

We Wrocławiu robiłam Radiesse w Knack Clinic gdzie oferują takie nieinwazyjne zabiegi, a zmarszczki znikają na długo. Wkrótce wracam na kolejną sesję 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nalnina

Ja korzystałam z radiesse do usunięcia zmarszczek i preparat rzeczywiście skuteczny, efekt był widoczny przez ponad rok czasu więc dobra skuteczność. W Stargardzie odwiedziłam gabinet Piotra Romańczuka ze względu na dobre opinie wśród koleżanek.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ten preparat może powodować niekontrolowany rozrost tkanek. Słyszałam hipotezy, że niektóre bardzo nieatrakcyjnie opuchnięte celebrytki, to właśnie po tym. Wejdźcie sobie na profesjonalne fora. Ja bym tego za darmo nie zrobiła po tym co czytałam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×