Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martynabcm

Radiesse - nowy (stary) wypełniacz

Polecane posty

Gość gość
Witam, ja 7 dni temu miałam wypełnianie tym preparatem , a mianowicie bruzdy nosowo- wargowe , ale tylko zagięcia koło ust ( 0,3 ml ) i jak na razie nie widzę żadnej róznicy , Pani dr powiedziała, że fajne efekty będa do 3 tyg , a rewelacyjne po 3 miesiącach hmmm wiec poczekam... Czy ktoś miał może wypełnianie Radiesse i podobne czyli znikome efekty tuż po zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tydzien temu miałam zabieg z Radiesse. Chciałam zlikwidować chomiki . efektu brak, moze za wczesniepozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam sie nad tym zabiegiem.Mam 46 lat i niestety zmarszczki palacza a dodatkowo chomiczki.Czy ktoras z Pan miala doswiadczenie z radiesse??? Prosze podzielic sie informacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmama
Miesiąc temu robiłam radiesse na policzki w krakowskiej Dermedice. Lekarz uprzedzał mnie że wkłuć będzie kilka i że mogą być sińce i opuchnięcia przez jakiś tydzień. To była masakra opuchnięcia po jakichś czterech dniach zeszło, ale sińce wyglądały, jakbym była ofiarą przemocy. Przez bite 2 tygodnie nie wychodziłam z domu, najgorzej było jak sińce zżółkły, żaden korektor tego nie zakrył!! Myślę, że szybciej można wyjść do ludzi po chirurgicznym liftingu!! Sińce i opuchlizna zeszły i co___i nico!! Żadnego efektu!! Zapłaciłam za 1.5 ml preparatu 2 tys. złotych i jestem na siebie wściekła. Nie wiem ile trzeba by zapłacić za radiesse by osiągnąć efekt ze zdjęć reklamowych, na moje oko z 20 tys.!! Nie dajcie się nabrać, to kit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz racji lek specjalista na poprzedniej stronie pisze coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam doswiadczenie z radiess, robilam sobie w http://medicor.krakow.pl/ i efekt super, zmarszczki zniknely, kontur twarzy sie poprawił ;) Nic tylko polecac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robię Radiesse jutro :-)2000 zł za 1,5 ml to dużo, u Nas jest aktualnie po 1300 zł za 1,5 ml, normalnie jest po 1500 zł. Ale bądźmy szczerzy, ale 0,7 ml na 1 stronę to mało, ale zwykle wystarcza na delikatne podkreślenie policzka. Pytanie czy ktoś ma masywną buzie czy drobną - u mnie będzie naprawdę lekki efekt uniesienia policzka. Jak się wygoję - będą focie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GładkiGość
ja stosowałam RADIESS na twarz i super efekty dawał, bez komplikacji i w ogole na długo. Teraz rozwazam to samo tlyko na dłonie - chociaz na razie nei wyglądają źle ;-) Co o tym sądzicie? Robił ktoś na dłoniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie ja wykonałam ten zabieg w klinice Beautymed Dr Mirackiego . Rewelacja !! Polecam .Lekarz idealnie dobrał mi ilość preparatu , efekt był natychmiastowy!.Moje policzki były do tej pory zapadnięte a teraz są super . I preparat długo się utrzymuje bo już prawie 9 miesięcy .Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ktoś ma ochotę zobaczyć jaki może być efekt po 1 strzykawce (1,5) preparatu Radiesse - to zapraszam do oglądania galerii u dołu strony: http://www.botokspoznan.pl/sub,pl,radiesse.html. Ja robiłam zabieg w sobotę - jak ktoś ma ochotę mogę wrzucić zdjęcia jak się wygląda bezpośrednio po zabiegu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolkaE
Hej! ja robiłam policzki i efekt jest bardzo fajny, choć jestem dość młodą osoba. po prostu był taki moment w moim życiu, że wzięłam się za siebie i zrzuciłam sporo kilogramów, no i niestety rysy mi się wyostrzyły, policzki zapadły, przed co wyglądałam starzej niż jak byłam na twarzy okrągła jak pączek ...:// Radiesse na szczęście pomogło. ale robię takie zabiegi u sprawdzonego dr i niestety drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Efekt po Radiesse jest rewelacyjny – przynajmniej u siebie zauważyłam  Polecam ten zabieg, ja robilam niedawno w http://drmarosz.pl/ , bo kolezanka mnie namówiła, nie bylam na początku przekonana,ale teraz w ogole nie zaluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkap
Co do cen zabiegów - niby nie jest najtańszy, ale wystarcza na rok, więc nie trzeba go wstrzykiwać co trzy miesiące (jak. np. kwas hialuronowy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty tak chodzisz i speamujesz sie - lekarka od siedmiu bolesci......:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie, a czy oprócz takich zabiegów wypełniajacych moze przyjmujecie jeszcze jakies dodatkowe suplementy ? Jak to wyglada ? Jak podtrzymujecie efekty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja poszłam po wypełnienie kwasem, ale w klinicie zaproponowano mi radiesse. Lekarz stwierdził, że mam tak głębokie bruzdy nosowo-wargowe i zmarszczki, że kwas będzie za słaby i nie bede zadwolona z efektów. No i chyba miał rację - po zabiegu podniosły mi się policzki i kąciki ust. Po zmarszczkach ani śladu. Polecam. A i podobno dłużej trzyma niż kwas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marggg
Witam,ja zrobilam radiesse poniewaz nie mialam prawie kosci policzkowych jezeli łudzicie sie ze jeden zabieg wystarczy to jestescie w bledzie mam nieco ponad 30 lat i efekt. Jest przy 4 gdybym wiedziala to bym zrobila nici i taniej by wyszlo a tak to jeszcze chyba jeden bedzie do ewfektu ktorego chcialam ja :/ wydalam juz ponad 5 tys i efekt sredni naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziwionaa
ja nie miałam takich problemów. Po upływie 3 miesięcy zgłosiłam się lekarza na kontrolę i powiedział, że nie potrzebuję dodatkowych uzupełnień. Zresztą efekty widać tak naprawdę po upływie tych kilku miesięcy. Mógł tutaj przeważyć też fakt, że dobrze się odżywiam/wysypiam i jestem stosunkowo młoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margg a jakie pojemności miałaś podane? Ja miałam dwa razy po 1,5 ml i uważam, że tym razem przesadziłam. Zatem dzwi mnie, że po 4-ch zabiegach nie widzisz różnicy. Może miałaś ampułki po 0,3 ml albo 0,8 ml?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalia0
ja robiłam Radiesse kości, mam wrazenie, że dopiero po czasie pokazał się ostateczny efekt, ale na szczeście wystarczył jeden zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marrg, dziwne, że lekarz sam Cię nie zakwalifikował do innego zabiegu. A może podał Ci za mało preparatu, żeby zarobić i powtarzać często zabieg? Przykro mi, ale czasami można trafić na nieuczciwego człowieka... Miałam tylko jeden zabieg i w zupełności wystarczył, w dodatku pozbyłam się bruzd miedzy nosem a ustami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samdrine a radiase mozna wstrzyknac w powieki dolne w zewnętrzny kat oka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety! nie eksperymentujcie z preparatami typu radiesse, osocze, posiew komórek ...i tym podobnymi wynalazkami modowymi! Nie jesteście królikami doświadczalnymi! Jest kwas hialuronowy, bezpieczny i sprawdzony. Sądząc po wpisach koniecznie skorzystajcie z konsultacji w PZP pozdrawiam i życzę zdrowia (fizycznego i psychicznego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrine_z_kliniki
Wybaczcie trochę mnie nie było, ale musieliśmy dopiąć zkaup nowych laserów i zrobił się szał na liposukcje :-) My podajemy Radiesse w dolinę łez, na kość i w policzek - zależy jak kto się kwalifikuje. Od razu napiszę, że producent nie zaleca tych okolic, a to ze względu na to, że niedoświadczony lekarz może zrobić tylko krzywdę. Jest to wynik tego, że Radiesse nie da się rozpuścić i trzeba przewidzieć jak zachowa się w tkance. Plus w tej okolicy nad kwasem hialuronowym polega na tym, że Radiesse nie puchnie - nie robią się szare gluty i wypukłości a efekt jest bardzo naturalny. Ja osobiście mam dośćwysoko podany (dolna powieka) preparat - postaram się wrzucić popołudniu foty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, Radiesse to żadna nowość. Ten wypełniacz jest już na rynku polskim od prawie dekady. Poza tym ma zupełnie inne działanie niż kwas hialuronowy, ponieważ ostateczny efekt zabiegu jest widoczny dopiero kilka miesięcy od podania preparatu (ok. 3-4, ale to kwestia mocno indywidualna). Dzieje się tak, ponieważ zawarty w Radiesse hydroksyapatyt wapnia pobudza nasz własny kolagen do odbudowy. Z kolei kwas hialuronowy sztucznie dodaje objętości, zachowuje się trochę jak podskórny implant, dlatego efekty są widoczne od razu. Radiesse na pewno sprawdzi się u osób, które poszukają naturalnego efektu odmłodzenia, które są skłonne poczekać kilka miesięcy na ostateczny rezultat. Ale żeby zabieg był skuteczny, musi go wykonować doświadoczny lekarz, który już pracuje na tym preparacie od kilku lat i będzie potrafił przewidzieć efekty, dobrać odpowiednią dawkę. Dlatego przestrzegam przed robieniem zabiegów w niesprawdzonych gabinetach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radiesse to chyba jedna z najtrwalszych metod modelowania twarzy. Efekt utrzymuje sie naprawdę długo (ja jestem półtora roku po zabiegu). Robiłam u doktora Zawodnego, zaproponował mi tez inne zabiegi na zmarszczki i bruzdy ale nie byłam do konca przekonana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trwają ostatnie zapisy do BazyModelek.com Panel wiosenny zostaje zamknięty z dniem 31.01.2015r. Pacjentki-modelki NIE PŁACĄ ZA ZABIEGI!!!! Jeśli chcesz jeszcze dostać sie na listę modelek, wypełnij formularz i czekaj na kontakt z naszej strony. W lutym spotkanie konsultacyjne z naszymi specjalistami i pierwsze w tym roku szkolenia dla lekarzy z medycyny estetycznej. kolejny nabór już jesienią 2015r. Liczba modelek ograniczona. Wybieramy te, które zgłoszą się najszybciej. Pozdrawiamy i czekamy na ostatnie zgłoszenia. Zespół BazaModelek.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scapunzabat1988sjqfn
w każdym większym mieście jest jakiś większe centrum medycyny estetycznej, więc nie przesadzajmy... Jasne http://smartmobi.info/bbX2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trwają ostatnie zapisy do BazyModelek.com Panel wiosenny zostaje zamknięty z dniem 31.01.2015r. Pacjentki-modelki NIE PŁACĄ ZA ZABIEGI!!!! Poszukujemy panie lub panów w wieku 30 – 55 lat Jeśli chcesz jeszcze dostać sie na listę modelek, wypełnij formularz i  czekaj na kontakt z naszej strony. W lutym spotkanie konsultacyjne z naszymi specjalistami i pierwsze w tym  roku szkolenia dla lekarzy z medycyny estetycznej. kolejny nabór już jesienią 2015r. Liczba modelek ograniczona. Wybieramy te, które zgłoszą się najszybciej. Pozdrawiamy i czekamy na ostatnie zgłoszenia. Zespół BazaModelek.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×